Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз ли съм единстения малчуган тука

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ThE_PuNiSHeR написа:
    Аз пък скоро ще правя 17, така че май-май съм от на малките, но за сметка на това съм бая напреде с мат’риала
    Сега 17 ,а караш Уно!Кой ти даде книжката питам аз?И отговор не чакам...

    Коментар


      #32
      SHB написа:
      ThE_PuNiSHeR написа:
      Аз пък скоро ще правя 17, така че май-май съм от на малките, но за сметка на това съм бая напреде с мат’риала
      Сега 17 ,а караш Уно!Кой ти даде книжката питам аз?И отговор не чакам...
      Ъъъ, ама аз по тесните улички

      Коментар


        #33
        че аз съм на 17 години бря
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #34
          Ми мен де ме забравяте и аз съм на скромните 17 и ич не ми е весело да одя с рейса Ма де се издадохме и ния ся дедо модератор ще дойде с бановете за хлапаци Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

          Коментар


            #35
            Хвърлихте ме в музиката Нямате ли си проблеми заради тва не ви ли спират?Ааа дядо ви Модератор трябва да ви раздаде по един БАНан...

            Коментар


              #36
              Разбрах ,че голямото болшинство сте около 20 годишни. Я да си вдигнат ръката тези които минават 63 или съм само аз
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #37
                възраста не е проблем важното е да има респект кам старшите
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #38
                  SHB написа:
                  ThE_PuNiSHeR написа:
                  Аз пък скоро ще правя 17, така че май-май съм от на малките, но за сметка на това съм бая напреде с мат’риала
                  Сега 17 ,а караш Уно!Кой ти даде книжката питам аз?И отговор не чакам...
                  Хаха, че аз как карах едно време чинкуеченто на 17 и после си купих пунто и него го карах на 17 ? Че и го правех почти законно :D Ако ми се паднеше катаджия, който не знае за B1 можеше и да нямам проблеми За щастие тогава половин година не ме спряха, а минавах към 1000 км на месец...Годините не са проблем, важно е човек колко акъл има... познавам близо 30 годишни хора, които се държат като 12 ... познавам и 16 годишни, които се държат като на 25 ... няма значение на колко си, стига да се държиш подобаващо...И да, респекта към "старшите" е нещо много важно, най-малкото не трябва да забравяме колко по-богат житейски опит имат...

                  Коментар


                    #39
                    Айде и аз да се разкрия. :D Другият месец правя 19. Поздрави

                    Коментар


                      #40
                      kiler_4o написа:
                      Годините не са проблем, важно е човек колко акъл има... познавам близо 30 годишни хора, които се държат като 12 ... познавам и 16 годишни, които се държат като на 25 ... няма значение на колко си, стига да се държиш подобаващо...И да, респекта към "старшите" е нещо много важно, най-малкото не трябва да забравяме колко по-богат житейски опит имат...
                      Така е , напълно съм съгласен с теб . Въпреки че напоследък разни дядовци с жигулита ми секат пътя или пък бабите пресичат както си искат
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X