Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сагата Бербатов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сагата Бербатов

    Това, което се случва в момента не е истина. От преди 4 часа следя какво става с трансфера на Бербо очаквайки скоро да се появи новината че отива в Юнайтед, когато изведнъж Сити изскочиха с оферта от 35 М паунда. По Скай Спортс ту го водят подписал със Сити, ту го били видяли на тренировъчното игрище на Манчестър, а преди секунди пуснаха новина за оферта от 36 М паунда от Реал Мадрид. И всичко това за 4 часа... какво ли ще е в оставащите 5-6 часа до края на трансферния прозорец

    Fiat Bravo T-Jet 120

    #2
    Нищо няма да стане - ще стои резерва в Тотнъм ю, където му е мястото

    Коментар


      #3
      с оглед на нещата случващи се в момента, това ще е последното място където ще стои

      Fiat Bravo T-Jet 120

      Коментар


        #4
        Re: Сагата Бербатов

        BolgAryan написа:
        Това, което се случва в момента не е истина. От преди 4 часа следя какво става с трансфера на Бербо очаквайки скоро да се появи новината че отива в Юнайтед, когато изведнъж Сити изскочиха с оферта от 35 М паунда. По Скай Спортс ту го водят подписал със Сити, ту го били видяли на тренировъчното игрище на Манчестър, а преди секунди пуснаха новина за оферта от 36 М паунда от Реал Мадрид. И всичко това за 4 часа... какво ли ще е в оставащите 5-6 часа до края на трансферния прозорец
        Колега ти що така си се наточил за Бербатко? Нищо лично, ама не разбирам аз такъв интерес за някъв си трансфер.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          Интересен въпрос наистина... нито съм му някакъв голям фен, нито пък подкрепям ЦСКА или нещо, но цялата тази лудница разиграваща се за 6 часа ми е любопитна, а и най-вече, че до няколко часа всичко трябва да стане ясно.А и честно казано ми се иска да заиграе в наистина голям отбор

          Fiat Bravo T-Jet 120

          Коментар


            #6
            Е какво лошо има да се интересува човек? На мен също ми е интересно. Я ми кажи колко българи има, в която и да е област, които да са желани от две ( два ) от фирмите ( отборите ) от топ 5 в сектора?
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              радвам се като българин че 2-3 от най-големите отбори в света вадят такива оферти за Бербо и го искат в редиците си
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #8
                PASSARELLA написа:
                Нищо няма да стане - ще стои резерва в Тотнъм ю, където му е мястото
                Ходи наливай ракия и бира и не се занимавай с Бербатов, има малко повече пари от тебе.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  sachma написа:
                  PASSARELLA написа:
                  Нищо няма да стане - ще стои резерва в Тотнъм ю, където му е мястото
                  Ходи наливай ракия и бира и не се занимавай с Бербатов, има малко повече пари от тебе.
                  И!? От тебе предполагам,не?

                  Коментар


                    #10
                    Никой не е пророк в собствената си страна!!!Абе хора,тук става въпрос че един от най-великите клубове в света се бори със зъби и нокти да вземе един БЪЛГАРИН,а вИЕ пак за Йовов си мислите.Стига с тази омраза !!!Дано и Ники Димитров да заиграе с Бербо,все пак сме и малко градски.
                    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                    Коментар


                      #11
                      луда работаследя форума на Юнайтед от часоветези хора са се побъркали :D искат го на всяка цена
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Аз имам предложение за тия хорица дето си харчат парите по футболистите/как може едно човече да струва 35мл.евро/.Предлагам им да ни дарят тези пари на нас от ФИАТ или да купят патрулни коли ФИАТ и да махнат тия смотани Опели Астри полицейски.Ех колко мибеше готино като ходих в Италия и всичко наоколо беше ФИАТ.

                        Коментар


                          #13
                          Та последно какво стана с Бербо ?
                          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                          ...E90..incoming..!!

                          Коментар


                            #14
                            Tzarevo написа:
                            Аз имам предложение за тия хорица дето си харчат парите по футболистите/как може едно човече да струва 35мл.евро/.Предлагам им да ни дарят тези пари на нас от ФИАТ или да купят патрулни коли ФИАТ и да махнат тия смотани Опели Астри полицейски.Ех колко мибеше готино като ходих в Италия и всичко наоколо беше ФИАТ.
                            ДАИ е с Фиат! Те и полицията ше сеусетят .:D
                            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                            Коментар


                              #15
                              Ако си спомняте началото на 90 първите западни коли които купиха за полицията бяха Типо!Сега могат да се видят няколко в движение но повечето са в дървеница до КАТ и гният.@Tzarevo Ти клубовете не ги мисли.Тия пари не само че ще си ги избият,ми и на голям + ше бъдат.ПП Не съм виждал даяджийски Фиат.Какви модели са?ПП2 На Орелите нали дизеловите агрегати са фиатски,кво лошо има...

                              Коментар

                              Working...
                              X