Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали тези джанти ще стоят добре на Бравото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали тези джанти ще стоят добре на Бравото?

    Почити съм решил да си купя едни 14-ки за зимните гуми (искаше ми се да скоча в една Алфа 147 но не ми достигат 2000-3000 лв. ), знам, че не е много подходящо, но с тея стоманени джанти не мога да го гледам Как мислите... тези ще му ходят ли?
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 80 16V

    #2
    На мен лично ми харесват и според мен добре ще стоят , но колкото повече хора питаш толкова повече различни мнения ще получиш. Ако на теб ти харесват вземаи ги и ги слагаи няма да какво да питаш ,то си до вкус.
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      много ще й тичат!!!кви пари са и от къде, че ме заинтригува...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Във Варна при "Жижо" 135 лв. за бройка. Малко соленичко, но днес ще потърся и другаде.
        Fiat Bravo 80 16V

        Коментар


          #5
          Според мен джанти с по-големи и по-малко на брой "спици" ще му отиват повече. Тези биха отивали на кола с малко по-ръбати форми, като Купе, Стило... За тези пари има голям избор по-подходящи джанти, пак казвам, така мисля аз!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Според мен джанти с по-големи и по-малко на брой "спици" ще му отиват повече. Тези биха отивали на кола с малко по-ръбати форми, като Купе, Стило... За тези пари има голям избор по-подходящи джанти, пак казвам, така мисля аз!
            Ммм дамм, така като се позамисля си прав! Тези джанти са на Полото (което си е ръбесто) на един познат и му стоят много добре... Хахаха труден избор ще е
            Fiat Bravo 80 16V

            Коментар


              #7
              За избор дал господ колкото искаш, по големия проблем е размера на джантите 4x98, аз от колко време търся нещо, но като харесам някоя джанта и се оказва съответно с кофти размер. Вече съм на вариант 4x100 с болтове с ексцентрични глави, но още се двуомя
              punto HGT

              Коментар


                #8
                didich написа:
                За избор дал господ колкото искаш, по големия проблем е размера на джантите 4x98, аз от колко време търся нещо, но като харесам някоя джанта и се оказва съответно с кофти размер. Вече съм на вариант 4x100 с болтове с ексцентрични глави, но още се двуомя
                Това с тези смотани болтове определено не ти го препоръчвам! Има достатъчно голям избор на нови джанти. Изисква се повече търпение, ако тръсиш нещо конкретно. Иначе модели, колкото искаш!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Ето едно Браво с подобни. Аз също исках такива, но ми изпаднаха други.Според мен е много добре.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар

                  Working...
                  X