Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не си продавам колата, или колко сме лоши във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И чапат - реалният кОпувач си личи, когато иска да кУпува!
    голяма работа като съм збъркал една буква .ти нали си идеален
    uno-1.5i понто 1.2i

    Коментар


      #32
      Мойта фиатка я взех от форума.аз докато я ползвах вървеше перфектно. Откакто я продадох на един приятел взе да дава дефекти, но може и да няма връзка с това, че съм я купил от човек регистриран в този форум.И ми се струва, че все се продават фиатки през форума. Не съм редовен читател на раздел Продавам, ма на месец поне по 10-на се изтъркалвят от там.
      Пеш
      ----
      Ex Peugeot 206 -Служебен
      ----
      Ex Brava 1.6 16V ELX

      Коментар


        #33
        А дали твоята Брава не беше тази с радиатора от Лада?Нали не е дошла така от вън?Така че не се прави много на невинна овчица и да говориш такива глупости за грижи,обич към колата и едва ли не за мания при поддръжката.[/quote]То, на жените, и радиатор от самолет да им сложиш, няма абсолютно никакво значение. Те карат, докато не светнат всички лампи по таблото и веднъж докарана до такова положение, за колата е без значение с какъв радиатор е била. Имам няколко приятелки, жени-шофьорки - като седнат в колата, не знаят къде се намират и колата тръгва на автопилот. А и колегата е гледал да мине евтино - всеки в днешно време гледа да спести нещо по един или друг начин.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #34
          sugarboy написа:
          sugarboy написа:
          А дали твоята Брава не беше тази с радиатора от Лада?Нали не е дошла така от вън?Така че не се прави много на невинна овчица и да говориш такива глупости за грижи,обич към колата и едва ли не за мания при поддръжката.
          То, на жените, и радиатор от самолет да им сложиш, няма абсолютно никакво значение. Те карат, докато не светнат всички лампи по таблото и веднъж докарана до такова положение, за колата е без значение с какъв радиатор е била. Имам няколко приятелки, жени-шофьорки - като седнат в колата, не знаят къде се намират и колата тръгва на автопилот. А и колегата е гледал да мине евтино - всеки в днешно време гледа да спести нещо по един или друг начин.
          Не е точно така ама айде.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #35
            sugarboy написа:
            lubobg написа:
            А дали твоята Брава не беше тази с радиатора от Лада?Нали не е дошла така от вън?Така че не се прави много на невинна овчица и да говориш такива глупости за грижи,обич към колата и едва ли не за мания при поддръжката.
            То, на жените, и радиатор от самолет да им сложиш, няма абсолютно никакво значение. Те карат, докато не светнат всички лампи по таблото и веднъж докарана до такова положение, за колата е без значение с какъв радиатор е била. Имам няколко приятелки, жени-шофьорки - като седнат в колата, не знаят къде се намират и колата тръгва на автопилот. А и колегата е гледал да мине евтино - всеки в днешно време гледа да спести нещо по един или друг начин.
            С радиатор от самолет надали щеше да тръгне колата или бъркам !???!!!????Не е приятно да слагаш всички жени под общ знаменател. Пък и не е това темата - има достатъчно други такива, където можем да поспорим по този въпрос.Относно ладовия радиатор - определено изхабих достатъчно нерви заради него!!!!Който има желание може да прочете цялата тема тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...c&start=0П.П. Отново благодарности на всички колеги, които ми помогнаха за решаването на проблема

            Коментар

            Working...
            X