Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много мощ, много чудо!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много мощ, много чудо!

    Колеги, вижте на какъв продукт попаднах.http://auction.dir.bg/show_item.php?...89Хубава реклама, ама от всичко най-интересна ми стана цената му. Няма просто такава наглост.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Това ми прилича като зарибявката турбоперка Никак не вярвам на това !
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Porsche 944 S2
    http://www.valmcrae.snimka.bg/
    http://vbox7.com/user:val_mcrae
    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

    Коментар


      #3
      Мисля да го купя. цената ми се вижда много ниска даже
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        Мисля да го купя. цената ми се вижда много ниска даже
        давай !!! ще чакаме отзиви от дръпките

        Коментар


          #5
          Имаше преди години по телевизията рекламираха едно подобно "нещо" некви магнити ли бяха,дето се слагат на горивопровода и правят чудеса.Това на развитие "по темата" ми се вижда.Нещо вяра му не фащам.

          Коментар


            #6
            Му-Ха-Ха-Ха-Ха Чудно ми е, ако това го сложат на онзи вездесъщ Голф-2 от "Всичко за един лев", колко ли коня ще стане? Тогава май наистина ще му трябват реактивни спирачки... Кат на ЗАЗ-а А по темата конкретно - Нямам му вяра на това. Както някой беше казал: "То ако беше толкова лесно..."

            Коментар


              #7
              ....... и 3 дена след това избухнало възстание ма за наденицата ли , за свободата ли .... никой не знай ....? Ей рекламата прави чудеса...

              Коментар


                #8
                bubachko написа:
                А по темата конкретно - Нямам му вяра на това. Както някой беше казал: "То ако беше толкова лесно..."
                То ако беше толкова лесно щяха да го слагат фабрично,най малкото...

                Коментар


                  #9
                  Myth Busters имаха цяло предаване посветено на всякакви магии за намаляване на разхода и увеличаване мощността при колите.Извода им беше: Myth TOTALY busted, дори при някои варианти разхода се увеличаваше.
                  Lancia Y, 1.2, 60

                  Коментар


                    #10
                    Не съм чувал още за кола с серийно производство да има такива турбомагнитни филтри за подобряване на горивото, защо ли нито един автомобилен концерн не се е сетил така аджеба да ни сложи нещо такова в колите ...

                    Коментар


                      #11
                      mnpenchev написа:
                      Не съм чувал още за кола с серийно производство да има такива турбомагнитни филтри за подобряване на горивото, защо ли нито един автомобилен концерн не се е сетил така аджеба да ни сложи нещо такова в колите ...
                      Абе ти за световна конспирация не си ли чувал???Те много добре знаят ама не слагат ,за да харчиш повече бензинец,респективно да плащаш повече,и колата да ти е бавна ,за това да си купиш нова кола,по-бърза и по-скъпа и...тук се намесва VS телешоп и ти решава проблемите в живота кардинално ,с/у съвсеееем скромна сумичка.

                      Коментар


                        #12
                        Мисля да си купя даже две, че да ми гори плюка нафта на километър!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Vladim написа:
                          Мисля да си купя даже две, че да ми гори плюка нафта на километър!
                          Един път ги даваш тез пари ,сложи пет и нищо няма да ти гори 5x20%=100% икономия на горивото
                          fiat coupe 2.0 16V

                          Коментар


                            #14
                            coupe 2000 написа:
                            Vladim написа:
                            Мисля да си купя даже две, че да ми гори плюка нафта на километър!
                            Един път ги даваш тез пари ,сложи пет и нищо няма да ти гори 5x20%=100% икономия на горивото
                            Може даже да започне да произвежда нефт!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              coupe 2000 написа:
                              Vladim написа:
                              Мисля да си купя даже две, че да ми гори плюка нафта на километър!
                              Един път ги даваш тез пари ,сложи пет и нищо няма да ти гори 5x20%=100% икономия на горивото
                              Може даже да започне да произвежда нефт!
                              Тогава на нас ще продаваш на цена без акциз
                              fiat coupe 2.0 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X