Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За застраховката Гражданска ( без )отговорност....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За застраховката Гражданска ( без )отговорност....

    налага ми се до края на седмицата да направя такава застраховка, че моята изтича...с голям потрес установих, че за моя пунтьо по-малко от 140 пари не ме оправят от никъде не чувам за бонуси / за бензинец както беше с Лев инс преди година-две.../та някой ако има инфо на нящо по-йофтинко да сфирка... п.п.: без зелена карта
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Re: за застраховката Гражданска ( без )отговорност....

    donnna написа:
    налага ми се до края на седмицата да направя такава застраховка, че моята изтича...с голям потрес установих, че за моя пунтьо по-малко от 140 пари не ме оправят от никъде не чувам за бонуси / за бензинец както беше с Лев инс преди година-две.../та някой ако има инфо на нящо по-йофтинко да сфирка... п.п. без зелена карта
    Ми няма евтино вече - това е.... ей ти един калкулатор да смяташ: http://pariteni.bg/Calcs/13/45c48cce2e2d7fbd9.html Инае зелената карта е безплатно (поне в Уника е)
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      То даже и това ще ти се види евтино, когато в края на годината ги вдигнат пак "в съответствие с европейските цени".
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        ele, до колко е актуална информацията в този сайт, щото офертата на Лев инс ме заинтригува - 115,40 лв. щото и аз намерих 1 сайт с застраховки и пишеше, че в ДЗИ е 125 лв. ама инфото беше от пролетта....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          donnna написа:
          ele, до колко е актуална информацията в този сайт, щото офертата на Лев инс ме заинтригува - 115,40 лв. щото и аз намерих 1 сайт с застраховки и пишеше, че в ДЗИ е 125 лв. ама инфото беше от пролетта....
          Нямам никаква идея - случайно го намерих в нета - питай някой застрахователен агент - те знаят всички цени, преди 2 месеца най-евтина беше на уника, затова и там направих застраховка. В края на декември 2007 най-евтина беше в Български имоти.... застрахователят ми върши черната работа да ми намери най-евтината застраховка.... затова му плащам :П
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            За Лев Инс тарифите са актуални,засега...Преди 2 дни бях в техен офис-същите като на сайта са
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #7
              Няма да се плашите...Още като взимахме Делтата през април, в КАТ Дупница ни спретнаха една Гражданска за 160 лв, на разсрочено. Естествено като изтече първата вноска не я поднових, а си направих в УНИКА. И на Дедрата е в Уника, зелената карта е абсолютно безплатна. Мисля че сумата беше 132 или 142, нещо такова. По-евтино тогава не намерих... (не се сетих за Лев Инс, хем съм получавал от тях обезщетение (по чужда гражданска) и бях мноооого доволен...Очаква се след Нова година Гражданските да надхърлят 200 лв...

              Коментар


                #8
                Моята ГО изтече тази година на 30.08. Поднових я в "Български имоти", 139 кинта, дават и "Зелена карта". Навсякъде, където питах, все около тая сума се въртяха +- 1-2 лв. И примоции йок - няма безплатни прегледи, няма талони за бензин.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Тук може да си сметнеш точно и да си избереш, доставката беше 1лв преди 2-3месеца - http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do

                  Коментар


                    #10
                    vital, гледах го този сайт тази сутрин и май отивам към SDI след малко....току що се връщам от Лев инс. сутринта по телефона ги питах и ми казаха 129 лв. и стотинки.. отивам сега и хоп - още 11 пари за стикер... теглих им една и си тръгнах... не съм за 11 лв. ама що ше ме цакат със студена бира....
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм ги ползвал онлайн. На другия ден полицата беше при мен, всичко точно, платих на куриера + 1лв доставка. За София. "До плажа" не знам как ще е :D

                      Коментар


                        #12
                        към момента най-добрата оферта за моя автомобил е на ДЗИ - 128 пари и некви стотинки. утре ще дойдат да ми направят полицата. това е за инфо на колегите....п.п. инфото сайта на SDI е актуално
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          Не се очудвай, ако в ДЗИ ти искат още 11 лева и стотинки застикера

                          Коментар


                            #14
                            Отивай направо в SDI, офиса им е до затворения магазин на хит-ко на бул. Ив. Вазов. Там си направих миналата година имаше 10% отстъпка и толкоз. Безплатните им прегледи не ми трябват, че тогава в сервиза те правят див и щастлив
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              Не се очудвай, ако в ДЗИ ти искат още 11 лева и стотинки застикера
                              изрично питах - няма!
                              Отивай направо в SDI, офиса им е до затворения магазин на хит-ко на бул. Ив. Вазов. Там си направих миналата година имаше 10% отстъпка и толкоз. Безплатните им прегледи не ми трябват, че тогава в сервиза те правят див и щастлив
                              тъй смятах и да направя / точно в този офис/, ама ще дойдат на крака да ми я направят...за безплатните прегледе - знам как е положението - мирси ...
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X