Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автосалон Варна - въпрос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автосалон Варна - въпрос

    Колеги има ли някой представа от колко до колко часа може да се посещава автосалона във Варна започващ от днес
    Punto SX 1.1 55

    #2
    Знам само че автосалона започва днес, но от колко часа не знам. Аз мисля да отида понякое време след обяд да си избера някоя "барака"- сигурно ще е Фиат Браво
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Нямам конкретен отговор, но доколкото помня от предни години, работното време си е съвсем нормално. До 19часа поне трябва да бачка.
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Ето линка им, но не пише от колко до колко работят: http://varna.motorshow.bg/Предполагам, че ще работят от 10 - 20 часа. И да направите снимки ей. :D :D
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #5
          Посетих го вчера салона. Като цяло - не съм впечатлен. Колите изложени там ги срещаме всекидневно по улиците. Мацките около колите май повече си заслужаваха . Работно време на салона от 10 до 20 ч. Вход 5 лв. С билета за вход получаваш и анкетна карта за участие в томболата за Ситроен C2. Ето и 2-3 снимки от салона - правени са с телефон - нямат особенно качество.
          Прикачени файлове
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Punto SX написа:
            Посетих го вчера салона. Като цяло - не съм впечатлен. Колите изложени там ги срещаме всекидневно по улиците. Мацките около колите май повече си заслужаваха . Работно време на салона от 10 до 20 ч. Вход 5 лв. С билета за вход получаваш и анкетна карта за участие в томболата за Ситроен C2. Ето и 2-3 снимки от салона - правени са с телефон - нямат особенно качество.
            Вярно е , че повечето се движат по родните пътища, но имаше и няколко дето не са от масовките . Иначе според мен целта е хората да могат да преценят качествата на колите без да е необходимо да губят много време като обикалят автосалоните. Тук колите са събрани на едно място и може да разгледаш тези , които те интересуват по-отблизо. Аз специално отидох най-вече заради Фиат Гранде Пунто и Фиат Браво. Пунто-то според мен е една от колите с най-привликателен дизайн в класа си. Но съм малко разочарован от интериора- много малки ми се видяха контролните уреди на арматурното табло. Другото което не ми хареса беше слабата видимост от колата- особено като погледнеш назад. Това предполагам е вследствие от дизайна на колата.Ако трябва да избирам двигател за тази кола ще е 1.4 T-jet (120 к.с.) или 1.9 Multijet (120 к.с). Интериора на Фиат Браво ми допадна повече , което си е напълно разбитаемо. Иначе както при Пунто-то е слаба видимостта в купето- няма да се хареса на хора страдащи от колострофобия :D . 99.99% това ще следващата ми кола . Разбира се има и други добри автомобили, които ми харесаха: ПЕЖО 308- глямо вътрешно пространство и с този стъклен покрив изглежда чудесно. МАЗДА 3- Може защото първата ми кола беше Мазда и за това изпитвам симпатия към тази марка, но Мазда 3 ми допада много като дизайн- агресивен и спортен вид подплатени със традиционо високото качество самурая.От луксозните марки Мерцедес, БМВ и Ауди ако трябва да избирам бих взел....СААБ. На щанда на шведите имаше едно луксозно изпълнение на 9-3 sport sedan , което си беше истински самолет-2.8 V6 Turbo 280 к.с. Имах възможност да си поговоря с представителя на СААБ и той беше така добър да ме покани на тест драйв другата седмица. С нетърпение чакам да покарам тест авомобила и ако има възможност ще поискам да тествам СААБ с двигател на Фиат.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              Аз сам не резбрах, защо не се обади, че си във Варна, и докога ще си тук. Ако и днес все още си из района в 17:30 имаме среща... мини да се видим и да ти дам някой друг стикер да носиш на Търново.
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар

              Working...
              X