Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ще кажете за електро уреди Нео.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    LiGuru написа:
    Който иска качествена покупка да пазарува с мен. Единственото условие е, аз като тъгна на ляво, другия на дясно....До сега каквато и техника да съм си купил от БГ е дала фира за около месец до два.Панасоник плазма илядо инча за хола две седмици и без Хипербанда.Климатик Тошиба, един месец и без компресор.Домашно кино Санг :D три месеца и даде фираСтерео уредба Сони едно CD не бачка след шестия месец...MP4 НЕО ми то никога не тръгна (подарък за ЧРД на жената)Нокиа 3110 седем денаНокиа 6120 или 6220 не помня един месецПералня Санг стил алайв :D:D:D:D на пет дена е....Извода е следния, по настоящем нямам телефон, пералната машина не пере, а освежава.... ТВ не гледам, музика само от комшията...И един въпрос към тия с претенциите към марковото.... Как се навихте за Фиат ...
    Ма ти си е..ати поразяващата ръка :D :D :D А иначе въпроса ти за Фиат и аз го бях казал по друг начин - че ако трябваше да се водим по марката само, това щеше да е форум на собственици на дърти мерцедеси и беемвета.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #77
      купих си 1вото мп3 беше NEO, след 2 месеца му спря дисплея ей така ... беше в гаранция и го смених, това пък му прекусва USB накрайника.. според мен си е на късмет
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #78
        gantcho написа:
        Ма ти си е..ати поразяващата ръка :D :D :D А иначе въпроса ти за Фиат и аз го бях казал по друг начин - че ако трябваше да се водим по марката само, това щеше да е форум на собственици на дърти мерцедеси и беемвета.
        Е аз какво съм виновен... Малко или много се занимавам с техника и технологии и знам на какъв хал е техниката по магазините, от друга страна трябва да се съобразявам с цвета на ламината, с наличните техники около най-добрата приятелка на жената и общо взето пазарувам със затворени очи или по-точно с насълзени очи под диктовката на жената. Единствено колата мога да си избирам и то ако е с подходящ цвят... Мислех скоро да си взема една линейка от магазина, ама като гледам това жълто какво е модерно и се въздържам все още....

        Коментар


          #79
          B1keP_B0y написа:
          купих си 1вото мп3 беше NEO, след 2 месеца му спря дисплея ей така ... беше в гаранция и го смених, това пък му прекусва USB накрайника.. според мен си е на късмет
          А според мен не е късмет ,а закономерност.Сега пак ще си купиш ли мп3 Нео?

          Коментар


            #80
            Някой май искаше да каже, че ФИАТ не спада към марковите коли ли?Моля моля.Тук не говорим за джипове The Great Wall или леки коли Samand...Концернът ФИАТ произвежда едни от най-марковите автомобили въобще...

            Коментар


              #81
              Immortal написа:
              Някой май искаше да каже, че ФИАТ не спада към марковите коли ли?Моля моля.Тук не говорим за джипове The Great Wall или леки коли Samand...Концернът ФИАТ произвежда едни от най-марковите автомобили въобще...
              Е как да не е марка, само дето марката на Фиат за някои е олицетворение на кофти коли... Що НЕО да не е некоя манифактурка или Санг примерно....Идеята е че да робуваш на Марки е умрела работа, важна е как се вика гаранцията и сервиза да е близо до теб...

              Коментар


                #82
                LiGuru написа:
                Който иска качествена покупка да пазарува с мен. Единственото условие е, аз като тъгна на ляво, другия на дясно....До сега каквато и техника да съм си купил от БГ е дала фира за около месец до два.Панасоник плазма илядо инча за хола две седмици и без Хипербанда.Климатик Тошиба, един месец и без компресор.Домашно кино Санг :D три месеца и даде фираСтерео уредба Сони едно CD не бачка след шестия месец...MP4 НЕО ми то никога не тръгна (подарък за ЧРД на жената)Нокиа 3110 седем денаНокиа 6120 или 6220 не помня един месецПералня Санг стил алайв :D:D:D:D на пет дена е....Извода е следния, по настоящем нямам телефон, пералната машина не пере, а освежава.... ТВ не гледам, музика само от комшията...И един въпрос към тия с претенциите към марковото.... Как се навихте за Фиат ...
                Пич... ти изби рибата! Иди някъде да ти развалят магията! :P
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #83
                  Airfan написа:
                  Индезит е каймака на батака.... не бих ги причислил към марковите.
                  Тихичко ще се похиля на срамното ти невежество...Значи все пак има и такива люде по земята...

                  Коментар


                    #84
                    Да се изкажа и аз."Марково"в България е по-скъпо менте.В къщи почти всичката техника е НЕО-хладилник от 3 год.,телевизори 3 бр/единия е на 5 г./,готварска печка на ток и газ от 4 г.,микровълнова-2 годишна и т.н.Всичко това е купено не от липса на пари,а от липса на робуване на"марки",за които само заради името плащаш поне стотина лв.отгоре.Да чукам на дърво всичко и до ден днешен си работи перфектно.Даже и да се повреди просто ще го изхвърля и ще си купя ново и пак същата марка.Това е от мен-всеки да го тълкува както иска.
                    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                    Коментар


                      #85
                      kostov написа:
                      Да се изкажа и аз."Марково"в България е по-скъпо менте.В къщи почти всичката техника е НЕО-хладилник от 3 год.,телевизори 3 бр/единия е на 5 г./,готварска печка на ток и газ от 4 г.,микровълнова-2 годишна и т.н.Всичко това е купено не от липса на пари,а от липса на робуване на"марки",за които само заради името плащаш поне стотина лв.отгоре.Да чукам на дърво всичко и до ден днешен си работи перфектно.Даже и да се повреди просто ще го изхвърля и ще си купя ново и пак същата марка.Това е от мен-всеки да го тълкува както иска.
                      Нали разбираш, че таква мисли звучат простовато-наивно и спокойно се вписват в графа "Видяла лисицата, че не стига гроздето и казала, че е горчиво..." Нещо, като - "Изберете българското" ?

                      Коментар


                        #86
                        PASSARELLA написа:
                        Airfan написа:
                        Индезит е каймака на батака.... не бих ги причислил към марковите.
                        Тихичко ще се похиля на срамното ти невежество...Значи все пак има и такива люде по земята...
                        Който се смее последен, най-добре се смее. Твърде много вярваш на рекламите. Бих ти препоръчал да се поинтересуваш от марки като Миеле или АЕГ.

                        Коментар


                          #87
                          LiGuru написа:
                          Е как да не е марка, само дето марката на Фиат за някои е олицетворение на кофти коли... Що НЕО да не е некоя манифактурка или Санг примерно....Идеята е че да робуваш на Марки е умрела работа, важна е как се вика гаранцията и сервиза да е близо до теб...
                          Щото Нео е само марка и зад нея не стои дори и "манифактурка".Щом да робуваш на марки е умрела работа-дай да закрият форума ,ми да това си е робуване на марката Фиат, една безидейна самоцелна суета.....И накрая ако разчиташ на сервиза...за телевизорчето елит направиха опит да ми откажат гаранционен ремонт ,щото видиш ли съм сменил захранващия кабел(заради който се наложи и да си сменя контакта вкъщи ,щото щекера му остана вътре),обаче им показах в гаранцията,че захранващия не подлежи на гаранционно обслужване и мога само аз да си го сменя и нямаше как да откажат.А компа Нео си го чаках близо месец,все пак спазиха законния срок,също му сменях захранващия,прекъсвача на захранването никога не е работел и когато го купих не беше напълно окомплектован ,липсваше дикса с драйверите зад ънната платка.Но съм си виновен само аз е си купувах евтинджос.С нищо от Сони,филипс,панасоник,LG,не съм имал ядове и си ми служат вярно години.Мен практиката,употребата на уреди и работата в магазин за такива ме е убедила да не си давам парите на вятъра.Да ремонта в гаранцията е безплатен,средства не ми е коствал, но ми е коствал загубено време и нерви...

                          Коментар


                            #88
                            Airfan написа:
                            PASSARELLA написа:
                            Airfan написа:
                            Индезит е каймака на батака.... не бих ги причислил към марковите.
                            Тихичко ще се похиля на срамното ти невежество...Значи все пак има и такива люде по земята...
                            Който се смее последен, най-добре се смее. Твърде много вярваш на рекламите. Бих ти препоръчал да се поинтересуваш от марки като Миеле или АЕГ.
                            Ползвал съм и трите марки.Не съм съгласен че индезит не са качествени стоки.Имах пералня Индезит,някъде на около 9-тата година я продадох,като до тогава ми беше направила един единствен проблем.Бутона с който се пуска започна да не дава добър контакт,пластинките му се бяха отпуснали,разглобих,наместих и пак си заработи.А е отгледано дете с нея.За другите две марки няма какво да обсъждаме.Само мисля че се казва Миле (поне така съм чувал)

                            Коментар


                              #89
                              Всъщност е Мееле, натиснал съм без да искам буквата "и". Една до друга са ми.

                              Коментар


                                #90
                                А всъщност е Miele - на немски, кой както иска да го чете.А НЕО наистина дори и манифактурка не е. Просто в различни заводи правят гола техника, без марка, и после клиента казва каква марка да му сложат.Нашите умници от КиК си искат да пише НЕО и дръпнатите очи пишат НЕО.Пробвайте да потърсите такава марка в интернет...

                                Коментар

                                Working...
                                X