Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми Trial в Баумакс съмнение за измама.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми Trial в Баумакс съмнение за измама.

    Тия или шмекеруват с въпросните гуми или самия вносител шмекерува.Та загледах се в събота във въпросните евтини гуми и що да видя до печата с DOT На който си личи седмицата 42** още един такъв и на него пише 4207 или 4206.Дали това не е правено в България с цел да се изтъргуват гумите заличаване на оригиналния печат с годината на производство/примерно 4202/ и подновяване с нов печат/4207/?Питам аз ако наистина е така и се случи най-лошото какво правим?
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Гуми Trial в Баумакс.

    Tornado написа:
    Тия или шмекеруват с въпросните гуми или самия вносител шмекерува.Та загледах се в събота във въпросните евтини гуми и що да видя до печата с DOT На който си личи седмицата 42** още един такъв и на него пише 4207 или 4206.Дали това не е правено в България с цел да се изтъргуват гумите заличаване на оригиналния печат с годината на производство/примерно 4202/ и подновяване с нов печат/4207/?Питам аз ако наистина е така и се случи най-лошото какво правим?
    Колега, бягай от тези гуми :D Карах такива гуми и съм отвратен от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 На тези които са направили това трепането им е малко
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Re: Гуми Trial в Баумакс.

      Atanas71 написа:
      Tornado написа:
      Тия или шмекеруват с въпросните гуми или самия вносител шмекерува.Та загледах се в събота във въпросните евтини гуми и що да видя до печата с DOT На който си личи седмицата 42** още един такъв и на него пише 4207 или 4206.Дали това не е правено в България с цел да се изтъргуват гумите заличаване на оригиналния печат с годината на производство/примерно 4202/ и подновяване с нов печат/4207/?Питам аз ако наистина е така и се случи най-лошото какво правим?
      Колега, бягай от тези гуми :D Карах такива гуми и съм отвратен от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 На тези които са направили това трепането им е малко
      Не съм се засилил да купувам от тях ама ми стана интересно просто.Днес се поразходих из Карлово доста и видях само две небесносини Мареа Комби.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Гуми Trial в Баумакс.

        Tornado написа:
        Atanas71 написа:
        Tornado написа:
        Тия или шмекеруват с въпросните гуми или самия вносител шмекерува.Та загледах се в събота във въпросните евтини гуми и що да видя до печата с DOT На който си личи седмицата 42** още един такъв и на него пише 4207 или 4206.Дали това не е правено в България с цел да се изтъргуват гумите заличаване на оригиналния печат с годината на производство/примерно 4202/ и подновяване с нов печат/4207/?Питам аз ако наистина е така и се случи най-лошото какво правим?
        Колега, бягай от тези гуми :D Карах такива гуми и съм отвратен от тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 На тези които са направили това трепането им е малко
        Не съм се засилил да купувам от тях ама ми стана интересно просто.Днес се поразходих из Карлово доста и видях само две небесносини Мареа Комби.
        Днес бях в Стара Загора и към 14ч. се прибрах Гледах Ф1 и след това ходих до Пловдив фактически е бил най-неподходящия ден да се засечем в Карлово
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Забравих да спомена ,че за покупка над 50 лв.даваха безплатно жълта кофа с надпис Баумакс пълна с червени чушки.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Забравих да спомена ,че за покупка над 50 лв.даваха безплатно жълта кофа с надпис Баумакс пълна с червени чушки.
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              Колега, работя в Баумакс. Това с заличаването не е от нас, предполагам че така идват от пройзводителя или още в Австрия се заличава. Трябва да разпитам колегите. А за гумите, че са боклуци е вярно.... Колега Торнадо, да не съм те обслужвал на 6-ти, че и аз бая чушки раздадох
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                Зимните ми Мишелин Алпин са ДОТ **00 и имат към 6мм грайфер. Налагало ми се е да спирам на сняг и спират. Повече ме е страх някой с джип на лизинг дето няма пари за нови гуми и кара със сликове да не ми влезе в багажника при бутилките
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  малко офф, ама миналата зима с летни гуми и вериги минах там, където доста джипове бмв и мергели седяха и въртяха на едно място
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    малко офф, ама миналата зима с летни гуми и вериги минах там, където доста джипове бмв и мергели седяха и въртяха на едно място
                    С вериги и баба знае, преди 4г. имаше зима като тази същата 30-40см. сняг на село на места и повече, сложихме веригите и тръгнахме след един трактор, който оставяше само дири и така поне 2км. докато стигнем разчистен участък.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Най-гот беше с шиповете ама пусто ги забраниха, на Регатата бях сложил Семперитки с шипове и грайфер около 20 мм абсолютни бяха.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        NikMar написа:
                        Най-гот беше с шиповете ама пусто ги забраниха, на Регатата бях сложил Семперитки с шипове и грайфер около 20 мм абсолютни бяха.
                        честно да ти кажа не знаех,ч е са ги забранили, никога не съм карал с шипове. предполагам все пак може д асе намерят, а иначе ме боли фара, че са забранени, таа зима куките ни оставиха блокирани на 10 км преди града цяла нощ, тъй че боли ме ханша дали са забранени. само за инфо, бяха закъсали джипове и нямаше минаване. щото са мноо големи шофьори и нямат 2 леа за вериги 20 цола
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          pakumba написа:
                          малко офф, ама миналата зима с летни гуми и вериги минах там, където доста джипове бмв и мергели седяха и въртяха на едно място
                          То не е въпроса отде ще минеш ,а как ще спираш на сняг.Колко сме го дъвкали това.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            standox_ написа:
                            Колега, работя в Баумакс. Това с заличаването не е от нас, предполагам че така идват от пройзводителя или още в Австрия се заличава. Трябва да разпитам колегите. А за гумите, че са боклуци е вярно.... Колега Торнадо, да не съм те обслужвал на 6-ти, че и аз бая чушки раздадох
                            Определеноо не си ме обслужвал ,а и не мисля ,че ако искам чушки ще оставя 50 лв в Баумакс за кирливите червени чушки.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар

                            Working...
                            X