Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НАЙ-НАКРАЯ !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НАЙ-НАКРАЯ !!!

    най-накрая мамка му ... италянски колипичове ... казаха ми че в новия ниид фор спиид имало фиат и ферари вече за тунване двете предишни игри в които имаше фиат конкретно като кола за избор не бяха толкова известни но това вече е водещо заглавие и съм убеден че ще е купон от всякъде. аз сега я точа играта. всички да я взимат и да се оборудваме с по едно пунто като на жоро от цунами - то май само така ше напраиме по силно пунто от него нооо важното е интригата ... като надобрееме може да си праиме стартове междуклубно :Dае всички пунтовци ин дъ гейм :D
    :: Show me some Madness ::

    #2
    Готин, "мноо" ме дразни езика ти и хората са прави като ти казват да идеш другаде да си избиваш комплексите.Квартални кафенета бол! Не съм от много разговорливите, но съм от "мноо четящите".От както съм регистриран тук, подобен ГАДЕН, БАКШИШКИ ЕЗИК и начин на писане не съм прочел от никой.Явно модераторите и администраторите са много толерантни, щом не са ти подарили ТОТАЛЕН БАН.Въпрос на време е да открия специална тема за тебе, като ти "пейстна" бисерите...народа ще ти бие шута ти знаеш къде.Имай пред вид,че има и деца активни участници тук и на никой баща няма да му е прятен просташкия ти и бакшишки език.Да не ти казвам нещо по-силно,въпреки ,че то напира силно от мен... прочети тази тема..http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3063Силно ти препоръчвам членство във www.tuning.bg

    Коментар

    Working...
    X