Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аз ли съм единстения малчуган тука

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз ли съм единстения малчуган тука

    Отскоро имам регистрация тука и останах с впечатление че всичките сте бая по големи от мене
    Fiat Punto Sportnig 1.2 86 HP вече 86 +

    #2
    Дишай спокойно не всички са "синодални старци" има и колкото теб,е аз съм 3 години само по-амортизиран!!!

    Коментар


      #3
      Аз съм забелязъл пък , че във Велико Търново на сбирките сме предимно младежи :P
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        Радвайте се на живота, докато сте тийнейджъри.... щото ний сме вече дърти-ейджъри (дърти от thirthy)

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Радвайте се на живота, докато сте тийнейджъри.... щото ний сме вече дърти-ейджъри (дърти от thirthy)
          Имаше един лаф,че "живота " свършва когато възрастта започва с 20.В гимназията ич не ми се верваше-кво ше се промени след има няма 2-3 годинки.А ся...работа,сметки,дай пари за тва дай за онова,намери си по-хубава работа.Живота те звърта с пълна сила,на некои даже деца им се родиха,от нямане на къде ги ожениха,некои избягаха по чужбина.Дилема -да учиш и да мизерстваш или да работиш и да...тъпееш.Та сега времето в гимназията ми се вижда лесно.Сигурно като стана на 30+(дай боже) сегашното време ще ми се вижда лесно.Като съдя по моите познати на тази възраст,основно на работа, техните проблеми не могат да се сравняват с моите-на кой детето му тръгва на училище,на друг щъркела ще му носи второ,3 ремонт прави че абитуриент ше има,заеми ала бала...И за да завърша с песимисъм- любимото ми мото:Животът е гаден,а после умираш...

          Коментар


            #6
            "И за да завърша с песимисъм- любимото ми мото:Животът е гаден,а после умираш..." добре казано брат та да кажа аз съм на 18 а като гледам май няма толкова малки
            Fiat Punto Sportnig 1.2 86 HP вече 86 +

            Коментар


              #7
              Tuz4eto написа:
              "И за да завърша с песимисъм- любимото ми мото:Животът е гаден,а после умираш..." добре казано брат та да кажа аз съм на 18 а като гледам май няма толкова малки
              Ку съ бориш за титла най-малкия член на форума - кауза пердута колега! Иначе сериозно, тая година имахме поне двама абитуриенти... а има и поне още двама които са на по 17!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                в събота бях на сватба на едно бивше гадже. предния ден видя две други се разхождаха с децата си. едното на 1 месец, а другото на 3 годинки. Малко преди това един друг приятел се ожени и сега чака дете. оффффф кога пораснахме, кога одъртяхме. Аз се чувствам още на 15

                Коментар


                  #9
                  Нема се плашиш тая година ме чака бал

                  Коментар


                    #10
                    SHB написа:
                    ...И за да завърша с песимисъм- любимото ми мото:Животът е гаден,а после умираш...
                    Това е от английски - Life is a bitch and then... you die!Това, че сте по-нови би трябвало да ви помага да понасяте по-лесно несгодите на живота.Моят съвет към всички teenagers and young-fella-me-lads е просто да учите и да имате амбиции - не може винаги да живеем в безпросветно и безхаберно време, в което простакът е по-добре от образования и честен човек.Боже, като се замисля, не съм ходил на дискотека вече от 2 години, а почвам да говоря поучително като някоя пенсия :D Хайде и да сте живи и здрави да ни плащате пенсиите едни ден!!!
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #11
                      Аз като ’малко’ по-голям няма да се опитам да философствам, но мога да ви кажа че аз сега имам чувството че започвам да живея - на 32...Тепърва се развиваме и аз и жена ми, детето ми е само на 5, искаме да имаме и второ... Почвам да оправям втори апартамент в живота си - голям и хубав, за разлика от първия - все неща, за който да ти е кеф да живееш......и да чакаш новата Крома да падне под 7-8 хил евро....
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Има и 12-годишен член на форума . Лично го познавам.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          SHB написа:
                          Животът е гаден,а после умираш...
                          и моето беше такова, но го смених на "Живей докато си жив, защото дълго ще си мъртъв"

                          Коментар


                            #14
                            Спокойно, време има колкото искаш за всичко"Човек умира, когато умре детето в него", бе казал някой, ако не се лъжа май беше Екзюпери Аз лично стопирах около 16-тата година и не мръднах от там, а и нямам намерение. А живота... той отдавна ме е грабнал, гледам на него съвсем сериозно - ходя на работа, вече не пия през седмицата, плащам си всочко редовно, а откакто вече има около мен жена и дете - съвсем се затегнаха нещата, но не разбирайте, че е неприятно и тежко, всъщност никога не съм бил толкова щастлив! Ама ако ме оставиш за 10 минути на спокойствие... особено с приятели... особено и ако са на моя акъл... Става страшно... Като се започне от класическото бракониерстване по градините, през игра на жуимичка, та не се знае къде може да свърши... нищо, че повечето гоним 30+

                            Коментар


                              #15
                              Човек е на толкова на колкото се чувства!Ако ви е кеф от живота и ви е весело с хората около вас ,то по-хубаво нещо от това няма!Аз съм на 20 и не мога да кажа ,че съм видял нещо от живота освен училище...Все още съм малък да говоря за гадостите в живота ,обаче мога да кажа ,че всеки е с проблемите си!Но колкото и да са големи те ,запомнете ,че винаги има и радости от живота!!!Не помня кой го беше казал това ,но е яко - Животът е като стълба в кокошарник - кратък и осеян с лайна!!!
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X