Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малки дискретни флагчета за антена "Фиат Форум"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ///// написа:
    Е, хубу де! Не виждам аз каква е целта на туй флагче! Да се популяризира форума ли? Или да се забелязваме докат’ караме! Ами, пичове, има си срещи за целта - да се съберем, да се видим, да си побъбрим, да пийнем по нещо! Колко хора сме се записали за Копринка - 14 за хотелите! Айде 20 - с тези на палатки и в колите! От близо 10 000 човека форум!!!Пък и аз като карам съм си усилил ейсидиси и е нулева вероятността да го чуя! Най-много после да пише във форума, че ми бил свирил, а аз съм блял по някое маце!
    Тук съм съгласен с тебе.
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    Коментар


      #32
      И аз съм против, колега. Верно малко минаваме към сватбарските изпълнения с флагчетата Май трябваше да се слагат стикерите точно на определено място но пак се виждат
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #33
        ilkor написа:
        blagun написа:
        Иначе това с лайсната под номера е супер идея
        Това сме го обсъждали преди доста време. Дори звъняхме на фирмата която ги прави.Но се оказа че идва скъпо - над 2-3 лева за кола.Няма да могат да се разпространяват безплатно.Иначе, наистина е най стилният вариант.В София аз поне веднъж в седмицата мярвам колега, но някой път просто не е удобно да свиря подре му.
        Нямам нищо против да си платя - според мен е по-естетично, отколкото да лепя разни неща по стъклото...
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #34
          Резултатите до момента къртат всякакви мивки - 22 не са видели нито един, а 17 веднъж са видели един... 3-4-ма са виждали по повече И аз гласувах за "веднъж видях един" защото наистина веднъж видях един, преди около месец, даже писах в онази тема Обаче да си сложа флагче - не. Смятам че стикера е напълно достатъчен, стига всички да го слагат на определено място. А не един на челното стъкло, един на страничното, един на джантата...

          Коментар

          Working...
          X