Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко е данък ма Марея 125 к.с.??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко е данък ма Марея 125 к.с.??

    Здравейте на всички във форума.Мисля да си купя Марея 2.4 TD 125 к.с.Може ли някоx да ми каже колко и е данъка и като коли и двигател как са, също така и купето ме интересува да хваща бързо ръжда. А бе общо взето как са, като коли.Благодаря ви предварително.Топ 1 в куриозните недомислици във форума. Чак незнам как да го коментирам.Темата е преместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    ФИЯТ МАРЕЯ 1,9 ТД 98г. HLX WEEKEND-страхотно удоволствие е да шофираш такъв автомобил.

    #2
    Re: Колко е данък ма Марея 125кс.

    Коментар


      #3
      Здравей! Колата, която си избрал е супер, но... за да разчита човек да му се отговори адекватно е нужно да зададе въпроса си в подходящ раздел. В случая изобщо не е така. А се вижда, че регистрацията ти не е от вчера...
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар


        #4
        Re: Колко е данък ма Марея 125кс.

        zhelezen написа:
        ......също така и купето ме интересува да хваща бързо ражда.
        ...карай го само на газ и ще хваща по-бързо ръжда, поне ауспуховата система.....ако и това му е малко, вечер му лисвай една кофа с вода. Другият вариант е вечер да го увиваш с мокри парцали до сутринта. Няма начин да не е хванало за един месец....Колега, нищо лично, но внимавай повече, когато пускаш теми.

        Коментар


          #5
          Нищо лично ама къде е респекта тук към потребителя както пише в правилата?Оругахте го и толкова.
          Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

          Коментар


            #6
            Пич, в Стара Загора данъка ти е 151.65 лв. Колата гори градско 10,3 l/100km, на магистрала 6,1 l/100km и смесен цикъл 7,7 l/100km. Има страхотна антикорозионна защита, но ако те "интересува да ръждясва", понадраскай я с гвоздей на местата където те интересува да ръждясва и до една година ще е тръгнала Ето ти линкове да си проверяваш информация за други коли.http://pariteni.bg/Calcs/5/1ff1de774...2&cache=noДа допълня само, че е чудесен автомобил с много екстри и няма да съжаляваш!
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар


              #7
              msi написа:
              Нищо лично ама къде е респекта тук към потребителя както пише в правилата?Оругахте го и толкова.
              Направо да си беше написау, че продаваш Марея...к’во се правиш пък че го "защищаваш"!?

              Коментар

              Working...
              X