Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евтини телефонни разговори със САЩ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Евтини телефонни разговори със САЩ?

    Колеги здравейте,Интересува ме на някой от вас дали му се налага да разговаря често и по много с Америка?Ако да по какъв начин го правите? Питам ви защото първо ГЛОБУЛ ме одраха след това и БТК не пропуснаха възможността...и някак си не смятам да ги хрантутя повече. За скайп знам, че е безплатно, но не винаги е удобно. Предварително ви благодаря- МНОГО!!!!

    #2
    Скайп. Има възможност да си внесеш сума и да звъниш на стационарни или мобилни телефони.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Аз специално проучих, че тарифата на Вивател е изгодна. Но не става дума за роуминг. Интересното е, че за САЩ (за разлика от Европа) тарифата е еднаква за стационарни и мобилни (само тамошни) телефони. По памет 0,36 лв/мин. Изпробвано е, говоря със сина си, който е на студентска бригада там.Ако въпросът е за стационарен телефон, има и безплатен вариант С някои ограничения, разбира се.
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар


        #4
        Re: Евтини телефонни разговори със САЩ?

        Marea Bipower написа:
        Колеги здравейте,Интересува ме на някой от вас дали му се налага да разговаря често и по много с Америка?Ако да по какъв начин го правите? Питам ви защото първо ГЛОБУЛ ме одраха след това и БТК не пропуснаха възможността...и някак си не смятам да ги хрантутя повече. За скайп знам, че е безплатно, но не винаги е удобно. Предварително ви благодаря- МНОГО!!!!
        Най-изгодно е не ти да звъниш, а от щатите да ти звънят. Взима се една карта и си говориш спокойно. Точни цифри не помня, но като бях там преди 2 години бях направил няква елементарна сметка, според която излизаше, че разговор Атланта - София излиза по-евтино отколкото София-София. Разговорите извън София бяха 2 пъти по-скъпи, а към мобилен оператор 4 пъти. Но въпреки всичко беше пренебрежимо евтино, защото дефакто плащаш само картата, а иначе номера, на който се набира от щатите е безплатен.

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #5
          Благодаря колеги, цял ден търся и не мога да намеря някъкво компромисно решение. Или ще е скъпо или ще е скапано....Куца работа..А пък, ако чакам те да ми звъннат по- добре да си намеря друга жена...

          Коментар


            #6
            www.planetphone.net
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              http://lowratevoip.com/en/index.html Погледни и това има възможност за безплатни разговори с щатите. Може да ти свърши работа.
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар


                #8
                Ползвам и двете програми като мога да кажа че говоря доста. С едно зареждане от 10 евро изкарвам около 5 месеца. Като не се ограничавам само с безплатните дестинации.http://www.justvoip.com/en/calling-r...l#letuВече трета година откакто теглих една майна на БТК. Не стига че си плащам разговорите ами ми взимат и такса за абонат колкото е цената на що годе добър доставчик на интернет.
                BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                http://vbox7.com/play:124bedab

                Коментар


                  #9
                  Благодаря колеги, пробвах VoIP Stunt и съм доста доволен, чува се идеално. С кредит от 10евро говориш 3 месеца безплатно, и с ГСМ дори... Благодаря още веднъж.

                  Коментар

                  Working...
                  X