Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно търся много добър невролог в София...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно търся много добър невролог в София...

    Не знам дали темата е за форум за автомобили но все пак реших отчаяно да пробвам и тук. Имам много много сериозен проблем с 9 г. ми дъщеря. Проблема е здравословен. В ОАРИЛ е трета седмица приспана, с отток на мозъка който не спада и вече може да има фатални последици. В СтЗ всички известни доктори се извъртяха и се отказаха да се борят с проблема (карат ме да чакам и да се моля на Господ). Насочват ме да търся някой национално известен невролог или нерохирург (и аз не знам вече какъв) който да се ангажира и да разкрие мистерията на тоя отток - трябва да намеря точния човек, няма време за грешки. Опитвах да ангажирам някой чрез намерени координати в Интернет, но никой не се захваща. Явно все още за всяко нещо се искат сериозни връзки. Все още е в състояние да бъде транспортирана. Та ако някой случайно във форума е такъв специалист и има желание да помогне или да ме насочи към някой който сериозно ще се ангажира бих му бил много благодарен. Благодаря предварително за всяко насочване или помощ.P.S. Проблема е някакъв специфичен и много рядък и затова все още не е диагностициран - според тукашните лекари: трябва някой с много знания и опит и донякъде личен ангажимент - много трудна комбинация за откриване.
    Пунто 1.1 1994 г.

    #2
    Имаш ЛС!

    Коментар


      #3
      Много благодаря на всички които ме насочваха към определени специалисти. Засега нещата са уредени и се надявам всичко да завърши добре. Благодаря ВИ.Модератора може да изтрие темата......
      Пунто 1.1 1994 г.

      Коментар

      Working...
      X