Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Купе !

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Купе !

    Благодаря за съдействието и добрите думи на инспектор Добрев имащи за цел да ме успокоят след ПТП - то което направих вчера в Пловдив!Надявам се един ден да мога да отида на една от Фиат срещите в Пловдив на която ме покани той и да съм с така желаната Алфа Ромео 159 2,4 ЖТД комби ... защото с колата от подписа скоро никъде няма да може да се ходи и е под въпрос дали някога отново ще стане кола от нея
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    #2
    Какво напраи бе колежке
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Ето това:
      Прикачени файлове
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        Улииииииии! Пострадали само да няма!

        Коментар


          #5
          Re: Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Ку

          Bella написа:
          Благодаря за съдействието и добрите думи на инспектор Добрев имащи за цел да ме успокоят след ПТП - то което направих вчера в Пловдив!Надявам се един ден да мога да отида на една от Фиат срещите в Пловдив на която ме покани той и да съм с така желаната Алфа Ромео 159 2,4 ЖТД комби ... защото с колата от подписа скоро никъде няма да може да се ходи и е под въпрос дали някога отново ще стане кола от нея
          Споко, всичко се поправя, стига да имаш пари за това. Важното е да няма пострадали, защото това не се оправя.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Здрава кола ще излезе тази Алфа.Забележете само ,че и бронята и двете стъкла на фаровете са здрави.Какво стана колежке на спирачки ли разчиташе или отклони вниманието си за малко.Задължително нов капак и два калника както и гредата отпред която държи фаровете.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              Улииииииии! Пострадали само да няма!
              За Щастие няма ... незнайно как , но един човек седящ до шофьора е невредим , а аз размазах от неговата страна Ладата Самара ... има само 2 драскотини от тяхното стъкло което се счупи.
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #8
                Re: Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Ку

                ele написа:
                Bella написа:
                Благодаря за съдействието и добрите думи на инспектор Добрев имащи за цел да ме успокоят след ПТП - то което направих вчера в Пловдив!Надявам се един ден да мога да отида на една от Фиат срещите в Пловдив на която ме покани той и да съм с така желаната Алфа Ромео 159 2,4 ЖТД комби ... защото с колата от подписа скоро никъде няма да може да се ходи и е под въпрос дали някога отново ще стане кола от нея
                Споко, всичко се поправя, стига да имаш пари за това. Важното е да няма пострадали, защото това не се оправя.
                Ами тя е с пълно Каско ... но до сега само щетите на ламарини , радиатор и т.н. е над 5 000 лв когато те са оригинални , а не ми се слагат други такива .Тези дни ще се опитам да я докарам до Ст.З. и след огледа ще се знае какви са всички щети и каква ще е сумата необходима за ремонт.Възможно е тя да надхвърли сумата на която е застрахована (11 000) и да бъде обявена за тотална щата и да се приключи с това.Ако трябва да бъда честна мисля че това ще е най-добрият вариант...
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #9
                  Re: Благодаря на инспектор Добрев от КАТ - Пловдив с Фиат Ку

                  Bella написа:
                  ele написа:
                  Bella написа:
                  Благодаря за съдействието и добрите думи на инспектор Добрев имащи за цел да ме успокоят след ПТП - то което направих вчера в Пловдив!Надявам се един ден да мога да отида на една от Фиат срещите в Пловдив на която ме покани той и да съм с така желаната Алфа Ромео 159 2,4 ЖТД комби ... защото с колата от подписа скоро никъде няма да може да се ходи и е под въпрос дали някога отново ще стане кола от нея
                  Споко, всичко се поправя, стига да имаш пари за това. Важното е да няма пострадали, защото това не се оправя.
                  Ами тя е с пълно Каско ... но до сега само щетите на ламарини , радиатор и т.н. е над 5 000 лв когато те са оригинални , а не ми се слагат други такива .Тези дни ще се опитам да я докарам до Ст.З. и след огледа ще се знае какви са всички щети и каква ще е сумата необходима за ремонт.Възможно е тя да надхвърли сумата на която е застрахована (11 000) и да бъде обявена за тотална щата и да се приключи с това.Ако трябва да бъда честна мисля че това ще е най-добрият вариант...
                  Как така тотална щета не може да бъде?Някакви течности след удара потекоха ли от колата отдолу?
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    Здрава кола ще излезе тази Алфа.Забележете само ,че и бронята и двете стъкла на фаровете са здрави.Какво стана колежке на спирачки ли разчиташе или отклони вниманието си за малко.Задължително нов капак и два калника както и гредата отпред която държи фаровете.
                    Калници,капак,броня,един пукнат фар,рог крив,криви носачи и т.н. са първоначалните щети ... не съм разчитала на спирачки ... просто кофти малшанс ... допуснах грешка като тръгнах да навлизам в кръгово заедно с един малък камион ... бях в крайна дясна лента и с това напълно закрита от камиона ... другите са избързали да навлезнат в кръговото ,но шоф на камиона явно ги е видял и даде газ та се спаси ... аз обаче тъкмо навлизах в кръговото и давах газ за да ускоря по-бързо и да се изнижа ... обаче кой очаква че от другата страна не чакат и не са ме видели и с тези си действия засичам една Лада Самара и я удрям с моята предница през двете врати,от удара тя излита и помита един Форд Фиеста ... а аз се движех с не повече от 20-30 км/ч.Нямам представа какви са щетите по електроника и т.н.,но мисля че двигателя не е засегнат ...
                    НЕ на безразсъдното шофиране!

                    Коментар


                      #11
                      Нищо не е потекло,но ако цената на ремонта надхвърли сумата на която е застрахована колата доста се съмнявам че ще ми възстановят колата ...
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар


                        #12
                        Тва пък ако е голям удар, аз съм трамвай... Ремонта на колата е точно 3 дена с боядисване максимум 10 дена... Калниците мисля, че бяха около 200-250лв. Жалко че не си по-близо, бързо щяхме да я оправим, и недей да се плашиш толкова

                        Коментар


                          #13
                          ThE_PuNiSHeR написа:
                          Тва пък ако е голям удар, аз съм трамвай... Ремонта на колата е точно 3 дена с боядисване максимум 10 дена... Калниците мисля, че бяха около 200-250лв. Жалко че не си по-близо, бързо щяхме да я оправим, и недей да се плашиш толкова
                          Цена на оригинални калници е над 500 лв на бройка.Цена на капак е около 740 лвЦена на пластмасова броня над 700 лв имам списък на всичко което видимо е за подмяна ... това са цени на Ауто Италия в София за оригинални части.Ах.....радиатора е 1 200 лв.Да не пропусна да отбележа че няма да карам кола ремонтирана с части различни от оригиналните!!!Ако това се случи просто ще я продам на части и до там с нея.След като оригиналните части при удар с 20-30 км са така огънати не искам да си и помислям какво би станало ако имах поставени турски или китайски такива
                          НЕ на безразсъдното шофиране!

                          Коментар


                            #14
                            Малко оффтопик да вкарам, но ако така се смачква колата при удар с 20-30км/ч, какво ще стане при удар ( недай си Боже ) с 100 км... не ми се вярва да е бил удара с толкова км...
                            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                            ...E90..incoming..!!

                            Коментар


                              #15
                              Ефекта е ще бъди един и същи. Няма значение дали ще караш с италиански, турски или китайски или квито кажеш. Дебелината на ламарината е една и съща. Разликата е там че на не оригиналните части матриците не удрят както трябва и впоследствие тва се вижда - някоя фуга няма да води или линия. От оригинални части няма смисъл. Оригални също са и тези примерно които ще вземеш от морга ако има такава на части.

                              Коментар

                              Working...
                              X