Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

    Нещо съм леко разочарован от фиат феновете.Днес сутринта 5 коли минаха на червено една след друга от Луи Айер надясно към Сребърна.Най много ме ядоса че имаше 2 фиатки - Едно сребристо Пунто и една темпра тъмно червена.Ако са от форума само да им кажа че ги има на видео как минават.За много умни ли се мислите да минавате като знаете че няма полицаи сутринУтре ще хвърчат актове там обещавам ви на всички дето имате навик да правите десен на червено там. На никой няма да му се размине.Също и на тия дето заобикалят мантинелата покрай реката.Просто се откажете или ще останете без книжки а ако опитате с подкуп може и в затвора да идете имайте го предвид.Поздрави от 4 то РПУ.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Давай баце! Не сериозно ТРЯБВА ЖЕСТОКИ МЕРКИ ,за да се "спре" с тая лудост!!! Ми омръзна ми всяка сутрин по радиото да чувам: 145катастрофи САМО за София за 24часа...и 4 тежки...баси!!!!!!!!!
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #3
      Там май няма камери....
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        westdogg написа:
        Там май няма камери....
        Няма ама аз имах в мене портативна в колата.По тоя булевар е лудост преди време един голф 3 ка се беше размазал по таван в канавката до парка след едно лудо изпреварване.Ще внеса предложение на този светофар с оглед на многото нарушения да бъде поставена стационарна камера.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          Re: Спрете с нарушаването на правилника- Луи Айер и Сребърна

          infineon написа:
          Утре ще хвърчат актове там обещавам ви на всички дето имате навик да правите десен на червено там. На никой няма да му се размине.Също и на тия дето заобикалят мантинелата покрай реката.Просто се откажете или ще останете без книжки а ако опитате с подкуп може и в затвора да идете имайте го предвид.Поздрави от 4 то РПУ.
          Не знам дали си полицай, ама ако не си, по-добре стани - много ще ти отива. Поздрави с Кокоша Глава

          Fiat Bravo T-Jet 120

          Коментар


            #6
            Re: Спрете с нарушаването на правилника- Луи Айер и Сребърна

            infineon написа:
            Нещо съм леко разочарован от фиат феновете.Днес сутринта 5 коли минаха на червено една след друга от Луи Айер надясно към Сребърна.Най много ме ядоса че имаше 2 фиатки - Едно сребристо Пунто и една темпра тъмно червена.Ако са от форума само да им кажа че ги има на видео как минават.За много умни ли се мислите да минавате като знаете че няма полицаи сутринУтре ще хвърчат актове там обещавам ви на всички дето имате навик да правите десен на червено там. На никой няма да му се размине.Също и на тия дето заобикалят мантинелата покрай реката.Просто се откажете или ще останете без книжки а ако опитате с подкуп може и в затвора да идете имайте го предвид.Поздрави от 4 то РПУ.
            Браво на 4-то РПУ."Режете им главите"Няма Алфа, няма Голф,няма Фиат. Мерджаните на гилотината. Всички под секирата. чичо НеноП.П.Все още не ме е страх от моите възможности. Страх ме е от идиота на среща.
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар


              #7
              Щеше да ме отнесе един такъв, добре че карах бавно и успях да намаля. То бива да бързаш, ама чак на червено. И то в малък град. За 10мин си от единия до другия край.

              Коментар


                #8
                Re: Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

                infineon написа:
                Ако са от форума само да им кажа че ги има на видео как минават.
                Искам да попитам как точно си ги заснел ? апаратура , телефон ли е ?
                infineon написа:
                За много умни ли се мислите да минавате като знаете че няма полицаи сутрин
                На служба ли си бил по това време ?
                infineon написа:
                Утре ще хвърчат актове там обещавам ви на всички дето имате навик да правите десен на червено там. На никой няма да му се размине.
                Защо утре , а не на момента ?
                infineon написа:
                Поздрави от 4 то РПУ.
                Живи и здрави , има свестни момчета там

                Коментар


                  #9
                  Вчера вечерта се случва следната ситуация...Карам аз по посока Бутонец....Ако някой знае пътя ще се сети, че има един доста голям жп прелез.....Карам аз и се спускат бариерите...Аз спирам първа кола...След спира един бус...И като почнаха да минават покрай мене и от другата страна през прелеза на спуснати бариери ми идеше да.... И така минават ли минават...по едно време се чува сирената на влака и всички спряха...Гледам влака намалил, почти спрял заради тия галфони....Не знам какво толкова ги бърка да изчакат 5 минути
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    Струва ми се, че напоследък заедно с колегиалността по улиците на големият град рязко се увеличиха и малоумщините. На много хора не може да им се влее акъл в главата, защото сами са си заравили капачката на резервоара за акъл и карат само на изгорели пари вместо с гориво... Огромни глоби, стриктен контрол и некорумпирани полицаи - това е решението.
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Re: Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

                      infineon написа:
                      Нещо съм леко разочарован от фиат феновете....Поздрави от 4 то РПУ.
                      Ама ти сега милиционер ли си ? Що ми се струва, че по-рано нещо друго разправяше, хакер го раздаваше май ?
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        Re: Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

                        infineon написа:
                        Нещо съм леко разочарован от фиат феновете.Днес сутринта 5 коли минаха на червено една след друга от Луи Айер надясно към Сребърна.Най много ме ядоса че имаше 2 фиатки - Едно сребристо Пунто и една темпра тъмно червена.Ако са от форума само да им кажа че ги има на видео как минават.За много умни ли се мислите да минавате като знаете че няма полицаи сутринУтре ще хвърчат актове там обещавам ви на всички дето имате навик да правите десен на червено там. На никой няма да му се размине.Също и на тия дето заобикалят мантинелата покрай реката.Просто се откажете или ще останете без книжки а ако опитате с подкуп може и в затвора да идете имайте го предвид.Поздрави от 4 то РПУ.
                        оттам минавам всяка сутрин ама съм с браво. иначе и аз съм минавал 2-3 пъти за 2 години по този маршрут, особенно ако идваш от пресечката точно преди кръстовището няма начин да влезеш в правилната лента, затова си за наляво и ако не минеш на червено после ще задръстиш зад теб. да оправят кръстовището и ще намалее минаването на червено. иначе много се нервя като почне някой да ми свири да съм минавал на червено
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Re: Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

                          snake написа:
                          Ама ти сега милиционер ли си ? Що ми се струва, че по-рано нещо друго разправяше, хакер го раздаваше май ?
                          Полицай и хакер, какво му пречи да е и двете? Аз познавах един полицай дето записваше ДВД-та и ги продаваше!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Днес сутринта рано спрях на един пешеходен на червено и зад мен един кретен с огромен строителен камион за малко да не ме отнесе... И слиза на гирлутия говедото...."Абе кретен що спираш бе" ми вика... щял да ме отнесе.... Баси псувнята цветиста отнесе.... най ме е страх от голфаджии - камионджии, рейсаджии и прочие...
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #15
                              Re: Спрете с минаването на червено - Луи Айер и Сребърна

                              Vladim написа:
                              Полицай и хакер, какво му пречи да е и двете? Аз познавах един полицай дето записваше ДВД-та и ги продаваше!
                              Наистина е така. Но аз може би погрешно бях останал с впечатление, че колегата е компютърджия и работи във фирма, която е интернет доставчик. Просто имам слонска памет и рядко греша, спомням си даже, че пишеше нещо от рода на това, че бил точно до жицата и имал възможно най-голямата скорост на интернет връзка. А от тази тема се разбира, че е полицай. Сори за офтопика.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X