Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смях по съседски, сериалът Изгубени!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смях по съседски, сериалът Изгубени!

    Вижте на, какъв форум попаднах ровейки се из нета: http://www.bagra.org/node/7672Искам да ви цитирам едно мнение: Лост е зверска - од кучка на 5 октомври, 2006 - 13:09Лост е зверска серија. Исполнета е со многу мистерии!. Јас сум ги гледала сите серии до сега што се направени. Слушнав дека во тек се снимаат нови серии-- трети по ред. На кратко ------ Авион ке падне на остров и на островот ке почнат да се случуваат многу чудни (надприродни)работи.Понатаму нема да ви кажам затоа што нема да ви биде интересно.Лошото е тоа што дури и после 2 години гледаoeе, пак нема да се разбере целата работа, па ке треба да чекате епизода 3.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Ово jе стандарт!

    Коментар


      #3
      Е па jас ги имам гледано сите серии, и пак не можав да разберам што се случува на островов.

      Коментар


        #4
        Това на какъв език е?
        fiat coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          Па не сум знал дека сите зборувате на чужди йезици.
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Ама ти како бараш из македонски сайтове?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Vladim е шпионин!

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #8
                BolgAryan написа:
                Vladim е шпионин!
                Я съм агентут Маца-Коце! :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  gantcho написа:
                  Па не сум знал дека сите зборувате на чужди йезици.
                  Верно ли са "чужди" ?

                  Коментар


                    #10
                    Српски си има, моля моля...

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      gantcho написа:
                      Па не сум знал дека сите зборувате на чужди йезици.
                      Верно ли са "чужди" ?
                      Според мен не, но моето мнение не е важно, питай тези дето говорят така.
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        #12
                        gantcho написа:
                        Immortal написа:
                        gantcho написа:
                        Па не сум знал дека сите зборувате на чужди йезици.
                        Верно ли са "чужди" ?
                        Според мен не, но моето мнение не е важно, питай тези дето говорят така.
                        Тези дето говорят така доскоро наричаха езика си "нашски" (т.е. нашия език). Все още така наричат езика си българите в Косово (гораните), тези в Албания и тези в Северо-западна Гърция.Официалната Българска наука нарича този език "Регионална форма на Българския език, говорена в Република Македония" (накратко - РФ). Така го наричам и аз.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Тези дето говорят така доскоро наричаха езика си "нашски" (т.е. нашия език). Все още така наричат езика си българите в Косово (гораните), тези в Албания и тези в Северо-западна Гърция.Официалната Българска наука нарича този език "Регионална форма на Българския език, говорена в Република Македония" (накратко - РФ). Така го наричам и аз.
                          За голямо съжаление гораните са категорични, че в никакъв случай не са българи. Скоро имаше предаване за тях по БТВ и такова мнение изразиха всички интервюирани от българския журналист. А те не бяха случайни хора, а все интелектуалци.
                          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                          Коментар


                            #14
                            stivst написа:
                            Immortal написа:
                            Тези дето говорят така доскоро наричаха езика си "нашски" (т.е. нашия език). Все още така наричат езика си българите в Косово (гораните), тези в Албания и тези в Северо-западна Гърция.Официалната Българска наука нарича този език "Регионална форма на Българския език, говорена в Република Македония" (накратко - РФ). Така го наричам и аз.
                            За голямо съжаление гораните са категорични, че в никакъв случай не са българи. Скоро имаше предаване за тях по БТВ и такова мнение изразиха всички интервюирани от българския журналист. А те не бяха случайни хора, а все интелектуалци.
                            Ми нека гният заедно с македонците сърбите и другите нечовеци!!!

                            Коментар

                            Working...
                            X