Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще има такива п***ли ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Докога ще има такива п***ли ?!

    msotiroff написа:
    Ами немаше ли начин да го спреш и да му извадиш гръкляна... Така един шибан бакшиш ми свири, докато пресичах при Булстрад... и аз му викам "Абе, мърльо, аз пешеходец ли съм или какво?!"... при което оня нещо ми се топори... бех с един много див приятел... изкара го за секунди и такива шамари му наби... абе ошамари го като малко дете, много смешно беше...За такива само бой... те от друго не разбират...
    Аз си имам един лаф - някой ако ти каже, че е таксиджия, шибни му един юмрук. Той знае защо.Няма по-нахални и по-недисциплинирани шофьори от бакшишите. Невероятни са просто.

    Коментар


      #17
      Re: Докога ще има такива п***ли ?!

      Immortal написа:
      msotiroff написа:
      Ами немаше ли начин да го спреш и да му извадиш гръкляна... Така един шибан бакшиш ми свири, докато пресичах при Булстрад... и аз му викам "Абе, мърльо, аз пешеходец ли съм или какво?!"... при което оня нещо ми се топори... бех с един много див приятел... изкара го за секунди и такива шамари му наби... абе ошамари го като малко дете, много смешно беше...За такива само бой... те от друго не разбират...
      Аз си имам един лаф - някой ако ти каже, че е таксиджия, шибни му един юмрук. Той знае защо.Няма по-нахални и по-недисциплинирани шофьори от бакшишите. Невероятни са просто.
      И са много !
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #18
        Какво ми говориш за Англия. Иди в Румъния. На всеки пешеходец се кове на място без преценки ’тоз ще мине или ако дам газ дали няма да мина преди да е тръгнал да пресича’ и подобни. Спира се и се чака Негово Величество Пешеходеца. Не го казвам с ирония, според мен точно така трябва да е.

        Коментар


          #19
          durex_a написа:
          ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя
          Над 100 пъти съм обеснявал, че това не са столичани, а ОНЕЗИ софиянци дето живееят на 2 туби бензин от софия !!! Най-вероятно да са от някое село около Русе, без да се обиждат русенци ( нали вие така казвате... )
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #20
            crush написа:
            durex_a написа:
            ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя
            Над 100 пъти съм обеснявал, че това не са столичани, а ОНЕЗИ софиянци дето живееят на 2 туби бензин от софия !!! Най-вероятно да са от някое село около Русе, без да се обиждат русенци ( нали вие така казвате... )
            Трудно ти е да се справяш с грамотно писане, акъл си взел да даваш на русенци. Не можеш да напишеш родния си град (АКО СИ ОТ ТАМ) с главна буква. Пише се София!!! И се пише "обЯснявам".Иначе според мен е факт, че макар и много луди, шофьорите в София са доста по-толерантни и търпеливи понякога от колегите си в провинцията. Много по-лесно ми е на адски задръстено кръстовище в София да ме пуснат с помощта на ляв или десен мигач в друга лента без ред, отколкото в Благоевград.

            Коментар


              #21
              Paparac написа:
              crush написа:
              durex_a написа:
              ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя
              Над 100 пъти съм обеснявал, че това не са столичани, а ОНЕЗИ софиянци дето живееят на 2 туби бензин от софия !!! Най-вероятно да са от някое село около Русе, без да се обиждат русенци ( нали вие така казвате... )
              Трудно ти е да се справяш с грамотно писане, акъл си взел да даваш на русенци. Не можеш да напишеш родния си град (АКО СИ ОТ ТАМ) с главна буква. Пише се София!!! И се пише "обЯснявам".Иначе според мен е факт, че макар и много луди, шофьорите в София са доста по-толерантни и търпеливи понякога от колегите си в провинцията. Много по-лесно ми е на адски задръстено кръстовище в София да ме пуснат с помощта на ляв или десен мигач в друга лента без ред, отколкото в Благоевград.
              Мда и аз съм забелязъл, че в София доста по-лесно ме пускат да се престроя....Станали са толерантни повечето шофьори, но няма как в тия задръствания трябва да има разбирателство....Инак като се прибера в родния Плевен направо са ме смаяли там шоферите...Едни нахални, нахакани, никога няма да те пуснат...А то там по принцип всички пишлегари карат астри голфари и се мислят за голямата работа.
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #22
                e ако не забелязваш столичани е в кавички шот там 85% са селяни и са мислят за Софиянци ... апък тоа хубавец дет са мъчи да ми прай забележки за писането ми да са загъва НЯМА МЕ ТРОГНЕШ скоро пич

                Коментар


                  #23
                  Еми да ти кажа аз живея в София...не съм софиянец, нито имам намерение да се мисля за софиянец...ама все си мисля, че не съм и селянин....както определят всички "баш" Софиянци хорат от провинцията.
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #24
                    Geraka написа:
                    Еми да ти кажа аз живея в София...не съм софиянец, нито имам намерение да се мисля за софиянец...ама все си мисля, че не съм и селянин....както определят всички "баш" Софиянци хорат от провинцията.
                    извинявай ако съм те убидил с нещо просто секи 2-ри живеещ на село и решил да се махне от там утива в софия

                    Коментар


                      #25
                      Geraka написа:
                      Еми да ти кажа аз живея в София...не съм софиянец, нито имам намерение да се мисля за софиянец...ама все си мисля, че не съм и селянин....както определят всички "баш" Софиянци хорат от провинцията.
                      Е хайде не слагай всички под общ знаменател,аз пък се смятам за както ти каза" баш" и не бих си позволил да те нарека така.Селянията е състояние на духа...може и от някой мегаполис да идваш и пак да влизаш в тази категория.А от това,че от провинцията прииждат масово към големите градове ,основно към София е ФАКТ от който страдаме тези които сме тукТоя спор е безмислен-Стига вече столица-провинция,изобщо само като се заговори за провинция(без да се влага никакъв обиден смисъл) веднага се скача на нож и се обвиняват софиянци в смъртни грехове.А crush много хубаво го каза!В момента сигурно 2/3 от жителите са придошли.

                      Коментар


                        #26
                        Спамери такива- има си 50 страницаи тема софиянци вс "софиянци" Аз пък съм селянче момче дошло в голямата града да види свят, рзбришли ?Проблемос ?
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          #27
                          Тука гледам има колеги маняци дето пишат и на испански почти на португалски.Страна работа ,дали в малките провинциални градчета се учат езици? Алоооо...по-полека с определенията, да няма следваща регистрация "Ахелоево"Модераторски екип на fiat-bg.org

                          Коментар


                            #28
                            Установил съм по собствено изследване че хората употребяващи думата провинция във всичките и разновидности [провинцио , прованса и т.н.т.] са силно комплексирани от собственият си произход и искат строго да се разграничат от селото от което произхождат дали те дали тяхните родители.За тях е цел номер едно първо да покажат че са от град без някой да ги е попитал и че нямат нищо общо със село.Жалка работа и ако някой сега се познае да не се обижда
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #29
                              Ей, селяните , имаме си тема за това бе, хубаво ви каза колегата. Стига сте спамили тук.Малко Офтопик - Почти на португалски нали не беше за мен, че ако е, да ходя да си връщам дипломата :D
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                #30
                                Lane Staley написа:
                                Ей, селяните , имаме си тема за това бе, хубаво ви каза колегата. Стига сте спамили тук.Малко Офтопик - Почти на португалски нали не беше за мен, че ако е, да ходя да си връщам дипломата :D
                                Вероятно е за теб, но според мен трябва да го приемеш философски, особено като се има предвид, че хората, които го казват, както и някои други непълнолетни, пишат ПОЧТИ на български
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X