Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам нова кола, обаче...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам нова кола, обаче...

    Хора, защо е толкова трудно да се продаде Фиат Типо Искам да си взема нова кола, засега съм се спрял на следните: Шевролет Авео, Шкода Фабия (новата), Шевролет Лачети, Гранде Пунто, Опел Корса, Ситроен Ц4, Киа Сийд или нещо от тоя клас до 20-24 000лв.Проблема е, че имам 2 коли и 3та ще ми дойде в повече. Пуснал съм Типото за продажба от около месец обаче няма нито едно обаждане дори по телефона

    #2
    Ми зависи за какви пари си го пуснал... А и моята теория е, че сега от как паднаха мита ли беше, някакви такси, за 2000 лева примерна цена, за стегнато Типо с газ и разни други шукарии, може да се вземе една друга колица която е поне на половината годинки на Типо... да не говорим за оборудването вътре... Това е поне моята теория. Аз затова се отказах да продавам Чибурашка и реших да си я глезя докато мърда. Сега се чудя отзад дал да не и лепна "Вечно моя!" или "Последен собственик!" Все пак успех с продажбата, дано не съм се изказал прекалено песимистично

    Коментар


      #3
      Колега аз мисля,че трудно ще продадеш Типо-то защото хората в България не разбират от коли и немските марки държат цени а италианските и френските не.Далеч съм от мисълта,че го продаваш скъпо защото аз също знам какво е за един италманиак да се раздели с красавицата си.Аз лично трудно се разделих с моята Алфа 33 но това е друга тема.Успех.

      Коментар


        #4
        Колега аз също бях пощурял да си продавам Типото, но се отказах!Доста пари вкарах в него,стегнал съм го и е като нова кола.Чудесен разход, клима и други екстри .... и да го дам за без пари или на части няма да стане!Колата е супер отвсякъде и затова ще си я карам, а на пролет още една ще купя!Относно колите които си харесал само ще споделя за служебната Киа Сийд на 4000 км сега е в сервиз за смяна на съединител.Колата не е юркана мотор 1.4 и 109 коня!
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #5
          За типо 2 бона са много пара, пък и като се има в предвид че е 138кс. хората малко се дърпат заради високия данък, особенно от догодина.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Е данъка е 106 кинта, щото е над 14г, какво му е толкова страшното А цената е такава именно заради мотора и доброто състояние...

            Коментар


              #7
              защото е стара колата. в софия все пак хората са със сравнително по-високи финансови възможности и си купуват в момента коли основно след 96-97. преди тези години трудна работа. обяви я ако имаш възможност в някой по-малък град. ще им аефект
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                мисля че си струва парите за тва типо дано се намери наякои да ги даде успех
                uno-1.5i понто 1.2i

                Коментар


                  #9
                  Те колегите го казаха...стара кола ,много пара!Вече се виждат обяви за Браво/Брава близо до 2000 лева.Напълно нормално след като се намира Стило за 6500.Е това е минимума де ама все ак влияе на цените...Като добавим и изключително отрицателното мнение за Фиат което се шири масово,и че частите независимо от възрастта на колата станаха много скъпи(скоро сменях радиатор,само маркуча за долния кръг нов е 42 лева!!! на стамболийски,за радиатора да не говорим ,че в ТН беше 220...за 17 годишна кола)И като имаш предвид пък мнението за немските коли ,че са най-здравите и че техните цени също поддадоха и ето е обяснимо.Единствено някой фен на модела може да се навие за тези пари.ПП От новите които си изброил бих си взел Фабия,за тези пари изглежда повече от добре,вуйчо ми имаше старата,после и новата Октавиа и си навърта километраж абсолютно безгрижно.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Искам нова кола, обаче...

                    maiden написа:
                    ...Пуснал съм Типото за продажба от около месец обаче няма нито едно обаждане дори по телефона
                    Скромният ми търговски опит показва, че с обяви коли се продават трудно, като донякъде изключвам mobile.bg . Колата си иска изкарване по известните авто-битаци в страната ( в сряда е пазарджишкия например ) и след 2-3 опита и корекция в цената в посока надолу колата си сменя собственика.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Хайде на промоцията

                      Коментар


                        #12
                        Паркирай колицата някъде откъдето минават много хора през целия ден, залепи на всички стъкла инфо за колата, гледай да не пропуснеш неща, защото всичко е от значение, гледай да "свети" и ако може някой да е постоянно покрай нея за да я хвали на евентуалните купувачи, няма начин да не я продадеш до месец-два.Успех с старата и новата кола

                        Коментар


                          #13
                          пробвай с познати в някое малко градче или село - там може да ти се отвори парашута...п.п. за Шкода Фабия - просто забрави!!!!!!! никва возия... мисли за бъбреците си овреме трансплантациите са скъпи
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            donnna написа:
                            пробвай с познати в някое малко градче или село - там може да ти се отвори парашута...п.п. за Шкода Фабия - просто забрави!!!!!!! никва возия... мисли за бъбреците си овреме трансплантациите са скъпи
                            Що пък в малко градче или село?Това не ми мяза на москвич ...138 кончета да возят цепеници,каци,буркани,дамаджани ярета и квот там се сетите....ПП Това за Фабиата просто не е така...

                            Коментар


                              #15
                              Цената я намалих на 1700 за съфорумци!Да видим дали някой ще се обади все пак!Телефона мълчи ли мълчи

                              Коментар

                              Working...
                              X