Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизайн .. или ментални комплекси ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Само VW мисли за нас Има кошмарни изцъклени, опулени, ухилени и с всекви други гадни гримаси автомобили, дето направо ми бъркат в здравето! Напомнят ми на психо филм с малки ухилени психопатски дечица държащи ножове и слушащи музика от детски камбанки! Такива автомобили са ми мнооого по-гадни от намръщените. Намръщените си ме кефят - и аз съм си хейтър от край време Хейтър с опит, така да се каже и затова харесвам това:и никога няма да карам фиат 500, да речем. Ама вкусове всякакви. Предполагам има кой да кара и ухилените побъркани автомобичета.
    Fiat Brava 1.6
    Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
    Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

    Коментар


      #17
      Punto_S написа:
      @ злобния: пич, ти нещо май сипийс.
      не не съм май нещо си ... а просто съм обективен относно на къде вървят тенденциите. АКО НЕ ТЕ Е СТРАХ ПОГЛЕДНИ КАКВИ ЗВЕРСКИ ПОДСЪЗНАТЕЛНИ ИЗВРЪЩЕНИЯ ИМА В РЕКЛАМАТА ТАЗИ КОЛА:http://www.youtube.com/watch?v=rTVuNfjIq3w
      Bravo GT 1.8

      Коментар


        #18
        Punto_S написа:
        @ пича, дето пита к’во е хейтър. хейтър е човек дето е много ядосан на всичко и всеки около себе си по принцип и мноо мрази всичко, всеки и изобщо целия свят и бойко борисов. по принцип хейтърите са млади хора, щото хората като одъртяват, им става през онова, от*бават всичко и не им пука.пийс.
        А? На български му викаме-киселец или киселяк.Пък в дебелите книги социопат.Лекувай се преди да си решил да еволюираш към сериен убиец !!!Уейвъри,пънкари,скинари,рашове,емота,са и хейтър-много сложен стана света за моите разбирания!@злобен9000-много яка реклама на Форд,като изгние фиата,ще си взема некое фордче ПП Сичко разбрах,ама как може да мразиш Бате си Бокйко

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Аз бих добавил, че НИК-овете са огледало на съзнанието на хората Нищо лично колега, ама що си толкоз "zloben" ???Моята Дедричка ми се усмихва , на пук на тез "намръщени" бемвари...
          Аз съм блааааг по характер, и затова съм "благун", а може би беше заради един разказ с едно момиче и едни блажинки Иначе по темата и Алфа 147 преди и след фейслифта е много начумерена, ама какво от това
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #20
            ogi28b написа:
            159 е една много , много лоша кола, подарете ми я, да видите как няма да я приема! щото р’зир’ш ли е злобна....
            Прав си колега , тва 159 е много лоша и гадна кола , щото съм се возил веднъж в такава , само че беше на задната седалка и полицейско изпълнение А сега по темата : Колеги извинявайте ама аз не виждам нищо злобно в колите , та това са само коли - как могат да имат изражение описващо характер или емоционално с-ние при условие че говорим за невъодушевени предмети
            .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

            Коментар


              #21
              ivan_enchev написа:
              ... невъодушевени ...
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #22
                ivan_enchev написа:
                Колеги извинявайте ама аз не виждам нищо злобно в колите , та това са само коли - как могат да имат изражение описващо характер или емоционално с-ние при условие че говорим за невъодушевени предмети
                Ами именно това е невероятното изкуство на великите дизайнери, колега, да направят колата с такова лице, че хората да са въодушевени или невъодушевени като я видят, да си представят характера й, и то независимо от факта, че колата е неодушевен предмет
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #23
                  Това е наи злобната кола създадена някога .....
                  Прикачени файлове
                  Целта е една,скороста е различна - HGT !

                  Коментар


                    #24
                    ivan_enchev написа:
                    не виждам нищо злобно в колите , та това са само коли - как могат да имат изражение описващо характер или емоционално с-ние при условие че говорим за невъодушевени предмети
                    е КАК НЕ ВИЖДАШ ???колите се мръщят все повече , по-новите са по злобни и гадни и сърдити !!!!
                    Прикачени файлове
                    Bravo GT 1.8

                    Коментар


                      #25
                      Добре ти кво искаш ? Навсякъде коли с тъпи изражения без никакъв дизайн ? Ако мине един мерцедес SLK примерно и в същото време мине тва жълтото пежо ти в коя ще се втренчиш ? Ако се втренчиш в пежото ... нещу ти е объркана представата за колите (да не се обиждат феновете на пежо)
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #26
                        Princo написа:
                        Добре ти кво искаш ? Навсякъде коли с тъпи изражения без никакъв дизайн ? Ако мине един мерцедес SLK примерно и в същото време мине тва жълтото пежо ти в коя ще се втренчиш ? Ако се втренчиш в пежото ... нещу ти е объркана представата за колите (да не се обиждат феновете на пежо)
                        ??? ти прочете ли първата страница въобще ?
                        Bravo GT 1.8

                        Коментар

                        Working...
                        X