Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не си продавам колата, или колко сме лоши във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моето Браво преди години го продадох на едно момче от форума - Rigel
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #17
      Аз също продадох баба Темпра на колега от форума - spas4o.Опитах се да не спестя нито един знаен от мен кусур по колата. Даже се бях отказал вече да я продавам, когато се обади да я иска...Между другото - жива ли е още старицата?

      Коментар


        #18
        И аз продадох бравото на човек от форума. :D
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #19
          blagun написа:
          Моето Браво преди години го продадох на едно момче от форума - Rigel
          И съм мноого доволен, че си купих колата от форума Сега ако имам някакъв проблем първо питам благунчо а проблеми няма

          Коментар


            #20
            Yavor написа:
            Аз като модератор ще кажа само следното:Защо никой не ми прави забележки и не ми спами в моята обява за продажба на Пунтото????...
            Ето го отговора на загадката. - модераторИзвън шегата - да, съгласен съм както и с доводите на автора на темата, така и с доводите на sev. Излишният спам в разделите с Продава и Купува не е само в този, нашия или други форуми.

            Коментар


              #21
              Rigel написа:
              blagun написа:
              Моето Браво преди години го продадох на едно момче от форума - Rigel
              И съм мноого доволен, че си купих колата от форума Сега ако имам някакъв проблем първо питам благунчо а проблеми няма
              Радвам се, но му кажи на колегата, как с теб отидохме до сервиза и майсторите направиха пълен преглед на колата преди да я купиш!! И цената коригирахме, влезнах ти в положението П.С. Ела на срещата на яз.Копринка да го видя това браво, че ми е мъчно, загуби се някъде покрай тези изпити!
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #22
                според мен ако нямаш намерение да копуваш кола или било нещо друго от раздел "продава". няма смисал да пишите излишни приказки . обявата е пусната за които иска да копува а не за хора които няма да копуват а само плямпат да дразнят хората с техните ненужни коментари
                uno-1.5i понто 1.2i

                Коментар


                  #23
                  chapat написа:
                  според мен ако нямаш намерение да копуваш кола или било нещо друго от раздел "продава". няма смисал да пишите излишни приказки . обявата е пусната за които иска да копува а не за хора които няма да копуват а само плямпат да дразнят хората с техните ненужни коментари
                  Хм, ама същите коментари ще ги изтрае на живо, а дори ще изтрае и няколко кръгчета и накрая - "Не, мерси, много пари, салона мирише, лявата гума бие надясно"... Хайде стига сте очаквали, че на пазара няма да има лафове за киселото грозде...И чапат - реалният кОпувач си личи, когато иска да кУпува!
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    На авто-битаците не рядко се стига и до караници и дори до бой, така че от малко спам никой няма да го заболи.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      Кола съм и купувал и продавал във форума.Винаги бих предпочел форума пред мобилето, Дупница или Горубляне. Най-малкото човека дето я продава дадената кола е фен и се е грижил за колата.На някой може да му звучи смешно, но ако не обичаш колата си не я поддържаш.Ясно е, че всеки ще предпочете гледана кола, отколкото някоя от многото... Ясно е, че всеки има различни критерии за поддръжка, но все пак си е от значение.Аз лично не мога да понасям, ако нещо по колата ми не е в ред, колкото и дребно да е то.Обаче това вече си е мания.Затова се съобразявам, когато гледам чужда кола, защото никой не е длъжен да прави неща, които в крайна сметка не го дразнят
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #26
                        Слав написа:
                        Кола съм и купувал и продавал във форума.Винаги бих предпочел форума пред мобилето, Дупница или Горубляне. Най-малкото човека дето я продава дадената кола е фен и се е грижил за колата.На някой може да му звучи смешно, но ако не обичаш колата си не я поддържаш.Ясно е, че всеки ще предпочете гледана кола, отколкото някоя от многото... Ясно е, че всеки има различни критерии за поддръжка, но все пак си е от значение.Аз лично не мога да понасям, ако нещо по колата ми не е в ред, колкото и дребно да е то.Обаче това вече си е мания.Затова се съобразявам, когато гледам чужда кола, защото никой не е длъжен да прави неща, които в крайна сметка не го дразнят
                        А дали твоята Брава не беше тази с радиатора от Лада?Нали не е дошла така от вън?Така че не се прави много на невинна овчица и да говориш такива глупости за грижи,обич към колата и едва ли не за мания при поддръжката.

                        Коментар


                          #27
                          lubobg написа:
                          А дали твоята Брава не беше тази с радиатора от Лада?Нали не е дошла така от вън?Така че не се прави много на невинна овчица и да говориш такива глупости за грижи,обич към колата и едва ли не за мания при поддръжката.
                          Защо ли и аз съм чувал отнякъде за този прословут радиатор от Лада на Брава?
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #28
                            Tornado написа:
                            Защо ли и аз съм чувал отнякъде за този прословут радиатор от Лада на Брава?
                            Бравата сега я кара колежката Майска и я е купила точно от него.Само че като и протече радиатора не тръгна да слага пак от Лада ами се видя в чудо докато оправят нещата в заводския им вид.Нека тя да се включи ако желае и да даде повече инфо .

                            Коментар


                              #29
                              Това да не е една дизелова червеникава Брва?
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар


                                #30
                                Geraka написа:
                                Това да не е една дизелова червеникава Брва?
                                Не, сребриста, с 1,2 мотора...Иначе бая клещи са играли по тая кола - нали я гледахме на Арбанаси.Добре че Стенли се намеси за да може Мая да се прибере до София...
                                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                                Коментар

                                Working...
                                X