Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карта за отстъпка в ЕКО? Защо нямаме и ние

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    gamma написа:
    Ти па вземи я подари...
    Гоуем армаган за 30 кинта....

    Коментар


      #62
      абе с пазарлъка може и на 20 да падна ама който зарежда до горе примерно и то често ше си избие парите за 1 месец
      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

      Коментар


        #63
        Че той трябва всеки ден да пълни по 50 литра за да избие 30 кинта за месец?!?!?!А ако си чел темите за разхода тук около 80% от автомобилите дават разход под този заложен от ФИАТ
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #64
          хем искате карти хем като ви дават искате да ви я подарят.аз картата я имам понеже съм работил на ЕКО и понеже им бачках като РОБ за никакви пари и искам да се отарва от тая карта който е от сливен и региона идва и му я давам на танкана
          Fiat Bravo 1.9 JTD 100

          Коментар


            #65
            Виж сега колега, аз карта имам, но почти не я ползвам, макар да зареждам от ЕКО. Но в цената ти трябва да има някаква икономическа логика, а не да калкулираш емоции. Аз може да си пазя партенките с които съм се ужолнил от казармата, ама мислиш ли, че някой би ми дал 20 кинта за тах?Другия вариант е да изчакаш 70-80 години и да я шитнеш като колекционерска рядкост.
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #66
              съвалявам колега но изкаването ти звучи като както някой като си продава колата примерно за 4000 лева и вие му кажете "как може толкова пари да искаш след като се продава същата за 2500 лв. Поздрави
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #67
                Днеска заредих в Еко и случайно попитах как се получава карта за отстъпка и бам моми4ето ми даде карта ей така. аз седя и мигам. поисках още 2 за бащами и за едно приятелче и тя ми даде. изобщо не очаквах. заредих за 25лв газ и 2 ментоса и отстъпката ми е 40ст но кой ти ги дава хахамомичето то касата спомена че има периоди с 10ст отстъпка на продуктите (сигурно само на коледа когато вс са си вкъщи) и тогава вече май ще е оферта
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #68
                  miro2177 написа:
                  Днеска заредих в Еко и случайно попитах как се получава карта за отстъпка и бам моми4ето ми даде карта ей така.
                  Днеска и аз пробвах тоя метод, и ми казаха че са свършили!

                  Коментар


                    #69
                    И аз вчера си взех такава карта от Еко- Пазарджик.Попитах дали имат и те ми дадоха! :D
                    Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                    Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                    Коментар


                      #70
                      ogi28b написа:
                      miro2177 написа:
                      Днеска заредих в Еко и случайно попитах как се получава карта за отстъпка и бам моми4ето ми даде карта ей така.
                      Днеска и аз пробвах тоя метод, и ми казаха че са свършили!
                      Аз като взех мойта се заговорих с момичето на касата, и тя каза че по принцип раздават така но трябва да улучиш момента в който има и че бързо свършват. така че скоро ще се уредиш
                      Brava 103HP
                      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                      Коментар


                        #71
                        Вече имам. Абе да ти кажа пробвах твоя метод - първо се заговорих с момичето, и после се оказа че има Извод - заговорете се с момичето.

                        Коментар


                          #72
                          ogi28b написа:
                          Вече имам. Абе да ти кажа пробвах твоя метод - първо се заговорих с момичето, и после се оказа че има Извод - заговорете се с момичето.
                          хаха ако е и хубава поискайте и тела да си напише на картата
                          Brava 103HP
                          ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                          Коментар


                            #73
                            http://www.lukoil.bg/promo.htmhttp:/...il.bg/list.pdf
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #74
                              Пичове скоро ще взема една бензиностанция на ЕКО и ще уредя мнооого карти . Бензиностанцията е на околовръстното и ще е удобна за много хора . Може да пием по биричка

                              Браво 1,6 16V

                              Коментар


                                #75
                                Ами всеки може да си зарежда откъдето си поиска никой не е задължен никъде . Замисълът на тези карти е да подпомогне самия клуб . Както по горе колегата е казал голямото количество ..... идва и добрата пара . Ще дам пример .. имам карта на еко от VW клуба . Дава се на който си поиска и може да се ползва от всеки нее задължително да си платил членски внос и така нататък . Клубът получава определена отстъпка за ползваното гориво ... например за месеца са 10 000 литра в касата на клуба влизат х0.02 ст на литър . Над 15000 х0.03 ст. ма литър . Или нещо такова се получава , общата отстъпка значи става 0.04-0.05 ст . Колкото повече се ползва толкова повече се печели . Това са пари които клуба може да използва за мероприятия , събори , дарения .....каквото се реши . В края на месеца модераторите пускат един отчет на ексел коя карта с номер в колко часа колко гориво е заредила и се сумират . И най - долу се пише например 14000 литра и сумата която се получава няма скрито покрито. Едно на ръка че и от горивата съм доволен , зареждам на месец минимум по 500-600 литра газ и дизел .Поне от русенския отдел не мога да се оплача .
                                За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.
                                13.12.1881 проф. Константин Иречек

                                Коментар

                                Working...
                                X