Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвърляне на боклуци по време на движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хвърляне на боклуци по време на движение

    Здарвейте, Цялата минала седмица направих една голяма обиколка из страната ни, и останах само с едно лошо впечатление- нямаше градове и пътища по ,които да карах и да не се нагледах на следното:- от колите пред мен хвърчаха всякакви боклуци....... Много грозна картинка. Хора, не ставайте част от това п.с. Това най-вероятно не е първата тема по въпроса но мисля ,че ще е добре да и се дава гласност от време на време
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    Re: Хвърляне на боклуци по време на движение

    Коментар


      #3
      Редовно гледам как от открехнатия небрежно прозорец на Мерцедес или Кайен за над *стотин хиляди се изтръскват цигари и се хвърлят фасове. Така е - в България всичко е наобратно. Май не най-умните карат скъпите коли.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        Веднъж возих едни познати на една разходка, пиха бири в колата, понапиха се, взеха да хвърлят празните бутилки през прозореца. Много се издразних и им се скарах жестоко. Спряхме в пещерата Бачо Киро да разгледаме и те за да си отмъстят за кавгата се изпикаха вътре. Е, какво да се прави, живеем в България и това си е!

        Коментар


          #5
          Humppa написа:
          Веднъж возих едни познати на една разходка, пиха бири в колата, понапиха се, взеха да хвърлят празните бутилки през прозореца. Много се издразних и им се скарах жестоко. Спряхме в пещерата Бачо Киро да разгледаме и те за да си отмъстят за кавгата се изпикаха вътре. Е, какво да се прави, живеем в България и това си е!
          Е ти ме разби, бе пич Какви са тези твои познати дето ще ти се изпикаят в колата. Е..ати измекярите
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            :D :D :D Аз пък имам друга случка. Преди време работех като шофьор в една фирма. Един ден дойде един от шефовете - белгиец и аз трябваше да го разхождам до Рилския манастир. Човека си беше взел придвидливо храна за изпът - сандвичи прилежно увити от милата му съпруга в "белгийска салфетка" и някъде след Дупница, след като си хапна самодовлно скапания сандвич отвори си прозореца, смачка салфетката и .....хоп през прозореца направо не можах да повярвам!!! Нали европейците са изключително педантни на тази тема, абе БЕЛГИЙСКИ СЕЛТАК си беше тоя ама самочувствие, все едно е кралско величие....немам думи

            Коментар


              #7
              gantcho написа:
              Humppa написа:
              Веднъж возих едни познати на една разходка, пиха бири в колата, понапиха се, взеха да хвърлят празните бутилки през прозореца. Много се издразних и им се скарах жестоко. Спряхме в пещерата Бачо Киро да разгледаме и те за да си отмъстят за кавгата се изпикаха вътре. Е, какво да се прави, живеем в България и това си е!
              Е ти ме разби, бе пич Какви са тези твои познати дето ще ти се изпикаят в колата. Е..ати измекярите
              не бре в пещерата са се изчишкали
              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

              Коментар


                #8
                Често виждам: отваря се прозорец и хоп боклука вън... . Обаче искам да ви кажа ,че прозореца е не само на возила от *десетки хиляди левчета , а и от 2-3 хилки секОнд хенд колици. Това си е манталитета на мърляча,ако ще и самолет да кара...пак ще е мърляч.Върви си простото и си сее,те тва е! Би трябвало КАТ да правят забележка и даже глоба да налагат,но във форума има достатъчно теми ,затова което КАТ не са свършили, та това е наай-малката им грижа.
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  MOYA написа:
                  gantcho написа:
                  Humppa написа:
                  Веднъж возих едни познати на една разходка, пиха бири в колата, понапиха се, взеха да хвърлят празните бутилки през прозореца. Много се издразних и им се скарах жестоко. Спряхме в пещерата Бачо Киро да разгледаме и те за да си отмъстят за кавгата се изпикаха вътре. Е, какво да се прави, живеем в България и това си е!
                  Е ти ме разби, бе пич Какви са тези твои познати дето ще ти се изпикаят в колата. Е..ати измекярите
                  не бре в пещерата са се изчишкали
                  Ама виж как двусмислено е написано, веднага се замислих отново за патлаци и саморазправа!!!
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    Колеги нека и аз да споделя опита си винаги всичко се събира в торбичка по време на път и се хвърля на точно определеното място !!! Е не мога да правя разделно събиране, но се старая ... дори и да нямам торбичка ... имам джобове на вратите ... но има хора които каквито и коли да карат и колкото и пари да имат няма да се научат да не хвърлят ... много съм се ядосвал като ми хвърлят 2л шише от кола ...ужас ... но ... един слънчев ден бях пред голям магазин където е сравнително чисто заради многото персонал който поддържа супер чистота ... господин хапващ вафличка ... след като си я хапна се опита от 5 метра да си хвърли опаковката (вафлената която не тежи повече от 5 грама и няма как да прелети повече от 10см точно) та засили я той ама ... тя падна по средата на трасето и гоподина най - спокойно си стои и си чака детето което още не е дошло ... та ядосан аз реших че това е селско и ще се погрижа.... отидох...взех опаковката ..занесох я до кошчето пред очите му и я хвърлих .... доволен че е станало пак чисто ... а господина ме погледна все едно, че съм дигнал лайно и съм го сложил в джоба си ... тогава се намеси и мой приятел който му каза няколко умни приказки ... но така като го гледахме ... май не осъзна какво му говорим .....
                    Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                    Коментар


                      #11
                      Това титанично усилие ,което си направил е непосилно за мнозина. Браво и евалла за това,но уви няма да имаш кой знае колко последователи. Та те майки люпЪт семки и Фърлят фаски точно там ,където си дундуркат бебоците и около тях е кочина ... ти ся искаш оня гений да се навеедее и да си вземе люспата ... даа ве друг път!!! Иначе браво,и аз си имам едно торбе в багажника и си го пълня,като се напълни го изхвърлям и сменям с новичко ... чисто и празно!!!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар


                        #12
                        Хвърлям си боклуците в движение в посока към някоя кофа, но не винаги вкарвам кош Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          Пак поне правиш опит да се правиш на Майкъл Джордан. И да падне до кофата някъде, някой от мургавите събратя като хвърлят кофите гледам, че метат около кофите :0

                          Коментар


                            #14
                            Много се дразня от такива "индивиди". Почти винаги им бипкам(културно, непродължително), но почти никой не разбира за какво. Най-много да ми вдигне ръка или шракне аварийки. Ама защо ми се извинява на мен...От както се помня не съм изхвърлил нещо през прозореца на колата или пеша. Ако трябва ходя с пълни джобове докато не намеря подходящо място. Пластмасовите и стъклените бутилки си ги хърлям разделно пред блока. Около къщата за съжаление няма разделни контейнери.

                            Коментар


                              #15
                              Аз пък ще вкарам малко офтопик - Когато видите боклук на улицата, който представлява опасност, спирате ли за да го отстраните, или го заобикаляте? Понеже аз винаги спирам и го правя, та се чудех дали има други такива като мене? По темата - поради това че не съм сигурен дали този който возя ще си изхвърли цигарите на определените за целта места, за това пушенето, пиенето, яденето, и е=ането са категорично забранени в колата ми!

                              Коментар

                              Working...
                              X