Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малки дискретни флагчета за антена "Фиат Форум"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    blagun написа:
    Иначе това с лайсната под номера е супер идея
    Това сме го обсъждали преди доста време. Дори звъняхме на фирмата която ги прави.Но се оказа че идва скъпо - над 2-3 лева за кола.Няма да могат да се разпространяват безплатно.Иначе, наистина е най стилният вариант.В София аз поне веднъж в седмицата мярвам колега, но някой път просто не е удобно да свиря подре му.

    Коментар


      #17
      westdogg написа:
      Зашо не си направите шини за номерата отдолу като тия дето слагат по автокъщите , само че да пише "фиат- бг. орг. " или нещо такова. В клуба на мерседес , бмв и ситроен са такива и се забелязват лесно.
      И аз съм "ЗА" шини за номерата брилянтна идея Това за флагчетата беше само запитване- Lane Staley -за перденцата недей ,че ще заприличаме на гадните МАЙБАХ Yellow_Flash_Colorz_PDT_10
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #18
        аз като изпреваря някой или ме настигнат си имам стикерче кой съм, същия стикер имам и на предното стъкло.
        Прикачени файлове
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #19
          Ами аз като карам изобщо не гледам ни за стикери, ни за колеги! От достатъчно "бунаци" трябва да си опазя колата, че и тях да пазя, и нервните пешеходци... Познавам колите на почти всички от Варна, а и не само! А Живка всички я знаят! Ника си ми е на стъклото! Съвсем скоро ще си сложа и антикрилото на покрива с голям стикер на форума!С една дума съм против таз цигания на антената ’щото така или иначе познавам колите на колегите, ’щото ходя по срещите!Ей на ника ми на стъклото:
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            според мен това сьс шините на номерата е по-добрата идея аз също нямам антена
            FIAT uno 1.0Fire 45hp

            Аск "Vromos"- Бургас

            Коментар


              #21
              Аз пък имам 2 антени(и жълта на цвят,приликите с такси са поразителни) ама не бих си сложил флагче,просто некак си ...не ми харесва.На шините ще седи добре,ама идеята каква е всъщност на стикерите?Да се виждаме на пътя или просто ей така да си имаме,щото и под номера няма да се вижда.И аз не съм виждал хора със стикер,просто смятам че хората които пишат във форума са мноооооого малка част от фиатаджиите.Може би за това спомага и разцеплението на форумите -незнам.Но факт е че други форуми са с много повече потребители ,а фиатаджиите хич не са малко.Може би трябва попупляризиране на форума.Аз имам приятели с брава и с браво ,но незнам защо не проявяват интерес към подобни занимания.Ама като видят стикера "от къде го имаш"

              Коментар


                #22
                westdogg написа:
                Зашо не си направите шини за номерата отдолу като тия дето слагат по автокъщите , само че да пише "фиат- бг. орг. " или нещо такова. В клуба на мерседес , бмв и ситроен са такива и се забелязват лесно.
                И аз съм за тази идея. Не вярвам да са проблем за някой 2,3,4 лева за такава екстра.
                http://vbox7.com/play:1631a342
                http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                http://vbox7.com/play:a122a77b

                Коментар


                  #23
                  Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар


                    #24
                    MOYA написа:
                    Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                    Хубаво де...ама като го минат с пароструйката????? :D
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар


                      #25
                      Neosi написа:
                      MOYA написа:
                      Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                      Хубаво де...ама като го минат с пароструйката????? :D
                      Ти ше го свалиш преди това и после ше си го върнеш

                      Коментар


                        #26
                        MOYA написа:
                        Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                        Еми все пак си наподобавя циганиика,идеята с шините е многа добра
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #27
                          Neosi написа:
                          MOYA написа:
                          Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                          Хубаво де...ама като го минат с пароструйката????? :D
                          Ами само ще им викаш:- Спрете за малко да си насапунисам флагчето Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            #28
                            Princo написа:
                            MOYA написа:
                            Абре хора, Става дума за флагче 3 на 3 см. Вие незнам какво си представяте................. И вече ми е банално и обидно да виждам думата ЦИГАНИЯ.
                            Еми все пак си наподобавя циганиика,идеята с шините е многа добра
                            Ей Princo-о и аз това съм написал в първият пост от 2-ра страница
                            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                            Коментар


                              #29
                              Гледам че ви хареса идеята за шините. Ето снимки да добиете представа как изглеждат. Надписите не са залепени, а са напечатени някак и не могат да се изтрият.
                              Прикачени файлове
                              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                Е, хубу де! Не виждам аз каква е целта на туй флагче! Да се популяризира форума ли? Или да се забелязваме докат’ караме! Ами, пичове, има си срещи за целта - да се съберем, да се видим, да си побъбрим, да пийнем по нещо! Колко хора сме се записали за Копринка - 14 за хотелите! Айде 20 - с тези на палатки и в колите! От близо 10 000 човека форум!!!Пък и аз като карам съм си усилил ейсидиси и е нулева вероятността да го чуя! Най-много после да пише във форума, че ми бил свирил, а аз съм блял по някое маце!

                                Коментар

                                Working...
                                X