Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за филма Escrava Isaura

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за филма Escrava Isaura

    Има ли откъде да го дръпна с Бг субтитри?Благодаря предварително.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Tornado, почваш да ме плашиш...С този филм започна кошмарът "латино-сериали" в БГ, който няма край.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Tornado, почваш да ме плашиш...С този филм започна кошмарът "латино-сериали" в БГ, който няма край.
      Май-трябваше да спомена ,че няма да го гледам аз.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Това да не е "Робинята Изаура" с онзи лошия "капиталист" Леонсио
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Същия.Досетих се, че няма да го гледаш ти. Мен майка ми ме е изяла да й тегля "На всеки километър" P.S. Аз май с нищо не помогнах за търсенето на филма де...Ще видя в нашата градска мрежа, по едно време имаше доста сериали. Но сега нямам инсталирано DC++, че не ще да тръгне на глистата.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              В замунда.нет има до 40-та серия, но дали са с български дублаж не зная, ще трябва да дръпнеш и да провериш. Общо са сто серии.

              Коментар


                #8
                Според информацията в Замундата, филма е озвучен на руски. Без субтитри.Пробвах да дръпна една серия, но няма сийд.

                Коментар


                  #9
                  Гледам че са от скоро качени, може би ако е зорлия работата един контакт с качилия сериите може да възстанови сиида.

                  Коментар


                    #10
                    http://cybertorrent.ru/forum/showthread.php?p=892Тук гледам има тема, но линка е скрит, предполагам иска регистрация или...незнам, проучи. Обаче вероятно ще са на руски.

                    Коментар


                      #11
                      агхахахахахахахкхакхакхаааааааааа ’баси, спомних си времето, когато на пазара в квартала ни бяха пуснали чорапогащника на Изаура! Спомних си и как когато наближи да почва сериала - улиците опустяваха... (извинявам се за флуда) :D
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар

                      Working...
                      X