Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадох колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадох колата

    Днес се разделих с баба Темпра (от подписа). Много криво ми стана, липсва ми. Знам че е само кола, но е първата, купих я от пръв поглед - просто видях че върви и казх - тази ще е. И сега - няма я. Има друга, но не е същото, усещането от темпричката не съм го изпитал в никоя друг акола, колкото и да ме е ядосвала и да съм искал да я засиля през мантинелата в дерето... липсва ми. казах си го. вие колеги, ще ме разберете. има нещо живо в тези коли.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    #2
    Съболезнования за раздялата, много добре те разбирам, нали и аз се разделих с вярното ми Пунто миналата година. Каква кола караш сега, ако не е тайна?
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      така е. Първата кола е като първата любов. Моята първа беше ладичка седмица. Още ми липсва.

      Коментар


        #4
        ланча дедра, сестрата на темпрата
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          Synthy написа:
          ланча дедра, сестрата на темпрата
          Значи си верен на този форум :D Няма да те предаде и Ланча-та
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Re: продадох колата

            Synthy написа:
            Днес се разделих с баба Темпра...
            Ми, честито, колега

            Коментар


              #7
              Re: продадох колата

              Synthy написа:
              ..... купих я от пръв поглед - просто видях че върви и казх - тази ще е........
              .......мдаааааа и аз така - като видях една от моите красавици на пътя направо се прехласнах намерих собственика, питах за цената и направо я купих, без цигании, пазарлъци и тям подобни......много си я обичам и добре, че се случи така, че не я продадох когато много спешно имах нужда от средства...... Има много сантименти понякога в една купчина железор

              Коментар


                #8
                Моите съболезнования ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Съболезнования за старата и честито за новата !!!

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря сега сигурно жената ще се обзаведе с едно браво, или любимата и алфа 146
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      сажелявам

                      Коментар


                        #12
                        Тези тръпки са ми страшно познати Повярвай ми, за хубаво е

                        Коментар


                          #13
                          Честито и ммного безаварийни километри!
                          VW Bora Variant 1.6 16V '01

                          Коментар


                            #14
                            А аз си мислех, че съм много сантиментална!Когато продадох първата си кола, гледах след нея, докато се отдалечаваше и се просълзих!После продадохме и семейното комби, вечерта се питахме с мъжа ми, къде ли е сега!Само коли са, но ги свързваме с много преживявания и затова е така предполагам.Ще ти мине !Радвай се на новата и безаварийно

                            Коментар

                            Working...
                            X