Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Панкратий често ме млатеше-или що за църква имаме?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Панкратий често ме млатеше-или що за църква имаме?!

    Бившият игумен на Гложенския манастир е с психични отклонения и редовно ме биеше, това заяви в интервю за Дарик вторият йеромонах в манастира Нектарий, който седем години е работил с йеромонах Панкратий. Той остава Ефимерий (свещеник) в светата обител, която вече е с охрана от частна фирма, цивилно лице пази манастира.Йеромонах Нектарий напуснал Гложенския манастир в края на юли след като йеромонах Панкратий разбил стаята му, а след това го пребил, разказа духовникът. Причината била, че закъснял за служба.,,Първата му работа беше да ме хване за главата и да я блъска в масата, държа се с мен като с роб. След това строши всичката ми покъщнина и се закани, че следващия път съм щял да изглеждам като вече счупения компютър
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    И църквата ни е като държавата,не може и да е по друг начин когато всички в нея са "стари кадри"!

    Коментар


      #3
      Нима се учудваш?Някога, някъде може би е имало и свестни и отдадени на религията свещеници. Но това е просто хипотеза не един човек, който вярва в доброто и в приказките.Почивай в мир БПЦ!!!
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Ако не си на мястото на един от тези двама клирици може дори и да се счете за забавно - то хвани единия удари другия!!! Единият бие, другият саска тревичка Въобще, отвсякъде духовност и смирение!!!А иначе си е една трагична картинка!!
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #5
          Нектарий го познавам лично от около 4-5 години, той винаги си е бил такава натура, но пък за сметка на това винаги е бил много точен и никога не се е държал агресивно към хората.
          Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

          Коментар


            #6
            Ае, тоз Панкратий не е ли писал в темата за побойниците бре?
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Re: Панкратий често ме млатеше-или що за църква имаме?!

              [quote:9df5348cc3="Tornado"]Бившият игумен на Гложенския манастир е с психични отклонения и редовно ме биеше, това заяви в интервю за Дарик вторият йеромонах в манастира Нектарий, който седем години е работил с йеромонах Панкратий. Той остава Ефимерий (свещеник) в светата обител, която вече е с охрана от частна фирма, цивилно лице пази манастира.Йеромонах Нектарий напуснал Гложенския манастир в края на юли след като йеромонах Панкратий разбил стаята му, а след това го пребил, разказа духовникът. Причината била, че закъснял за служба.,,Първата му работа беше да ме хване за главата и да я блъска в масата, държа се с мен като с роб. След това строши всичката ми покъщнина и се закани, че следващия път съм щял да изглеждам като вече счупения компютър

              Коментар


                #8
                абе, то по тия манастири бил голем купон бре - кьотеци, треви, пиенье, компютри. а дядо ви Вазов вика: "манастирът тесен за мойта душа е"
                Fiat Punto S55 1.1
                Fiat Forever!

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  Ае, тоз Панкратий не е ли писал в темата за побойниците бре?
                  Те игумените не карат народни коли, само с расови машини джиткат. Така че няма как да ги срещнем във форума.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Punto_S написа:
                    абе, то по тия манастири бил голем купон бре - кьотеци, треви, пиенье, компютри. а дядо ви Вазов вика: "манастирът тесен за мойта душа е"
                    Да даже може там да бъде и срещата ,която се гласи за 21-22.09 ,а не Търново или яз.Копринка , я вижте там колко е весело
                    fiat coupe 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      coupe 2000 написа:
                      Punto_S написа:
                      абе, то по тия манастири бил голем купон бре - кьотеци, треви, пиенье, компютри. а дядо ви Вазов вика: "манастирът тесен за мойта душа е"
                      Да даже може там да бъде и срещата ,която се гласи за 21-22.09 ,а не Търново или яз.Копринка , я вижте там колко е весело
                      Представяте ли си... отиаме 15 коли до манастира... и некъф дядка излиза, праска ни по един шамар в кратуните, и сички нокаут! Пък игумена на манастира въртял незаконна любов с неква чертичка...
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        Е тоя Нектарии верно не го слуша главата, задигна ми тубе с пет кила ракия (върло люта), но пък ми опрости всички грехове. А още щом спряхме ни запита "така както сме от Софията, дали немаме нек’ви екстри"...

                        Коментар


                          #13
                          LiGuru написа:
                          Е тоя Нектарии верно не го слуша главата, задигна ми тубе с пет кила ракия (върло люта), но пък ми опрости всички грехове. А още щом спряхме ни запита "така както сме от Софията, дали немаме нек’ви екстри"...
                          Е не Този Нектарии съм имал "честта" да го видя на живо но тогава не бях подготвен за такава среща с такъв духовник.... Още като влизахме в манастира ни попита дали имаме нещо "свежо" след това да ни разведе поиска по 3 "бинки " на човек :D ама си струваше, незабравимо изживяване си беше станал е и известен :D П.П. Посетете Гложенския манастир докато е там, не е за изпускане

                          Коментар


                            #14
                            По думите му консумацията на марихуана трябва да се узакони, но това да става само на определени места.Значи марихуана ще се пуши само в манастирите :D
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              LiGuru написа:
                              Е тоя Нектарии верно не го слуша главата, задигна ми тубе с пет кила ракия (върло люта), но пък ми опрости всички грехове. А още щом спряхме ни запита "така както сме от Софията, дали немаме нек’ви екстри"...
                              Постояннно си е пиел най-вероятно.И нас ни посрещна доста весел.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X