Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Купе !

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 баси нискоинтелигентните хора в тоя форум (сори)влизането в затвора не е толкова за извършителя (щото те винаги съжаляват, във всички случаи - искренно), а за останалите. Да, всеки, който се качи в кола е потенциален убиец, вкл. и аз, затуй шо да не влизат в затвора ако законът го изисква при определено нарушение? Да "пиклата" е виновна, не щото ний тъй казваме, а щото в акта от КАТ тъй пише - на полицаи не трябва да се противоречи. Да, важно е, че е съсипала някаква си лада, щото ладата принадлежи на някой. Както като ми съсипаха реното, едно никакво си рено, обаче то си беше мое, и заради тоя простак (правете аналогия с епитетите ми и случая в тая дискусия) реши, че ще бъде много COOL и голям мъж ако не спре на знак стоп и не даде предимство... щото в тая нищо и никаква си ладичка е имало хора, които по един или друг начин също са се уплашили.... Аз изпитвам съжаление за тях, не за въпросната госпоица (госпожа). Щото ние всички в тоя форум изпитахме малко съжаление към въпросната особа (виж началото на дискусията), обаче тази въпросна особа тъй са въздигна, че започна да прехвърля вината на ладичката и да плюе хората в нея, щото изникнала (колата) където не са я посяли. Това обаче аз не мога да го приема, защото не е нормално да виниш другите за собствените си грешки. А никак не е трудно да си признаеш грешката, аз го правя, дори когато ми е адски неприятно. Защото тези грешки са мои и само аз нося вина за тях... както между другото и реното беше мое... Затова не лепете етикети, ако въпросната особа не беше хвърляла кал върху главите на хората в ладичката, и ние нямаше да хвърляме кал върху нейната и щеше да си остане със съжалението.Между другото е много грозно да те съжаляват и да ти съчувстват, особено когато си виновен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #92
      ele написа:
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 баси нискоинтелигентните хора в тоя форум (сори)влизането в затвора не е толкова за извършителя (щото те винаги съжаляват, във всички случаи - искренно), а за останалите. Да, всеки, който се качи в кола е потенциален убиец, вкл. и аз, затуй шо да не влизат в затвора ако законът го изисква при определено нарушение? Да "пиклата" е виновна, не щото ний тъй казваме, а щото в акта от КАТ тъй пише - на полицаи не трябва да се противоречи. Да, важно е, че е съсипала някаква си лада, щото ладата принадлежи на някой. Както като ми съсипаха реното, едно никакво си рено, обаче то си беше мое, и заради тоя простак (правете аналогия с епитетите ми и случая в тая дискусия) реши, че ще бъде много COOL и голям мъж ако не спре на знак стоп и не даде предимство... щото в тая нищо и никаква си ладичка е имало хора, които по един или друг начин също са се уплашили.... Аз изпитвам съжаление за тях, не за въпросната госпоица (госпожа). Щото ние всички в тоя форум изпитахме малко съжаление към въпросната особа (виж началото на дискусията), обаче тази въпросна особа тъй са въздигна, че започна да прехвърля вината на ладичката и да плюе хората в нея, щото изникнала (колата) където не са я посяли. Това обаче аз не мога да го приема, защото не е нормално да виниш другите за собствените си грешки. А никак не е трудно да си признаеш грешката, аз го правя, дори когато ми е адски неприятно. Защото тези грешки са мои и само аз нося вина за тях... както между другото и реното беше мое... Затова не лепете етикети, ако въпросната особа не беше хвърляла кал върху главите на хората в ладичката, и ние нямаше да хвърляме кал върху нейната и щеше да си остане със съжалението.Между другото е много грозно да те съжаляват и да ти съчувстват, особено когато си виновен. Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
      Мацка...я сега си признай от колко време не си правила СЕКС?!?Тази твоя злоба и жлъч са присъщи на хора завистници,простовати хорица и сексуално незадоволени?!?Какъв ти е проблема,да те питам директно?!?Надявам се да не си толкова отчайващ случай и все някой да ти върже и да те задоволи та да се спреш накрая ... има опасност сексуалната ти незадоволеност да се превърне в психоза.Определено мисля че нямаш никакъв личен живот за да имаш време да висищ денонощно в този форум!
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #93
        Въртяхме, сукахме и дойдохме на истината - Белла (Миленче) тебе инспектор Добрев от КАТ така ли те успокои? Като те изпраска на задна прашка, докато на гърба ти пишеше акта? Или акта беше... Буахаха. Кефиш ме - поредната слива дето се мисли за много златна... Само едно ще ти кажа - жените като се съблечете голи - всички сте еднакви, както нас де - нищо в екстра си нямате, освен евентуалния силикон да ви дига самочувствието.Както ти бях казал и преди - жива и здрава. Не ме питай от кога не съм правил секс Щото ще го приема за предложение!
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #94
          Не разбирам нещо: Защо вече 7 страници стана темата, в която се иронизира или откровено обижда колежката Bella, а модераторите не се намесват ?
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #95
            jenshen73 написа:
            Въртяхме, сукахме и дойдохме на истината - Белла (Миленче) тебе инспектор Добрев от КАТ така ли те успокои? Като те изпраска на задна прашка, докато на гърба ти пишеше акта? Или акта беше... Буахаха. Кефиш ме - поредната слива дето се мисли за много златна... Само едно ще ти кажа - жените като се съблечете голи - всички сте еднакви, както нас де - нищо в екстра си нямате, освен евентуалния силикон да ви дига самочувствието.Както ти бях казал и преди - жива и здрава. Не ме питай от кога не съм правил секс Щото ще го приема за предложение!
            Мисля че с голям успях се само причисли към колежкта ЕЛКА ... просто не мога да си обясня от къде толкова злоба и жлъч има у вас ?!?Разбирам че живота на повечето хора не е лек ... на един му липсва секс , на друг пари , не трети му пречи съседа защото си живее по -добре от него ... при наличието на такива индивиди като вас се срамувам да се нарека Българка!Само се питам какво е чувството да те прояжда злобата и зависта от вътре ?Лошотията явно ти е навик!п.п. Инспектор Добрев беше невероятно възпитан и учтив млад мъж за разлика от теб. Едва ли някой ден ми могъл да достигнеш това ниво на възпитание , култура и професионализъм! Благодарна съм му за това че се отнесе човешки и НЕ ме екзекутира само защото съм причинила ПТП ... !
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #96
              snake написа:
              Не разбирам нещо: Защо вече 7 страници стана темата, в която се иронизира или откровено обижда колежката Bella, а модераторите не се намесват ?
              Много просто защото като по-голяма част от простолюдието в нашата страница седят наблюдавайки със самозадоволство отстрани и най-вероятно потриват самодоволно ръце ... по друг начин не си го обяснявам ... нямам представа какво трябва да се случи за да упржнят правата си ( за да не казвам задължения ) и не вземат мерки!!!Дали ако аз започна да лепвам Епитети на всеки който с нещо не ми допада или ми е криво ще бъда така толерирана като всички останали взели бурно участие в тази тема?
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #97
                Koга последно съм правила секс си е моя работаЩо съм онлайн цял ден пак си е моя работаКакъв е личният ми живот пак си е моя работаНие не злобеем, само ти показваме истината, обаче ти нещеш да я разбереш. А каква е връзката между секс и изказване на лично мнение? Може би ти можеш да се изказваш качествено само като си сексуално задоволена (или не)... но не всички зависим дотолкова от оная си работа. Явно като не можеш да измислиш нещо сериозно го избиваш на секс. Опитът ти за обида не хваща декиш - не се връзвам на подобни долнопробни опити. А ако искам мнението на някой - има от кой да го поискам. Що тази тема се разраства: Щото колежката продължава да пише глупости, пък уж беше млъкнала щото умният отстъпвал.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #98
                  snake написа:
                  Не разбирам нещо: Защо вече 7 страници стана темата, в която се иронизира или откровено обижда колежката Bella, а модераторите не се намесват ?
                  Ние не я обиждаме - ни най-малко. Ако това е обида, аз трябва съвсем да се почувствам осквернена от някои други теми в тоя сайт....Ако искаш да я защитаваш - иди да я успокоиш
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #99
                    Bella изобщо няма да коментирам последните ти думи,само ще ти припомня какво самата ти каза преди малко:"Определено мисля че нямаш никакъв личен живот за да имаш време да висищ денонощно в този форум!" Ние (модератори и администратори) си имаме някакъв личен живот,пък бил той дори скапан и нямаме възможността да висим денонощно във форума четейки всяко ново мнение,за да реагираме моментално на написаното от някого.На всичкото отгоре днес е неделя,повечето хора са някъде с "личния си живот".За мое съжаление аз съм на работа както всеки ден,пред компютъра,но не съм постоянно заровен във форума.Бъди сигурна че не потривам доволно ръце,а в момента в който прочитам писанията тук,заключвам темата.

                    Коментар

                    Working...
                    X