Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карта за отстъпка в ЕКО? Защо нямаме и ние

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карта за отстъпка в ЕКО? Защо нямаме и ние

    Колеги дочух че в форумите на рено бмв и vw се раздават карти за 2ст отстъпка в еко, а в нашия няма. каква е историята на тези карти? какво трябва да се направи че и тук да имаме такива карти? май въпроса е повече към модераторите
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    Re: Карта за отстъпка в ЕКО? Защо нямаме и ние

    miro2177 написа:
    Колеги дочух че в форумите на рено бмв и vw се раздават карти за 2ст отстъпка в еко, а в нашия няма. каква е историята на тези карти? какво трябва да се направи че и тук да имаме такива карти? май въпроса е повече към модераторите
    А защо пък точно в ЕКО да се прави?Аз лично не съм чул такова нещо..
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      #3
      Re: Карта за отстъпка в ЕКО? Защо нямаме и ние

      miro2177 написа:
      Колеги дочух че в форумите на рено бмв и vw се раздават карти за 2ст отстъпка в еко, а в нашия няма. каква е историята на тези карти? какво трябва да се направи че и тук да имаме такива карти? май въпроса е повече към модераторите
      Раздават се на членове на клубовете, а не просто така на всеки ...Аз пък дочух че и нашия клуб ще води преговори скоро

      Коментар


        #4
        A дано! Между другото сега чух по новините, че петрола поевтинял рекордно. 101 долара за барел е сега, а беше 147, близо 50% ама Лукойл май го увеличават адекватно, ама като дойде време да го намалят и нещо се бавят или пък направо забравят.http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=118043
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Ми те БМВ клуба са сигурно най сериозния клиент на екото- :D Всеки четвъртък и неделя препълват това на България до техникума по текстил.Поне така бше преди де.

          Коментар


            #6
            style34 написа:
            A дано! Между другото сега чух по новините, че петрола поевтинял рекордно. 101 долара за барел е сега, а беше 147, близо 50% ама Лукойл май го увеличават адекватно, ама като дойде време да го намалят и нещо се бавят или пък направо забравят.http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=118043
            И какво то това ,че петрола поевтинял?Да не би да смъкнат цените с 15 % ?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              style34 написа:
              A дано! Между другото сега чух по новините, че петрола поевтинял рекордно. 101 долара за барел е сега, а беше 147, близо 50% ама Лукойл май го увеличават адекватно, ама като дойде време да го намалят и нещо се бавят или пък направо забравят.http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=118043
              И какво то това ,че петрола поевтинял?Да не би да смъкнат цените с 15 % ?
              Не, защо? То така и така няма недоволни... Ние сме богати, дали ще е 2 или 3 лева бензина, на кой му пука
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #8
                Чувал съм за тези карти. По едно време и на случайни хора ги раздаваха, Лукойл това лято също раздадоха някакви карти за 2 ст. отстъпка на литър. Я да пресметнем: 10 000 км. на година = 900 л. бензин x 0.02лв. = 18 лв. "отстъпка" на година. Нищо работа.Днес на Шел заредих А95 за 2,17 лв. литъра. Пак някаква промоция, дръпнаха ми точки от Шел картата, която никога за нищо не съм използвал. Така че съм доволен.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  snake написа:
                  Чувал съм за тези карти. По едно време и на случайни хора ги раздаваха, Лукойл това лято също раздадоха някакви карти за 2 ст. отстъпка на литър. Я да пресметнем: 10 000 км. на година = 900 л. бензин x 0.02лв. = 18 лв. "отстъпка" на година. Нищо работа.Днес на Шел заредих А95 за 1.17 литъра. Пак някаква промоция, дръпнаха ми точки от Шел картата, която никога за нищо не съм използвал. Така че съм доволен.
                  1.17 А95?!?

                  Fiat Bravo T-Jet 120

                  Коментар


                    #10
                    snake написа:
                    Чувал съм за тези карти. По едно време и на случайни хора ги раздаваха, Лукойл това лято също раздадоха някакви карти за 2 ст. отстъпка на литър. Я да пресметнем: 10 000 км. на година = 900 л. бензин x 0.02лв. = 18 лв. "отстъпка" на година. Нищо работа.Днес на Шел заредих А95 за 1.17 литъра. Пак някаква промоция, дръпнаха ми точки от Шел картата, която никога за нищо не съм използвал. Така че съм доволен.
                    Колко литра зареди на 1,17 лв.?
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Грешка, 2.17 , т.е. 10 ст. отстъпка. Чувствах, че нещо съм сбъркал :D .
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        snake написа:
                        Грешка, 2.17 , т.е. 10 ст. отстъпка. Чувствах, че нещо съм сбъркал :D .
                        Като каза 1,17 се сетих за времето преди около 10 години сигурно, като бензина беше по толкова. Поздрави.
                        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                        ...E90..incoming..!!

                        Коментар


                          #13
                          snake написа:
                          Грешка, 2.17 , т.е. 10 ст. отстъпка. Чувствах, че нещо съм сбъркал :D .
                          :D :D :D :D 2 ст/л. едва ли ще ни оправят!...10 е по-друго...
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #14
                            Малко офф- Да направят бензина по 2лв. аз карта за намаление не искам!
                            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                            ...E90..incoming..!!

                            Коментар


                              #15
                              Още малко офф,в тоя ред на мисли да направят фиатите да харчат 1 л на 100 ,па нека направят бензина и 5 лева.

                              Коментар

                              Working...
                              X