Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пил шофьор уби своя спътница, после скрил трупа й

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пил шофьор уби своя спътница, после скрил трупа й

    С помощта на свой роднина 23-годишният водач натоварил тялото на загиналото момиче и го захвърлил във водосточната тръба под пътя28.08.200823-годишен шофьор от с. Сърница е убил 18-годишно момиче и е изхвърлил трупа му във водосточна тръба, опитвайки да прикрие престъплението.Младият водач, който бил употребил алкохол, преди да седне зад волана, изгубил контрол над мерцедеса си на пътя Сърница-Доспат и се ударил в металните преграждения на шосето.Мантинелата пробила автомобила и преминала през цялата му дължина, установили полицаите на мястото на катастрофата. От удара починала пътуващата на дясната седалка Й.К., на 18 години, от доспатското с. Борино.Първоначално водачът твърдял че при удара няма сериозно пострадали. Униформените обаче забелязали противоречия в твърденията му и множество следи от кръв в колата.При разпита било изяснено, че катастрофата станала около 3 часа на изхода от Сърница за Доспат.С помощта на свой 19-годишен роднина шофьорът натоварил тялото на загиналата си спътница в друг автомобил, и го захвърлили във водосточната тръба под пътя. То е било открито по-късно на посоченото извършителя място.Шофьорът е задържан за 24 часа. Дрегерът е отчел 0.66 промила алкохол в кръвта му.
    netinfo.bg
    Fiat Brava 1.6
    Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
    Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

    #2
    Е много в бил пиян , няма що. За останалото нямам думи.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Едва ли може да мине за пиян, сигурно е пил една бира. Става дума за престъпна самонадеяност, изключително присъща за тази възраст за съжаление. Но това е едната страна. По-страшното е това, което е направил с момичето. А пазарджишките медии твърдят, че са били и гаджета. Значи до вчера я е целувал, говорили са си мили неща и ... я изхвърля като чувал с отпадъци.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Фиркан е бил. Пробата с дрегера е била направена едва след като се е предал. А от момента на катастрофата до момента на пробата са минали 3 часа. Със сигурност са били повече от 0,66 промила.

        Коментар


          #5
          Не е само от възрастта. Кой знае за какъв велик играч се има - келешче с мерцедес, може да има някой роднина голяма клечка и да живее с чувството за безнаказаност и безсмъртие, което явно обладава много хора по пътищата Че е забъркал и глупавия си братовчед на всичкото отгоре!Дано лежи в панделата дълго време!!!
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Нищо чудно да отърве затвора и тоя, както и всеки друг с печен адвокат и малко пари!Аз ако съм баща и някой ми убие детето, след което си се разхожда на свобода безнаказано.... ше го лежа

            Коментар


              #7
              Това наистина е супер наглост и безкруполност.И аз бих постъпил като теб KuKu.За такива само трепане и плитко заравяне.

              Коментар


                #8
                Kuku написа:
                Нищо чудно да отърве затвора и тоя, както и всеки друг с печен адвокат и малко пари!Аз ако съм баща и някой ми убие детето, след което си се разхожда на свобода безнаказано.... ше го лежа
                Без да ми мигне окото ще го намеря и ...Лека й пръст на момичето!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  Kuku написа:
                  Нищо чудно да отърве затвора и тоя, както и всеки друг с печен адвокат и малко пари!Аз ако съм баща и някой ми убие детето, след което си се разхожда на свобода безнаказано.... ше го лежа
                  Без да ми мигне окото ще го намеря и ...Лека й пръст на момичето!
                  абе чукайте на дърво и викайте пази Боже p.s.жалко за момичето
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10

                    Коментар

                    Working...
                    X