Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е дойде и моя ред да се похваля...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е дойде и моя ред да се похваля...

    Колеги... почти 6 години се радвах на Фичо и в интерес на истинита не ме е изоставял на път... винаги е избирал подходящ момент да си иска това-онова... , но семейният съвет (с един единствен право на глас - жена ми) преди 1-2 седмци постанови, че ще се купува нова кола, и ето... вече съм с Алфа 156-ца... от една страна добре, от друга ми е мъчно за Фичо, че ще го продаваме... Но такъв е живота. Сега едни смесени чувства са се настанили в мен... по принцип съм от хората, които се привързват към вещите, което не било добре... не знам?Но както и да е, темата е да се хваля, а не да си пускам сопола... Тази неделя ще я изчистя хубаво Алфата и ще сложа снимки
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    #2
    Хихи. Същата работа.Аз пък сега продавам Алфата че си взех Либра.И така - живота си върви , хем ми е радостно хем тъжно.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      Всичко живо продава фиатчетата и си купува алфа.....

      Коментар


        #4
        pr_00f написа:
        Хихи. Същата работа.Аз пък сега продавам Алфата че си взех Либра.И така - живота си върви , хем ми е радостно хем тъжно.
        Колега, видях че в Алфа форума имаш регистрация... вчера опитах да се регистрирам и аз, но нещо не можело пише... а пък живо ме вълнува една тема за последователността за изключване на автоматичния старт на климатика (много ме дразни!!!), пък сайта вика само за регистрирани потребители... нещо обидно ми стана малко, ма да се надяваме, че по-натам ще пуснат регистрацията де... Та молбата ми е, ако някой има акаунт там да ми свали от ей тази тема тук материала...
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Пиши ми на icq ще оправим нещата.пратих ти ЛС с инфо как се спира.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            Авео написа:
            Всичко живо продава фиатчетата и си купува алфа.....
            И Ланчи и Ланчи ... Луксът преди всичко

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              Всичко живо продава фиатчетата и си купува алфа.....
              Явка, мани ги те не разбират. Аз продадох Алфа 145 и си взех Фиат
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                pr_00f написа:
                пратих ти ЛС с инфо как се спира.
                Мерси!!! Утре сутрин ще пробваме да го ОФФнеме... A някой знае ли какви са крушките на фаровете? Късите май са Н7, а дългите...? Н6?
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #9
                  Авео написа:
                  Всичко живо си купува алфа.....
                  ...някои си купуваме Фиатки!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Алфи, Фиати, Ланчии - все са на една фирма :D Аз ако си бях купил Алфа или Ланча миналата година пак щях да съм си в този форум :D Да му е честита на колегата Алфата - много красив автомобил.
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      #11
                      Честито колега!!! Много приятни километри с алфетката ти пожелавам.И аз мисля за съвсем същата трансформация, дано ми се усмихне щастието.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Ем зависи според парите ся....Ако имам си взема ново браво , ако ли не 166 и за втора кола стило с стъкления покрив
                        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                        Коментар


                          #13
                          gantcho написа:
                          Алфи, Фиати, Ланчии - все са на една фирма :D Аз ако си бях купил Алфа или Ланча миналата година пак щях да съм си в този форум :D Да му е честита на колегата Алфата - много красив автомобил.
                          Мерси, мерси... Аз си избирам колите по визия, първо трябва да ми грабне окото, и едва след това гледам останалото... А иначе също като колегата... това, че вече съм с алфа нищо няма да промени, аз пак ще си влизам в този форум...
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            #14
                            Честито за новата придобивка.В скоро време те очакваме в клуба на Ланча Редът е следният - ФИАТ -> АЛФА -> ЛАНЧА. Аз малко прескочих едно стъпало, щото съм тарикат

                            Коментар


                              #15
                              iee написа:
                              Честито колега!!! Много приятни километри с алфетката ти пожелавам.И аз мисля за съвсем същата трансформация, дано ми се усмихне щастието.
                              ...дън си обрал банка бе? От де тез кинти в тебе - ремонти прави, сега кола ш си зимаш... почваш да ме съмняваш! Или туй е кяра от сватбата?
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар

                              Working...
                              X