Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

*** Майсторите....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    коцев написа:
    Ами разликата е огромна . 3,000 лева :D Една кола на старо.Друго разлика не виждам . :D
    като за първа стълба е добре според мен. За съжаление покрай нея почти нищо друго не свърших . След като оправя къщата и от вън - ще сменя стълбата вътре. На тази снимка изглежда добре, защото не е използвана, но е от меко дърво и вече се е поизтъркала, макар че не е ползвана много и скърца ужасно, дори котето като ходи по нея . Още ме е яд как се минах или по-скоро как ме минаха.... иначе ми платиха обещетение - 250 лева
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      колежке извинявай се ,ама дали е удобно да си поръчам една стълба при Вас цената няма какво да я коментираме устройва ме :D p.s.става дума за външна стълба
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        Ох не бой се . Още колко пъти има да се минаваш. Мен също много ме е яд когато се спъвам по няколко пъти все в един и същи камък. Тъкмо си река : край повече никой не може ме излъга и хоп на другия ден пак съм скочил с двата крака.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #19
          tomazo написа:
          колежке извинявай се ,ама дали е удобно да си поръчам една стълба при Вас цената няма какво да я коментираме устройва ме :D p.s.става дума за външна стълба
          Що ти е външна стълба? Да влизаш през прозореца ли?
          Ох не бой се . Още колко пъти има да се минаваш. Мен също много ме е яд когато се спъвам по няколко пъти все в един и същи камък. Тъкмо си река : край повече никой не може ме излъга и хоп на другия ден пак съм скочил с двата крака.
          Знам, знам, от това се боя...
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар

          Working...
          X