Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизайн .. или ментални комплекси ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дизайн .. или ментални комплекси ??

    Според вас колеги вярно ли е че дизайна на колите е повлиян от убийствата и зверствата по филмите и сериалите които дават по телевизията ? Както твърдят психолози ?Пресилено ли е да се каже че само малтретирано съзнание би харесало озлобен дизайн ? Промити ли са ни мозъците от зверствата по телевизията и новините ? какво мислите, и защо според вас новите коли са толкова намръщени ?И КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ПОДСЪЗНАТЕЛНИТЕ ИЗВРЪЩЕНИЯ по ТВ ? ЕТО ЕДНА ЗАБРАНЕНА РЕКЛАМА КЪДЕТО ИЗВРЪШЕНИЕТО Е ОЧЕВИДНО http://www.youtube.com/watch?v=rTVuNfjIq3wтук има по меки намеци за омраза между баща и син. не е забранена тази реклама.http://www.youtube.com/watch?v=Io19EPHDz8Iомразата е насаждана не само в реклами за коли но и филми и реклами на други продукти.http://www.youtube.com/watch?v=LNVOl5_3_Zo
    Прикачени файлове
    Bravo GT 1.8

    #2
    Има си хора на високи нива които управляват вкусовете на хората (в Русия съм в Русия съм, ама е вярно). Примерно незнам дали знаеш, но в началото на 20-ти век жените не е било прието да пушат. И за да се вдигнат продажбите на цигари производителите се обръщат към един рекламен гуру (роднина на Фройд), който измисля гениалния подход да покаже жената пушачка като независима и еманципирана, сама вземаща решения за живота си. И оттам нататък това е насадено в съзнанието на хората, съответно и жените стават купувачи на цигарите. Примери в тая посока колкото щеш. Производителите отдавна са се усетили че вместо да СЛЕДВАТ желанията на хората може да ги СЪЗДАВАТ и съответно потребителите следват производителите - а не обратно. Разбира се тук не говорим за частни случаи, а за огромни мащаби на насочване на общественото внимание и, съответно, насаждане на стереотипи, които носят печалба на заинтересованите. Запитай се, нужно ли е било Форд Експлорър да е толкова голяма кола? И защо е станала любима на ’мамите’ в щатите? Обаче ако им видиш рекламите от началото на 90-те - мощната кола която те пази от всички опасности, силна, здрава, потентна ако щеш - и мамите са готови клиенти.

    Коментар


      #3
      много си прав, може би тези хора искат да изолират и депресират населението за да бъде по лесно за манипулация. ютюб показа на света до каква степен младите хора са хейтъри, те не са родени хейтъри а са провокирани да бъдат такива.
      Bravo GT 1.8

      Коментар


        #4
        Re: дизайн .. или ментални комплекси ??

        zloben9000 написа:
        Според вас колеги вярно ли е че дизайна на колите е повлиян от убииствата и зверствата по филмите и сериалите които дават по телевизията ? Както твърдят психолози ?
        Смени си психолога колега!
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Re: дизайн .. или ментални комплекси ??

          nikki_sixx написа:
          zloben9000 написа:
          Според вас колеги вярно ли е че дизайна на колите е повлиян от убииствата и зверствата по филмите и сериалите които дават по телевизията ? Както твърдят психолози ?
          Смени си психолога колега!
          колега тая кола е толко намръщена .. че направо ако я телепортираме 20 години на зад .. хората ще бягат от нея..само зъби и липсват !! дизайн стил: ГАДНЯР ОТ ЛАМАРИНА кфо става тука ве ? ТФА ДА НЕ Е ЦИРК или ФИЛМ НА УЖАСИТЕ ?>?>?
          Bravo GT 1.8

          Коментар


            #6
            Re: дизайн .. или ментални комплекси ??

            zloben9000 написа:
            nikki_sixx написа:
            zloben9000 написа:
            Според вас колеги вярно ли е че дизайна на колите е повлиян от убииствата и зверствата по филмите и сериалите които дават по телевизията ? Както твърдят психолози ?
            Смени си психолога колега!
            колега тая кола е толко намръщена .. че направо ако я телепортираме 20 години на зад .. хората ще бягат от нея..само зъби и липсват !! дизайн стил: ГАДНЯР ОТ ЛАМАРИНА кфо става тука ве ? ТФА ДА НЕ Е ЦИРК или ФИЛМ НА УЖАСИТЕ ?>?>?
            Това е BMWWWWWWWWW :D
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              zloben9000 написа:
              ютюб показа на света до каква степен младите хора са хейтъри, те не са родени хейтъри а са провокирани да бъдат такива.
              аз съм си хейтър далече отпреди ютюб ерата, ехее к’ви хубави хейтърски времена си беха, а са всички дето викат че са хейтъри са позьори...по темата, мисля че т’ва са пълни глупости, има всякакви коли за всички вкусове.
              Fiat Punto S55 1.1
              Fiat Forever!

              Коментар


                #8
                Дис! ис! Спарта!

                Коментар


                  #9
                  Punto_S написа:
                  zloben9000 написа:
                  ютюб показа на света до каква степен младите хора са хейтъри, те не са родени хейтъри а са провокирани да бъдат такива.
                  аз съм си хейтър далече отпреди ютюб ерата, ехее к’ви хубави хейтърски времена си беха, а са всички дето викат че са хейтъри са позьори...по темата, мисля че т’ва са пълни глупости, има всякакви коли за всички вкусове.
                  Я ме просветли какво значи хейтър?По темата-еми да точно така е,а като играеш CS и NFS и ставаш или сериен убиец или уличен "рацер", а ако гледаш Рамбо пък ставаш рейнджър....по-скоро ще повярвам в световната конспирация отколкото в това.Виж едно БМВ отпреди 20 години?Пак има един по своему злобен вид ,за вски влак си има пътници...

                  Коментар


                    #10
                    159 е една много , много лоша кола, подарете ми я, да видите как няма да я приема! щото р’зир’ш ли е злобна....

                    Коментар


                      #11
                      Punto_S написа:
                      по темата, мисля че т’ва са пълни глупости, има всякакви коли за всички вкусове.
                      Трябва да си сляп да не забелязваш че повечето бови коли са намръщени и ядосани !!!дори новото митсубисхи ланцер ЕВО е има супер недоволен и злобен вид. дизайна на колите е огледало на съзнанието на хората. в него няма нищо техническо. просто вкус.Колите на 21 век са супер НАМУСЕНИ ЕГОИСТИЧНИ АРОГАНТНИ и ХЕЙТЪРСКИ !Те са намръщени ядосани забързани и не харесват никой освен себе си !ДЕМЕК ТФА СА МЕТРОСЕКСУАЛНИ КОЛИ !
                      Bravo GT 1.8

                      Коментар


                        #12
                        Препочитам намръщена кола отколкото това Намръщения вид вдъхва респект и мощ на автомобила което в съчетание с добър двигател е мечтата на огромна част от хората.Преставете си например горното пежо с смощен двигател 170 к.с. например или БМВ-то с 1.2 90 к.с. ... нещо не се получава връзката... за мен това е една от основните причиниСклонноста към намръщени коли винаги я е ималко и ще я има.
                        Прикачени файлове
                        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                        Коментар


                          #13
                          Аз бих добавил, че НИК-овете са огледало на съзнанието на хората Нищо лично колега, ама що си толкоз "zloben" ???Моята Дедричка ми се усмихва , на пук на тез "намръщени" бемвари...

                          Коментар


                            #14
                            Interceptor написа:
                            Препочитам намръщена кола отколкото това
                            това пежо се хили сякаш е заклало съседа. и също е намръщено. очевидно !!!всички коли са намръщени от 1 литровите 60 коня до ЕС500 МерцедесТОВА Е ПОТРЕСАВАЩО !!!!!!! старата мускулеста кола въобще не е намръщена. съвсем неутрална предница има !
                            Bravo GT 1.8

                            Коментар


                              #15
                              @ пича, дето пита к’во е хейтър. хейтър е човек дето е много ядосан на всичко и всеки около себе си по принцип и мноо мрази всичко, всеки и изобщо целия свят и бойко борисов. по принцип хейтърите са млади хора, щото хората като одъртяват, им става през онова, от*бават всичко и не им пука.@ злобния: пич, ти нещо май си доста скаран с понятията, например "метросексуален" (м/у впрочем олио да ги попари тия педалчета метрата) и прочие. и нещо май филмите, телевизията, идиотските жълти вестници и професор Вучков ти идват в повече или пък е време да смениш дилъра, не знам, ама тия твои разсъждения говорят по-скоро не за ментални комплекси, а за ментални отклонения.пийс.
                              Fiat Punto S55 1.1
                              Fiat Forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X