Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане към колегите от Варна и Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане към колегите от Варна и Русе

    Колеги, понеделник-вторник трябва да снимам едни офиси и пристанища във Бургас, Варна и Констанца.За България няма проблеми, но не знам какво е положението в Румъния.Ланчата няма зелена карта, а не ми се дават 150 лева за 1 ден ходене до Констанца.Има ли начин на граничния пункт да се направи зелена карта само за Румъния, както се прави на турската граница(Сигорта, 18 долара за 15 дни)Има ли автобусни линии Варна-Констанца(за предпочитане) или Русе-Констанца и кои дни са тези автобуси?Мерси.
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    #2
    За автобус от Русе ... ми не съм чувал ... Единствено Русе-Букурещ - на ф.Ованесови но незнам цени - и ме е два пъти на ден ....А за застраховката питах - няма шанс 150лв и 60 ст. каза човек който се занимава с това ...Ако решиш от Русе - нямаш грижи да ме потърсиш за съдействи за всичко .... ако искаш 088 9242369 Ивайло
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Мерси за инфото, колега.Говорих с поръчителя, обясних му ситуацията, ще плати и зелената карта, нямал проблем, щом е само 150 лева, все пак е някаква богата шипинг компания.Бълха ги ухапала, 150 лева за тях са стотинки явно :DНали има граничен пункт по пътя от Варна до Констанца?Не трябва да се минава през Русе?
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        Варна - Добрич - КПП Кардам
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Crash73 написа:
          Варна - Добрич - КПП Кардам
          А не е ли по добре: Варна - Дуранколак - Констанца Но ако ти се минава през Добрич да се видиш с колегата .... то тогава това което е предложил той ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Не се сетих за тоя маршрут...
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар

            Working...
            X