Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобил на 2009 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mistubishi Lancer, Alfa Romeo MiTo, Honda Accord
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #17
      Lansara е хит,мечата ми.

      Коментар


        #18
        Alfa Romeo Mito
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          Volkswagen Scirocco !
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #20
            Иска ми се да е Lancia Delta!Jaguar-a е много красива кола и Honda-та също ,но ще видим!!!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #21
              1. Mistubishi Lancer 2. Lancia Delta 3 .Subaru Forester ето това са колите.жалко е че няма FIAT

              Коментар


                #22
                1. X62. 7-серия3. Сироко4. Супърб5. АкордСпоко, кво като няма Фиат? Има Алфа и Ланча.

                Коментар


                  #23
                  айде честито на всички фенове на Опел... две десетилетия чакане не е малко време

                  Коментар


                    #24
                    "Трудна ще ви е да си купите Опел, освен ако има залежали по складовете, щото фимрата май няма да преживее днешния ден.По последна информация канцлерката е отказала да им даде 2 милиарда евро държавни пари и до края на деня ще обявят фалит - и заводите в Бохум, Кайзерслаутерн,Рюселхайм и Айзенах ще бъдат затворени още днес.Проблемът е, че около 100 000 германци ще останат на улицата. Идеята на Меркел да даде 2 милиарда държавни пари среща страхотна съпротива сред германските данъкоплатци, защото те не искат с техните пари да се плащат дълговете, натрупани от ГМ (в момента ГМ генерира 3,1 милиона евро загуби всеки час - и така е от около 6 месеца).А и като се дадат сега 2 милиарда, след 3 месеца парите ще са изхарчени и се връщаме в изходна позиция.Така че немската държава предпочита да преглътне 100 000 безработни, но да не налива пари в тая бъчва без дъно.Най-големият цирк се очертава с Инсигния - тя вчера бе "избрана" за Кола на годината (абсолютно по втория начин, точно с цел да се помогне на Опел), а най-вероятно така и няма да почне да се произвежда." Цитата ми го пратиха, от някакъв дето пишел ревюта на коли за списания. Това е само слух засега, но ще е голям смях, ако се окаже вярно :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #25
                      Ай стига бе!!! Адски съм изненадан и от избора на кола за 2009 и от факта, че Опел ще фалира, ако това се окаже вярно. Истината е, че германците не са длъжни да спасяват един американски концерн. От друга страна, жалко за Опел - те са си добра фирма.
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        #26
                        Хич не се учудвам,поне на картинка хваща окото опела...Не бих се изненадал и ако са верни слуховете за фалит имаше по пресата,че са го закъсали.При всички положения германците сам/у чука и наковалнята.Ако платят тези пари-ще покрият борча натрупан от мениджмънта на една чужда компания и то при положение,че тази компания разполага с бюджет колкото средно голяма държава.Ако пък не платят има реална опасност една емблематична марка за немската индустрия да се затрие и пак да ги платят тея пари,но под формата на помощи за тези работници.ПП Имаше статия(препечатка от ауто билд) в Труд,че Опел бил на 4 място в Европа по качество,след Тойота,Хонда и Мазда.

                        Коментар


                          #27
                          Естествен подбор! За тая кола четох статия в Аутобилд,мисля беше си бая скъпичка,ако не се лъжа.Мен лично не ме впечатлява,имаше си по достойни автомобили.
                          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                          Коментар

                          Working...
                          X