Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    westdogg написа:
    tomazo написа:
    аре бе взехте ли им книжките на тия гадове мръсни ,мамка им .... щото имам само 3 точки да знам дали да ходя да си възстановявам p.s.нищо лично към полицаите ,милиционерите и прочие ,ама айде преди да взимате книжки да почнете да седите на всички възлови кръстовища в София сутрин между 7.30 -10 и вечер 16.30-19.00 ,да ръкомахате с палките ,за да няма задръствания .
    То важно да се крият в храстите на теца , където след ремонта е като самолетна писта, ама ограничението си остана 50 . Там те "следят за безопасността" на движението, защото аз не съм видял никой да кара с 50 след ремонта.
    абсолютно ,еле па по време на ремонтите ,по сливница ,са след кръстовището и само чакат някое "престъпно камикадзе " дамине на бледо жълто и да м увземат книжката .А също голям цирк е на преди тунела в Люлин ,където от зор да спират коли няма от къде да се мине.p.s.Да се нареждат на кръстовищата в час пик тия катаджии дето са на щат всичките и това ,хем няма да имат работа с леки катастрофи из столицата .и Стига с тва плашене с взимането на книжки ,защото познавам 100 човека на които им се е разминало .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #62
      tomazo написа:
      ...нищо лично към полицаите ,милиционерите и прочие ,ама айде преди да взимате книжки да почнете да седите на всички възлови кръстовища в София сутрин между 7.30 -10 и вечер 16.30-19.00 ,да ръкомахате с палките ,за да няма задръствания .
      Недей така, че винаги когато се появи полицай на кръстовището, стават най-големите суматохи. Тук вината не е толкова на полицаите, а в ниската култура на шофьорите, мнозинството от които не знаят сигналите на регулировчика и го принуждават с допълнителни ръкомахания и подканвания да показва кой поток да тръгне. Впрочем, тук да вмъкна, че не всички полицаи са толкова грешни - имам 2-3 случая, в които са ме глобявали, все правилно, но в другите са ме спирали и като видят, че всичко ми е изрядно, ме пускат. Даже веднъж преди три години попаднах в едно задръстване на "Евлоги Георгиев" и дъртият ми полски фиат загря. Тогава аз го качих на алеята в средата да поохлади. Едни полицаи, понеже им се видях съмнителен, а и с чужд номер, веднага дойдоха да проверят защо съм там, но като разбраха, почнаха да дават ценни съвети как по-бързо да охладя двигателя и ми препоръчаха да не се застоявам на това място, че "си е..ло майката". Така че, във всички области си има хора и хора.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #63
        sugarboy написа:
        tomazo написа:
        ...нищо лично към полицаите ,милиционерите и прочие ,ама айде преди да взимате книжки да почнете да седите на всички възлови кръстовища в София сутрин между 7.30 -10 и вечер 16.30-19.00 ,да ръкомахате с палките ,за да няма задръствания .
        Недей така, че винаги когато се появи полицай на кръстовището, стават най-големите суматохи. Тук вината не е толкова на полицаите, а в ниската култура на шофьорите, мнозинството от които не знаят сигналите на регулировчика и го принуждават с допълнителни ръкомахания и подканвания да показва кой поток да тръгне. Впрочем, тук да вмъкна, че не всички полицаи са толкова грешни - имам 2-3 случая, в които са ме глобявали, все правилно, но в другите са ме спирали и като видят, че всичко ми е изрядно, ме пускат. Даже веднъж преди три години попаднах в едно задръстване на "Евлоги Георгиев" и дъртият ми полски фиат загря. Тогава аз го качих на алеята в средата да поохлади. Едни полицаи, понеже им се видях съмнителен, а и с чужд номер, веднага дойдоха да проверят защо съм там, но като разбраха, почнаха да дават ценни съвети как по-бързо да охладя двигателя и ми препоръчаха да не се застоявам на това място, че "си е..ло майката". Така че, във всички области си има хора и хора.
        за това спор няма ,и мен са злизали 2-ма полицаи от колата да ме бутат щото съм закъсал с москвича или са ми давали една туба бензин щото свършил бензина на същият този москвич(вместо да ми пише акт примерно )но те такива полицаи вече нямаааааааа Всчики дето ги полагахме в училище и ги пращахме за банички станаха полицаи p.s. а за неграмотните шофьори си е друга тема ,дето често си спорим тука,за тия дето си карат кротко с 20км най вдясно и на никой не пречат .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #64
          пишете си на воля в тази тема, а МВР-то чете, ли чете... аз ви предупреждавам - очаквайте скоро спецакция с/у потребителите на форума, които са говорили лошо за полицията в тая тема.пс: в Русия съм, в Русия съм :D
          Fiat Punto S55 1.1
          Fiat Forever!

          Коментар


            #65
            Аз затова разказвам такива случки, в които съм доволен от органите на реда
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #66
              SHB написа:
              LiGuru написа:
              Мдам, все пак пешоходната пътека се води като продължение на тротоара....Но! Всеки пешеходец е длъжен да хвърля по един поглед, щото не винаги тия отзад имат видимост и в момента в който другаря от дясната лента реши да се направи на пич, ти в лявата лента нямаш видимост и вместо да изпишеш вежди двама трима дават фира... Кофти е, но ситуацията е такава. Никой не иска да тепа пешеходци, но някой път дори ниската скорост не помага.
              Ти видимост в лявата лента нямаш,ама за пешеходната пътека си има знак,сиреч малко повишено внимание,другарчето от дясно няма да тръгне да спира току така пък и изобщо си е опасно да караш кола до кола...Въобще с това как "пешеходците давали фира" изби рибата,неска си си зад волана утре си на пешеходната пътека...
              Разбирач си няма спор... ама явно не си много за шофиране. Прочети какво съм написъл и пак се опитай.Да ти обяснявам ли как седят нещата с пешеходните зони, къде са знаците и т.н.

              Коментар


                #67
                LiGuru написа:
                SHB написа:
                LiGuru написа:
                Мдам, все пак пешоходната пътека се води като продължение на тротоара....Но! Всеки пешеходец е длъжен да хвърля по един поглед, щото не винаги тия отзад имат видимост и в момента в който другаря от дясната лента реши да се направи на пич, ти в лявата лента нямаш видимост и вместо да изпишеш вежди двама трима дават фира... Кофти е, но ситуацията е такава. Никой не иска да тепа пешеходци, но някой път дори ниската скорост не помага.
                Ти видимост в лявата лента нямаш,ама за пешеходната пътека си има знак,сиреч малко повишено внимание,другарчето от дясно няма да тръгне да спира току така пък и изобщо си е опасно да караш кола до кола...Въобще с това как "пешеходците давали фира" изби рибата,неска си си зад волана утре си на пешеходната пътека...
                Разбирач си няма спор... ама явно не си много за шофиране. Прочети какво съм написъл и пак се опитай.Да ти обяснявам ли как седят нещата с пешеходните зони, къде са знаците и т.н.
                Чакай чакай-за разбирач не се и мисля!Ако не съм те разбрал правилно нямам нищо против и да ми обясниш как стоят нещата.

                Коментар


                  #68
                  westdogg написа:
                  tomazo написа:
                  аре бе взехте ли им книжките на тия гадове мръсни ,мамка им .... щото имам само 3 точки да знам дали да ходя да си възстановявам p.s.нищо лично към полицаите ,милиционерите и прочие ,ама айде преди да взимате книжки да почнете да седите на всички възлови кръстовища в София сутрин между 7.30 -10 и вечер 16.30-19.00 ,да ръкомахате с палките ,за да няма задръствания .
                  То важно да се крият в храстите на теца , където след ремонта е като самолетна писта, ама ограничението си остана 50 . Там те "следят за безопасността" на движението, защото аз не съм видял никой да кара с 50 след ремонта.
                  там винаги карам с максимума на колата - 155-160 и много се кефя на "пистата"не виждам смисъл да правят път от 3 ленти както е на Ботевградското примерно и много други и ограничението пак да е 50!!! 50 е за преди 20 години когато толко са вдигали жигите - сега с тея технологии на спиране и т.н. 50 е смешно и адски се дразня когато някой "пенсионер" спазва тези остарели ограничения и то в най-лявата лента

                  Коментар


                    #69
                    Не знам какво е мястото, но това ограничение 50 е повече за безопасността на пешеходците, а не на водачите. Та ако няма условия да не се пресича от пешеходци не може да е по-високо - огради, мантинели, подлези То мани пешеходците - вчера пред колата пресякоха 3 коня е така просто !
                    Brava 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      #70

                      Коментар


                        #71
                        deadairplane написа:
                        sehnsucht написа:
                        там винаги карам с максимума на колата - 155-160 и много се кефя на "пистата"не виждам смисъл да правят път от 3 ленти както е на Ботевградското примерно и много други и ограничението пак да е 50!!! 50 е за преди 20 години когато толко са вдигали жигите - сега с тея технологии на спиране и т.н. 50 е смешно и адски се дразня когато някой "пенсионер" спазва тези остарели ограничения и то в най-лявата лента
                        Още един убиец!!! А като излезне някое лапе, да си гони топката, ще успееш ли да спреш без да го убиеш?
                        Теца не е жилищен комплекс. Все едно да кажеш- ако излезне хлапе на цариградското да си гони топката.
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #72

                          Коментар


                            #73
                            steven написа:
                            То мани пешеходците - вчера пред колата пресякоха 3 коня е така просто !
                            агхахахахахахахахахахаха, дивият запад колега... значи скоро да очакваме и Уил Смит барабар с Клинт Ийстууд да се изтапанят нейде из района!
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #74
                              nikki_sixx написа:
                              steven написа:
                              То мани пешеходците - вчера пред колата пресякоха 3 коня е така просто !
                              агхахахахахахахахахахаха, дивият запад колега... значи скоро да очакваме и Уил Смит барабар с Клинт Ийстууд да се изтапанят нейде из района!
                              Може и да ги видим ,но дано да е по друг повод!Доста "звезди" минаха да снимат през Бояна.Но тез кончета...направо нямам думи ,кой ги знае от кой катун са се взели.За решаването и на тоя проблем обаче трябва воля от общината да ги изсели...

                              Коментар


                                #75
                                steven написа:
                                То мани пешеходците - вчера пред колата пресякоха 3 коня е така просто !
                                То мани конете, но зачестиха случаите, в които СТАДО БИВОЛИ пресичат Малинов и от Младост 2 зачесват покрай Хит към Младост 3
                                She was only a whisky maker but he loved her still.

                                Коментар

                                Working...
                                X