Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАЦИОНАЛНА ПРОТЕСТНА ПОДПИСКА СРЕЩУ ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НАЦИОНАЛНА ПРОТЕСТНА ПОДПИСКА СРЕЩУ ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ!

    http://www.azsumevropeec.eu/Ако желаете колеги...уволнете ги!Аз ги уволнявам!"Смисълът на кампанията ,,Аз съм европеец
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    #2
    Уволнени са!

    Коментар


      #3
      Аз за момента ще се въздържа. Искам, но няма кого да назнача на тяхно място.П.С.Понеделник да вземеш да си включиш скайпа?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        LiGuru написа:
        Уволнени са!
        Няма как да стане.Евентуално, но не виждам такива условия да е както 97-ма

        Коментар


          #5
          Lane Staley написа:
          Аз за момента ще се въздържа. Искам, но няма кого да назнача на тяхно място.П.С.Понеделник да вземеш да си включиш скайпа?
          Те тука не съм съгласен!!!Дай да държим тия, щото няма кой друг?!??!!Има....има и още как!!!!П.С. ще го включа...и ще ти разправям.
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Предполагам, че в джобчето си държиш и състава на следващия министерски съвет ? Я сподели вижданията си по въпроса и ако ме убедиш, може и да гласувам (, за което естествено очаквам да ми се плати :D ).
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              Предполагам, че в джобчето си държиш и състава на следващия министерски съвет ? Я сподели вижданията си по въпроса и ако ме убедиш, може и да гласувам (, за което естествено очаквам да ми се плати :D ).
              Не провеждам предизборна кампания, за мен лично е важна гражднанската ми позиция....а щом говориш за плащане...пиши го у лево...за това сме на тоя хал :D
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #8
                Айде и от мен едно УВО.
                FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                Коментар


                  #9
                  С удоволствие!!!Достатъчно основание е дори самата личност на Министър Председателя, без да се впускам в подробности
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    snake написа:
                    Предполагам, че в джобчето си държиш и състава на следващия министерски съвет ? Я сподели вижданията си по въпроса и ако ме убедиш, може и да гласувам (, за което естествено очаквам да ми се плати :D ).
                    Наистина ли мислиш така или се изказваш по този начин зада се заформи интрига.Ако наистина мислиш така е много жалко за самия теб като личност и оправдава тезата че ние българите винаги сме с различно мнение по националните въпроси и играем всеки срещу всеки
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      gantcho написа:
                      С удоволствие!!!Достатъчно основание е дори самата личност на Министър Председателя, без да се впускам в подробности
                      И аз ги уволних преди малко
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        Колеги нека да не политизираме форума.Като сте тръгнали да ги уволнявате каква им е алтернативата?Има ли кой да ги замести и да е по добър от тях??Цялата тая интрига с "уволняването" я правят от някой партии за да се докопат до власта не че ги е гриза за България.Не че ги харесвам но и дори да успеетова начинание няма да е по добре само ще се хвърлят куп пари на новоза избори и лепене на милиони плакати.Като дойдат избори мислете за кого гласувате а не после да се вайкате и да ги уволнявате.Като доидат други догодина ще видите че пак ще минат 2 години и ще тръгнат такива подписки и глупости.На българина все някой друг му е виновен ту че храната е скъпа, че заплатите били ниски, че катажиите много дебнели, че не се спазвал правилника за движение.Който и да е на власт пак ще е същотоНамерете си по добре платена работа, работете повече ще имате повече пари и няма да чакате да дойде незнам си кой на власт за да ви дигне заплатите и пенсиите.От държавата очаквам да не ми създава пречки на бизнеса , другото и сам мога да си го постигна.
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #13
                          infineon написа:
                          Колеги нека да не политизираме форума.Като сте тръгнали да ги уволнявате каква им е алтернативата?Има ли кой да ги замести и да е по добър от тях??Цялата тая интрига с "уволняването" я правят от някой партии за да се докопат до власта не че ги е гриза за България.Не че ги харесвам но и дори да успеетова начинание няма да е по добре само ще се хвърлят куп пари на новоза избори и лепене на милиони плакати.Като дойдат избори мислете за кого гласувате а не после да се вайкате и да ги уволнявате.Като доидат други догодина ще видите че пак ще минат 2 години и ще тръгнат такива подписки и глупости.На българина все някой друг му е виновен ту че храната е скъпа, че заплатите били ниски, че катажиите много дебнели, че не се спазвал правилника за движение.Който и да е на власт пак ще е същотоНамерете си по добре платена работа, работете повече ще имате повече пари и няма да чакате да дойде незнам си кой на власт за да ви дигне заплатите и пенсиите.От държавата очаквам да не ми създава пречки на бизнеса , другото и сам мога да си го постигна.
                          А ле лееееее. А аз се чудя що националите играят като наемници.---ЦЕНЗУРА---

                          Коментар


                            #14
                            Atanas71 написа:
                            Наистина ли мислиш така или се изказваш по този начин зада се заформи интрига.Ако наистина мислиш така е много жалко за самия теб като личност и оправдава тезата че ние българите винаги сме с различно мнение по националните въпроси и играем всеки срещу всеки
                            Къде видя интрига пък ти ? И какви са тези обобщения за скромната ми личност ? Публикувах мнение, не е задължително то да се харесва на теб или на който и да било. Значи щом сме на различно мнение ( а всъщност вероятно не си рабрал мнението ми ), това е много жалко за мен като личност .Всъщност ето за какво става дума:
                            Neosi написа:
                            Те тука не съм съгласен!!!Дай да държим тия, щото няма кой друг?!??!!Има....има и още как!!!!
                            След което следва моето мнение, което е чист майтап, но все пак щом колегата знае кой трябва да ни управлява, аз го моля по един малко хумористичен начин да сподели:
                            snake написа:
                            Предполагам, че в джобчето си държиш и състава на следващия министерски съвет ? Я сподели вижданията си по въпроса и ако ме убедиш, може и да гласувам (, за което естествено очаквам да ми се плати :D ).
                            И хоп някой вече видя интригата и даже ме заклейми като личност.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              Ще цъфнем и вържем със следващите трима - генерал, командир и фюрер

                              Коментар

                              Working...
                              X