Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще има такива п***ли ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Докога ще има такива п***ли ?!

    Чакам на едно оживено кръстовище да си пресеча на пешеходна пътека!, и светва зелено за пресичащите, но светва и зелено за тези, които завиват надясно. Аз чинно си изчаквам да извият колите и имаше една пролука между един камион да мина и аз. Тръгвам да пресичам - стигам до средата на платното и какво да видя ?!... някакъв ХЛОПЕЛДЖИЯ ( нищо лично към колегите с Опел-и ), излиза зад камиона?! Не стига, че завива на дясно от лентата, която е за направо, но аз съм на пешеходна пътека и той най-нагло започна да ми свири?!?! И аз докато минавах само се обърнах и му извиках ( като селянин ... ) - ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ ?!?! и той ми махна нещо с ръка и си продължи пътя... просто ми е интересно .. аз съм виновен, че пресичам на зелено и че съм на пешеходна пътека, но просто найстина много ме ядоса това, че ми свирна... просто нямам думи... потресен съм!Аз лично винаги, когато няма да създам предпоставка някой да ме издрънчи отзад, спирам на пешеходна пътека...старая се винаги да давам път на хората да се включват в движението.. просто толкова ли е трудно да сме толерантни докато шофираме?!Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    Ще се оправи и това- като им вземат на бързаците, дето не спират на пешеходна книжката и още 100- 200 лв. и ще се оправи и това положение- както се оправи с коланите да си слагат даже и тарикатите.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Съмнявам се ,че всичко ще спре като им се вземат книжките.Виж ако наистина ги глобяват така соленичко както искаш това ще е друга работа направо.Българина се плаши тогава когато му бръкнеш в джоба.

      Коментар


        #4
        Tzarevo написа:
        Съмнявам се ,че всичко ще спре като им се вземат книжките.Виж ако наистина ги глобяват така соленичко както искаш това ще е друга работа направо.Българина се плаши тогава когато му бръкнеш в джоба.
        Да,но нужно ли е да се стига до там, за да се спре простотията?!Поздрави.
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #5
          loop написа:
          Tzarevo написа:
          Съмнявам се ,че всичко ще спре като им се вземат книжките.Виж ако наистина ги глобяват така соленичко както искаш това ще е друга работа направо.Българина се плаши тогава когато му бръкнеш в джоба.
          Да,но нужно ли е да се стига до там, за да се спре простотията?!Поздрави.
          Явно е нужно иначе ще продължават да те свиркат в такива нелепи ситуации ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Абе докато има коли по пътищата ще го има и това...Не можеш да го изкорениш само да го ограничиш.Има хора дето нито пари да им вземеш ,ни то книжката,ако ще и колата да им вземеш пак няма да се спрат ,ше се качат на нечия друга-природа...

            Коментар


              #7
              В добрата стара Англия самата пешеходна пътека има силата на знак STOP. Шофьорите трабва да спират пред пешеходна пътека дори и да няма пешеходци. И наистина го правят! Учудващо, нали?

              Коментар


                #8
                ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя

                Коментар


                  #9
                  абе вие не знаете ли, че всеки шофьор трябва да сгази минимум 2-ма пешеходциза да го приемат в шофьорският рай
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Големи рейсъри са в Бургас. Вчера сутринта тръгвам за плаж и по околовръстното покрай езерото пред мен някакъв микробус наби спирачки, а пред него щото нямам видимост гледам само някаква пушилка. Пушека същия като блокират гумите във формулата и някаква кола се върти пред микробуса. Значи тоя направи 5-6 пълни завъртания, удари се в бордюра на аварийната лента и пак се върна в средната. Сигурно е тръгнал много рязко да изпреварва и колата е занесла и се почнаха едни тройни аксели не ти е работа. Добре, че се мина без инциденти. Скоро не бях спирал от 90 до 0 рязко, вече ще спазвам още по-голяма дистанция, че на човек не му ли се случи нещо такова и почва все по-близо да кара зад колата отпред.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      На мен пък ми блъснаха на фиатката задницата, докато изчаквах пешеходци на пешеходна пътека! Хубаво че са ми бетон спирачките, пък и оня отзад не ме блъсна с висока скорост, та не сгазих чичето, което пресичаше! Интересно кой ли ще е виновен при такава ситуация? Ти си чакаш на пеш. пътека да минат хората, некъв идиот те блъска и в резултат на това удряш пешеходец? В смисъл то е ясно кой е виновния, ама нашите куки действат малко като коне с капаци при такива ситуации!Един приятел го беше хакнала една мацка докато чакал на кръстовище. Била в колата отпред и си пуснала спирачката. На онова кръстовище е лек наклон, та колата тръгнала и го цапнала в предницата (не е имало къде да бяга - час пик). Та след това куките се опитали да му обяснят че той бил виновен, щото бил задна кола, видиш ли. А човека си бил оставил метър дистанция. Оная като тръгнала назад - светкал, бипкал - без ефект. Та затова се чудя как ли биха реагирали милите ни родни милиционери ако в следствие на удар отзад удариш някой...
                      Fiat Brava 1.6
                      Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                      Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                      Коментар


                        #12
                        mita написа:
                        На мен пък ми блъснаха на фиатката задницата, докато изчаквах пешеходци на пешеходна пътека! Хубаво че са ми бетон спирачките, пък и оня отзад не ме блъсна с висока скорост, та не сгазих чичето, което пресичаше! Интересно кой ли ще е виновен при такава ситуация? Ти си чакаш на пеш. пътека да минат хората, некъв идиот те блъска и в резултат на това удряш пешеходец? В смисъл то е ясно кой е виновния, ама нашите куки действат малко като коне с капаци при такива ситуации!Един приятел го беше хакнала една мацка докато чакал на кръстовище. Била в колата отпред и си пуснала спирачката. На онова кръстовище е лек наклон, та колата тръгнала и го цапнала в предницата (не е имало къде да бяга - час пик). Та след това куките се опитали да му обяснят че той бил виновен, щото бил задна кола, видиш ли. А човека си бил оставил метър дистанция. Оная като тръгнала назад - светкал, бипкал - без ефект. Та затова се чудя как ли биха реагирали милите ни родни милиционери ако в следствие на удар отзад удариш някой...
                        То е ясно ще ти напишат акт за неспазване на дистанция ,както и на този които те е блъснал
                        fiat coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #13
                          durex_a написа:
                          ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя
                          Е това просто не е вярно, уважаеми съгражданино. В София движението е ад, но поне има някаква система. Колкото пъти съм си идвал в Русе, толкова пъти са ми изниквали някакви критични ситуации и то точно от Русенски коли - я келеш с гробница Ауди 80 и дух на велик състезател минава на червено, я дядка с жигулка спи по пътищата, я нещо друго. Настръхвал съм от безотговорното каране на шофьори от ВСИЧКИ градове, цялата страна.А и имай предвид, че доста от "софийските номера" сме си чисти русенчета и не сме си дошли да газим родителите и бабите и дядовците си. нито пък младежта на Русе
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Re: Докога ще има такива п***ли ?!

                            loop написа:
                            Чакам на едно оживено кръстовище да си пресеча на пешеходна пътека!, и светва зелено за пресичащите, но светва и зелено за тези, които завиват надясно. Аз чинно си изчаквам да извият колите и имаше една пролука между един камион да мина и аз. Тръгвам да пресичам - стигам до средата на платното и какво да видя ?!... някакъв ХЛОПЕЛДЖИЯ ( нищо лично към колегите с Опел-и ), излиза зад камиона?! Не стига, че завива на дясно от лентата, която е за направо, но аз съм на пешеходна пътека и той най-нагло започна да ми свири?!?! И аз докато минавах само се обърнах и му извиках ( като селянин ... ) - ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ ?!?! и той ми махна нещо с ръка и си продължи пътя... просто ми е интересно .. аз съм виновен, че пресичам на зелено и че съм на пешеходна пътека, но просто найстина много ме ядоса това, че ми свирна... просто нямам думи... потресен съм!Аз лично винаги, когато няма да създам предпоставка някой да ме издрънчи отзад, спирам на пешеходна пътека...старая се винаги да давам път на хората да се включват в движението.. просто толкова ли е трудно да сме толерантни докато шофираме?!Поздрави.
                            Ами немаше ли начин да го спреш и да му извадиш гръкляна... Така един шибан бакшиш ми свири, докато пресичах при Булстрад... и аз му викам "Абе, мърльо, аз пешеходец ли съм или какво?!"... при което оня нещо ми се топори... бех с един много див приятел... изкара го за секунди и такива шамари му наби... абе ошамари го като малко дете, много смешно беше...За такива само бой... те от друго не разбират...
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              #15
                              gantcho написа:
                              durex_a написа:
                              ми к’во да ви кажа "при наз" в Русе столичани или коля чиято регистрация не е "Р" нени пуска дори и на легнал полицай ще миант отгореми Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 за пешеходните патеки да не говорим п.с. за жалост най често са "Столичани" не че нещо против ама видя ли софииска кола и се пазя
                              Е това просто не е вярно, уважаеми съгражданино. В София движението е ад, но поне има някаква система. Колкото пъти съм си идвал в Русе, толкова пъти са ми изниквали някакви критични ситуации и то точно от Русенски коли - я келеш с гробница Ауди 80 и дух на велик състезател минава на червено, я дядка с жигулка спи по пътищата, я нещо друго. Настръхвал съм от безотговорното каране на шофьори от ВСИЧКИ градове, цялата страна.А и имай предвид, че доста от "софийските номера" сме си чисти русенчета и не сме си дошли да газим родителите и бабите и дядовците си. нито пък младежта на Русе
                              така да е

                              Коментар

                              Working...
                              X