Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шега с колега или истина?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    На колегата Авео в момента хич не му е до коли, много работа този месец, а и малко проблеми.....за сега щъкам с Шевролета, пък после ще видим. Само знам, че се търси Марея седан за жена ми....

    Коментар


      #32
      msi написа:
      Хубаво де... под обслужване на двигател какво точно имате впредвид?Смяна на ремъци, ролки и филтри ли? Във вантотрейд за това обслужване искат точно 510 лева. 160 от които е труд.И то не само за нови Линеи а и за всякакви второупотребни Италиански коли. Имам и 2 опела. Вектра Б и Астра Г. Тяхното обслужване е 350 лева с труда. Без значение в София Ауто, Булвария или квартален сервиз. Значи проблема са към 150-160 лева. Освен това, обслужването не се преви всеки месец. Според мен който има пари за нова кола, не би трябвало да се цигани за 150-160 лева разлика в обслужването.
      Колеги, за съжаление работите, които се въртят в БГ сервиза на Фиат са много странни...с една дума са се наточили да те доят и то на всяка цена...което не е практика на Фиат по света...и никой да не хули Авео за изселничеството от марката...даже беше много по-търпелив от многото любители на Фиат, включително и от мен. Жалко, много жалко....за всичко...и накрая, следващата ми кола ще е 90% Линеа в близкото бъдеще...
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #33
        Какви са тези цени?!На АУДИ Кю7 са 600лв. ама 9 литра масло и т.н.На Доблото миналата година ни излезе към 260 лв.
        F31 BMW 320d

        Коментар

        Working...
        X