Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся адвокат. Ще съдя Глобул.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Относно обхвата-първо бях към Глобул,но вивател като тръгна се прехвърлих към тях.Ама в самото начало.Та пред Амор някъде в малките часове ми даваше претоварена мрежа-emergency calls only :D Но сега преди няма и година в Пампорово имах най-добрия обхват от всички.Та сега горе долу всички еднакъв обхват имат.

    Коментар


      #32
      подкрепям колегата. Не мисля, че може да се говори за разлика в обхватите. Поне не и между Мтел и Глобул. Имам карти и на двата оператора и разликата е никаква. Ако някои имат разлика то това според мен се дължи повече на модела на телефона от колкото на качеството на сигнала

      Коментар


        #33
        С два еднакви телефона - в хладилна клетка в Слатина - Глобул и Вива нямат обхват, Мтел има на 100% - данни от петък...

        Коментар


          #34
          3 години бях абонат на Глобул. След втората година, като изтече договорът, реших да продължа с тях. Нали все пак още не бях дочакал "най-доброто", което предстоеше А бях любопитен какво ли е то... Е, след още година ми писна да чакам и ги отсвирих. Защо ли? Имаше защо. Как пък за 3 години условията, които ми предлагаха, не се подобриха и на йота Още от началото имах 25 минути само в Глобул, така си и останаха до края. Когато след 3 години ми писна все пак разговарях с тях. Абсолютно никакво усилие да ме задържат като клиент!!! От обхвата също не бях доволен. Нямах такъв на много важни места - в гаража, в мазето, на вилата... При пътувания с колеги през тунелите на "Витиня" съм се чудил, че тези с М-тел имат покритие дори в тях. Както и да е. Дано след 1 година и половина извън Глобул всичко, от което бях недоволен, да се е подобрило. Някак си обаче не ми се вярва...
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар

          Working...
          X