Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за това?

    http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1228237
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    #2
    Гледах преди как с АУДИ S8 мисля с един резервоар пак направи нещу подобно но не си спомням докъде точно,кара с определена скорост,не включваше климатроник нито радио нито каквото и да е било и успя !
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Princo написа:
      Гледах преди как с АУДИ S8 мисля с един резервоар пак направи нещу подобно но не си спомням докъде точно,кара с определена скорост,не включваше климатроник нито радио нито каквото и да е било и успя !
      Джереми Кларксън (главния водещ на Top Gear) отиде до Полша с Ауди-то, защото там уж била най-евтината нафта в Европа. Тръгна някъде от Шотландия с пълен резервоар, като в Полша го напълни пак и едва се върна после, защото незнайно как на отиване постигна по малък разход отколкото навръщане. И не беше S8, а най-мощния дизел за модела, не го помня точно кой.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Нямам думи.Какво доказваме?Нищо.Автомобила е предназначен да те превози от точка до точка със определен багаж и даден комфорт.Всеки сравнително нов автомобил ще постигне подобен рекорд.Залепили ръбовете на вратите с тиксо и разни други такива.Постигал съм разход с Мареата 4,5литра на 100 км. само с галене на педала за газта и използване на инерцията.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          аз това лято като ходих на море и направих един опит.Отидох на бензиностанцията и заредих до като изключи пистолета.на Търговище спрях да заредя пак докато изключи.Даде ми разход 4.08л. на 103км. бяхме претъпкани с багаж четирима човека.Карах като пенсионер спор няма.А момчето с другата кола (опел тигра 1.6 16v 106hp)му даде разход 3.7 ако щете вярвайте.
          FIAT BRAVA 1.6 16v

          Коментар


            #6
            bg_bombeto написа:
            аз това лято като ходих на море и направих един опит.Отидох на бензиностанцията и заредих до като изключи пистолета.на Търговище спрях да заредя пак докато изключи.Даде ми разход 4.08л. на 103км. бяхме претъпкани с багаж четирима човека.Карах като пенсионер спор няма.А момчето с другата кола (опел тигра 1.6 16v 106hp)му даде разход 3.7 ако щете вярвайте.
            То по-глямата част от пътя Търново - Търговище е надолнище А на обратно какъв разход ти даде?Щото аз спускам Шипка с разход 0/100

            Коментар


              #7
              От вкъщи до работа е към 15 километра, вчера карах като бабичка и трип компютъра каза, че разхода е бил 5,1/100, днес обаче закъснявах и ми отчете 12,2/100, а принципно градско под 10/100 не падам, така като си карам и настъпвам колата усещам как нешо ме натиска малко по-надолу под гърба :D

              Коментар


                #8
                Преди 1 месец с BMW Е46 320D(150к.с.) , 3 души, пълен багажник, сравнително бързо каране, София до Варна точно за 4 часа стигнахме. Колата даде разход 6.5/ 100( половин резевоар) . През половината път климатроника работеше. Това BMW просто ме изуми, ако не бях вътре нямаше да повярвам че при 160-180км/ч на магистралата и 120-160 през останалото време ще даде такъв разход.
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  westdogg написа:
                  Преди 1 месец с BMW Е46 320D(150к.с.) , 3 души, пълен багажник, сравнително бързо каране, София до Варна точно за 4 часа стигнахме. Колата даде разход 6.5/ 100( половин резевоар) . През половината път климатроника работеше. Това BMW просто ме изуми, ако не бях вътре нямаше да повярвам че при 160-180км/ч на магистралата и 120-160 през останалото време ще даде такъв разход.
                  Съвсем нормално е дало, това е дизел и то модерен.
                  She was only a whisky maker but he loved her still.

                  Коментар


                    #10
                    Поредната "ВАГ-ПР-КАМПАНИЯ" Същата глупост, като "Туарег" теглещ "Бойнг"

                    Коментар


                      #11
                      Аз познавам човек, който в реалния живот кара точно така, както тези английски журналисти Само 80 на 5-та, без климатик, без да ускорява, изпреварва само в краен случай Същия този човек има в актива си обратен завой на Цариградско Шосе (той не е от София), изхвърлен колоездач на тротоар и множество дребни чуквания и ожулвания. Ако борд компютъра му каже, че ще мине Шипченския проход с (не)оставащото гориво, той няма да зареди, а ще закъса и после ще се чуди какво да прави Случвало се е и това И според мен наистина почти всеки съвременен автомобил с по-малък двигател може да даде подобен разход с такова каране - и френски и италиански и японски...
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        #12
                        Моя велосипед гори двулитрова бутилка бира на ден, може и с мезенце.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар

                        Working...
                        X