Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, как се процедира като си свидетел на катастрофа с...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, как се процедира като си свидетел на катастрофа с...

    сутринта видях как един бус удари едно ново авео и естествено си продължи. нямаше как да спра да оставя бележка на колата, защото му записах номера на тоя с буса . имаше адска колона и беше невъзможно. чудя се как да намеря собственика на ударената кола- вярно, че минавам всеки ден оттам, но я засека пак колата, я не. кажете какво се прави в този случай, предполагам да се званне на кат също би имало ефект, но лошото е, че не съм сигурен в една от цифрите от номера на тоя и може да се окаже леко подвеждане, но в крайна сметка по марка и модел и 3 цифри от номера сигурни ако искат ще си го намерят. особенно застрохователите на авеото проверих по номера на авеото гражданската му, но там не пише нито име нито адрес на собственика. ударената кола е шевролет авео бял на цвяр, с номер СА2805НА, удари го микробус форд транзит бял-товарен май беше, но не съм сигурен, с номер С5490КС като за 4-ката не съм сигурен на 100%. стана на улицата до южния парк, която отива към американското посолство- срещу супермаркет елемаг и ПИБ банка
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Re: Колеги, как се процедира като си свидетел на катастрофа

    pakumba написа:
    сутринта видях как един бус удари едно ново авео и естествено си продължи. нямаше как да спра да оставя бележка на колата, защото му записах номера на тоя с буса . имаше адска колона и беше невъзможно. чудя се как да намеря собственика на ударената кола- вярно, че минавам всеки ден оттам, но я засека пак колата, я не. кажете какво се прави в този случай, предполагам да се званне на кат също би имало ефект, но лошото е, че не съм сигурен в една от цифрите от номера на тоя и може да се окаже леко подвеждане, но в крайна сметка по марка и модел и 3 цифри от номера сигурни ако искат ще си го намерят. особенно застрохователите на авеото проверих по номера на авеото гражданската му, но там не пише нито име нито адрес на собственика. ударената кола е шевролет авео бял на цвяр, с номер СА2805НА, удари го микробус форд транзит бял-товарен май беше, но не съм сигурен, с номер С5490КС като за 4-ката не съм сигурен на 100%. стана на улицата до южния парк, която отива към американското посолство- срещу супермаркет елемаг и ПИБ банка
    Звънни в КАТ, писнало ми е от тея некадърници, каращи баници и бусове
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Звънни в КАТ, дори и да си объркал 4-ката, те ще си го намерят

      Коментар


        #4
        Много се съмнявам КАТ да се трогне! Застрахователите и те са едни инициативни! Освен ако колегата (дето ходи да снима с личната камера) не се заинтересова :D
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          Авеото на улица Кишинев ли беше паркирано ????
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Най-добре издири собственика на ударената кола и му предай твоята информация. Той да се оправя.
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #7
              Един познат има шевролет и работи на кишинев и нещо не мога да се свържа с него.Към колко часа си го видял това?
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                забелязах на връщане, че има едно поло от фв клуба съвсем до авеото. мисля да се свържа през него. това стана сутринта към 9 часа. вечерта го нямаше. улицата се казва козяк
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X