Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сагата Бербатов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    И Какво му е велико на този отбор, Велик е само и единствено ЛИВЪРПУЛ!

    Коментар


      #77
      nikki_sixx написа:
      Ае, колеги... тикви... как може да си позволявате да бъдете съдници?Тоя велик отбор си има управление, има си треньор.. разберете - има си ТРЕ-НЬОР, чиито постижения са недостижими за 99,9 (9) от треньорите в света. Той е видял, че има нещо в нашето момче, а вий... в ролята си на какви съдите бре?Не, че на мен ми харесват последните 5 мача на Бербо, но... Иначе е ясно, че вече сме шампиони (след снощния карнавал Ливе - Топчиите), имаме равен брой точки, а сме с два мача по-малко.
      ами кажи ми ти, ако отбора няма фенове дали ще го имаи дали ще ги има високоплатените футболистии без това за затънали до гушата в дългове...а за това с тиквите се въздържай
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #78
        Извинете за спама, ама още си спомням предупреждението на ele от една заключена тема... а сега това обръщение "тикви"... алоооо безкомпромисните, но справедливи модератори... обида към N на брой потребители....Това "алоооо" как до го примам?Като обръщение към модераторския екип ли?Сега по въпроса тиМалка извадка от правилата:1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно би могъл да се свърже с някой от Модераторите. Потребители, които се правят на модератори ще бъдат предупреждавани. Това се налага от факта, че другите потребители се дразнят от въпросните "модератори в сянка"....1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите. Модераторски екип на fiat-bg.org
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #79
          Atanas71 написа:
          Колега , нищо лично , нямам нищо против теб само ще дам твоя начин за изразяване като пример на една национална черта. Един човек какви ли не постижения да има , колкото и да е постигнал като развитие и възход в неговата област пускаме едно клипче и същия този човек го превръщаме в "маскара" Стига по този начин с компроматчета и глупости , и какво сега пускаш този клип и край Бербатов вече не е никой . Всичко това което е направил се омаловажава що его на в младите си години виж какво е правил буклук , мизерник , в ЦСКА не успя ...... Според мен е важно след този клип какво е направил , имали възход и спортно развитие , продължава ли да прави това или е взел поука. Стига с тези генерални заключения.
          Позната ми е тази черта дето споменаваш, но честно нямам намерения да му отричам безспорните успехи на Бербатов.Искам да кажа, че за голям отбор няма нужното сърце и себичност, ако искаш. И да когато Бербо се щракне с купата на ШЛ и Премиър-а тогава почват неговите успехи, когато почне да вкарва важните голове за който и да е тим в света, тогава Бербо ще стане голямото име на БГ футбола, за сега си е Барби, никакви успехи на клубно и национални ниво.Признавам му, че е сравнително интеуегентно момче, че играе много добър футбол, че направи страхотен трансфер, че се пази от контузии, че чат пат вкарва за националния, но няма как да го сравня със Стойчков, защото реално един Емил Костадинов има приблизителен актив та и по-добър от неговия :D , но това е, Бербо е голямата звезда на БГ футбол, жалко, че англичаните не го рабират това!

          Коментар


            #80
            dikanio написа:
            Бербатов е най-големия български футболен талант, който съм гледал.
            Аз съм гледал наживо и играта на по-големи български таланти, поне по моето скромно мнение. Става дума за невероятните Божидар Искренов-Гиби и Пламен Гетов. И двамата обаче останаха само звезди за местна консумация, което потвърждава правилото за съотношение талант-труд, а не на последно място и късмет.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #81
              LiGuru написа:
              Позната ми е тази черта дето споменаваш, но честно нямам намерения да му отричам безспорните успехи на Бербатов.Искам да кажа, че за голям отбор няма нужното сърце и себичност, ако искаш. И да когато Бербо се щракне с купата на ШЛ и Премиър-а тогава почват неговите успехи, когато почне да вкарва важните голове за който и да е тим в света, тогава Бербо ще стане голямото име на БГ футбола, за сега си е Барби, никакви успехи на клубно и национални ниво.Признавам му, че е сравнително интеуегентно момче, че играе много добър футбол, че направи страхотен трансфер, че се пази от контузии, че чат пат вкарва за националния, но няма как да го сравня със Стойчков, защото реално един Емил Костадинов има приблизителен актив та и по-добър от неговия :D , но това е, Бербо е голямата звезда на БГ футбол, жалко, че англичаните не го рабират това!
              Себичността не е задължителна. Без нея няма да спечели награди, но ще остане в спомените на феновете. Помниш ли Михаел Лаудруп? Най-великият. Остана без голямо индивидуално отличие, но феновете го помнят. И дори тези на Барса не го намразиха когато премина в Реал Мадрид.Знам че разбираш от футбол. Знам, че ако Бербатов имаше записани 5 минути като резерва в дублиращия отбор на ФК Левски сега щеше да го величаеш. И сега на 99% съм сигурен какво ще ми отговориш Не е вкарвал на ФК Левски, той е юноша на Пирин
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #82
                style34 написа:
                Извинете за спама, ама още си спомням предупреждението на ele от една заключена тема... а сега това обръщение "тикви"... алоооо безкомпромисните, но справедливи модератори... обида към N на брой потребители....Това "алоооо" как до го примам?Като обръщение към модераторския екип ли?Сега по въпроса тиМалка извадка от правилата:1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно би могъл да се свърже с някой от Модераторите. Потребители, които се правят на модератори ще бъдат предупреждавани. Това се налага от факта, че другите потребители се дразнят от въпросните "модератори в сянка"....1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите. Модераторски екип на fiat-bg.org
                Това "алоооо" не знам колко значения има в тълковния речник, така че го разбирай както искаш.По точка 1.3 - не виждам с какво съм се представил като "модератор в сянка", моля за обосновка на понятието, че не ми е ясно.По точка 1.10 - всички знаем, че сте велики, но различното отношение към някои потребители е вече очевадна за другите и понеже много хора видяха това и защитиха ele в другата тема я заключихте набързо. Това е мое мнение, но не се притеснявам да го кажа, защото знам, че сте широкоскроени и приемате критика И накрая пишеш "как да го разбираМ", a се подписваш от името на целия модераторски екип. Значи според мен е правилно или да се подписваш с твоето име или да използваш множествено число в началото. Но това според мен, нали Ако прецените, че поста ми е "вулгарен и непристоен", можете да го изтриете.Отново се извинявам за спама.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #83
                  1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.В чест на това, а и на едно червеничко, което казваше, че може да се обиждат групи хора, аз си променям подписа.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #84
                    Lane Staley написа:
                    LiGuru написа:
                    Себичността не е задължителна. Без нея няма да спечели награди, но ще остане в спомените на феновете. Помниш ли Михаел Лаудруп? Най-великият. Остана без голямо индивидуално отличие, но феновете го помнят. И дори тези на Барса не го намразиха когато премина в Реал Мадрид.Знам че разбираш от футбол. Знам, че ако Бербатов имаше записани 5 минути като резерва в дублиращия отбор на ФК Левски сега щеше да го величаеш. И сега на 99% съм сигурен какво ще ми отговориш --- >Не е вкарвал на ФК Левски, той е юноша на Пирин <---
                    Не ще ти кажа, че Бербатов, ако беше юноша на Левски, никога нямаше да играе в МЮ. Но най-малкото щеше да се ползва с голям кредит на доверие от страна на феновете подобно на Г. Христов в монента. За съжаление като футболист на ЦСКА Бербатов изживя най-лошите моменти във футбола, да бъдеш псуван от собствената си публика.А и много ясно, че е юноша на Пирин и да не е вкарвал на Левски, но на ЦСКА неколко пъти

                    Коментар


                      #85
                      "Хвани богат" Това бих казал за сагата Бербатов :D .
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #86
                        VESKO_SZ написа:
                        И Какво му е велико на този отбор, Велик е само и единствено ЛИВЪРПУЛ!
                        X2
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #87
                          VESKO_SZ написа:
                          И Какво му е велико на този отбор, Велик е само и единствено ЛИВЪРПУЛ!
                          За мен това е най-достойният отбор.., но винаги ще са след моите Признал съм ви като царе на обръщачката... а след снощния мач (това е много семпло определение даже) съм ви почти фен Щях да ги харесвам ЛИВЕ малко повече, ако насред "ОЛД ТРАФОРД" не ни бяха размазали така безпощадно... Иначе основно съм си за "ЧЕРНО МОРЕ", а след това е ЮНАЙТЕД
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #88
                            Съзнавам, че вероятно съм засегнал голяма група хора, но... няма да получат извинение. Типично по български... същите тези хора, си позволяват да плюят по адрес на други хора, за които нямат ни най-малка представа какво представляват, но иначе се правят на ощипани монахини когато въпросът засегне и бекрайно голямото им его. Та така уважаеми колеги.., погледнете си в собствената паничка първо, и после раздавайте правосъдие.
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #89
                              Футбол не гледам, не се и интересувам обаче като гледам модераторите в частност един, няма да визирам кой, как си пердаши предупрежденията - земи дай БАН на всички, които не са ти удобни и всичко ще се нареди?! Аман от диктатура...........
                              MB 280 S W108 67' - pickUp
                              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                              Коментар


                                #90
                                Suppish, щом четеш и пишеш в този форум, значи си приел правилата. Ако не си ги чел или си ги забравил, прочети ги. Защото ги нарушаваш и следващия ти подобен пост ще бъде последван от съответната санкция, предвидена в тях. Ако си недоволен от някой модератор, напиши лично съобщение на друг модератор или администратор и изложи проблема си.
                                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X