Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

50 лв. и 8 точки за шофиране без колан ?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    50 лв. и 8 точки за шофиране без колан ?!?

    Скоро ходих да си взема наказателното постановление за шофиране без колан и гледам, че са ми взели цели 8 точки ?!? Кога стана тва?
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Как го каза ЦЕЛИ. Сигурен ли си че са 8. Аз мисля, че бяха 10.

    Коментар


      #3
      Тия са луди.....
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        Re: 50лв и 8т. за шофиране без колан ?!?

        Interceptor написа:
        Скоро ходих да си взема наказателното постановление за шофиране без колан и гледам че са ми взели цели 8 точки ?!? Кога стана тва?
        Би трябвало да си доволен , защото преди бяха 10 точки .. даже в сайта на КАТ още си стои 10 точки , сигурно за да стряскат народа http://www.kat.mvr.bg/

        Коментар


          #5
          Лелее.. Работата е станала сериозна.п.п. За 50лв знаех че е станала, но точки ...
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            Осем са за колан, а седем за дете на предната седалка!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              Миналата година март месец ме забърсаха с 7 точки и 40 лева, явно инфлацията си действа еднакво на всякаде

              Коментар


                #8
                50 лв. за колан и 100 лв. за превишена скорост платих тази година. Само като се сетя ми се къса сърцето
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  VooDoo написа:
                  50 лв. за колан и 100 лв. за превишена скорост платих тази година. Само като се сетя ми се къса сърцето
                  карай с колан и малко по-бавно и няма да имаш проблеми. :D
                  Alfa 147 JTD 115 hp
                  ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                  Коментар


                    #10
                    chandler написа:
                    карай с колан и малко по-бавно и няма да имаш проблеми. :D
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      VooDoo написа:
                      50 лв. за колан и 100 лв. за превишена скорост платих тази година. Само като се сетя ми се къса сърцето
                      И аз 100лв, 7т. и един месец без книжка за 31км отгоре. За 1 км и щях да съм в по-малкото наказание. Внимавайте, след един от тунелите на Хемус, в посока от София, поради незнайни причини има знак 80 и край на магистралата! 200м по надолу са шапкарите, а след още 500м магистарлата си продължава. Който често пътува оттам я знае тая златна мина за куките, ама аз разбрах за нея по трудния начин, невиждайки въобще тия нелогични знаци. И понеже съм смотан, не им дадох пари, за което страшно съжалявам
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        То май наказанието ако си поян от 0.5 до 1.2 беше по-малко или се бъркам. Това с колана е най-голямата глупост, повече от 10лв не трябва да е глобата според мен. С нищо не "застрашавам" как звучи само, смях, безопасността на движението като не съм си сложил колана.
                        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                        Коментар


                          #13
                          dikanio написа:
                          ... И понеже съм смотан, не им дадох пари, за което страшно съжалявам
                          Недей да съжаляваш - така ще се оправим, като почнем да плащаме за гяволука си. Това да не е където на две места по мостовете има стеснение на платното. Иначе след тунелите редовно си дебнат, а на едно място след един мост по посока Варна също са редовни, защото мостът е на завой и от мантинелите не се виждат. Там изненадващо ми присветнаха от насрещното движение и добре, че навреме успях да намаля до 130, хем ги знам, че са на това място. Напоследък редовно пазят и на изхода на гр. Елена по посока Сливен. Там табелата за край на града е далеч след същинския край, но понеже вече си се успокоил, че навлизаш в балкана, лесно падаш в капана им.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            ilko-gd написа:
                            С нищо не "застрашавам" как звучи само, смях, безопасността на движението като не съм си сложил колана.
                            И аз така смятам - ако стане нещо, това че нямам колан не влияе на другите, само на мен. Защо да ме глобяват? Докато за алкохол и скорост трябва солени глоби. Може би по-голям ефект ще има листовка с надпис "Ако караш без колан и нещо се случи, може да умреш" , като "може да умреш" да е написано с огромни черни букви.

                            Коментар


                              #15
                              Ако глобата е по-малка, никой няма да го слага. Ако си спомняте преди години какво беше, на 10 коли 1 да е с колан. Ако не и на 20 една да е с колан. А сега на 20 1 да е без колан. Има ефект глобата. То българина само това го оправя. Кат му бръкнеш дълбоко в джоба.

                              Коментар

                              Working...
                              X