Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първата кола била като първата любов , не се забравя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Първата кола била като първата любов , не се забравя

    Офф да си излея мъката , още не съм си продала колицата и вече ми е мъчно , толкова се чудех и умувах преди да се реша да я продам .Не ми се смейте ама сякаш е част от мен , даже и съм и говорила , винаги сме се разбирали . Няма да забравя преди малко повече от година като я видях за пръв път в автокъщата на един познат , сякаш си купувах кученце , незнам дали сте го усещали ама като си купуваш животинче то те гледа и сякаш се моли ти да си му собственик, така се почувствах и с колата . Понеже ми беше и първа лична кола много си ми е свидна , сякаш аз й бях роб а не тя на мен и никога не ми се е сърдила и да ми направи номер. Но дойде момента когато ми е малка , много пътувам и искам по- голяма кола, а и скоро ще ставам още веднъж мама и трябва да има място за всички. Никога няма да я забравя , само аз ли съм така , че на мен за мъж не ми е било толкоз мъчно.
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    #2
    След третата-четвъртата вече няма да ти пука. Към какво си се насочила?
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    Коментар


      #3
      мареа, и в нея се влюбих ама не като в първата
      ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

      Коментар


        #4
        деси_бургас написа:
        мареа, и в нея се влюбих ама не като в първата
        Предполагам Уикенд :D
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Re: Първата кола била като първата любов , не се забравя

          деси_бургас написа:
          Офф да си излея мъката , още не съм си продала колицата и вече ми е мъчно , толкова се чудех и умувах преди да се реша да я продам .Не ми се смейте ама сякаш е част от мен , даже и съм и говорила , винаги сме се разбирали . Няма да забравя преди малко повече от година като я видях за пръв път в автокъщата на един познат , сякаш си купувах кученце , незнам дали сте го усещали ама като си купуваш животинче то те гледа и сякаш се моли ти да си му собственик, така се почувствах и с колата . Понеже ми беше и първа лична кола много си ми е свидна , сякаш аз й бях роб а не тя на мен и никога не ми се е сърдила и да ми направи номер. Но дойде момента когато ми е малка , много пътувам и искам по- голяма кола, а и скоро ще ставам още веднъж мама и трябва да има място за всички. Никога няма да я забравя , само аз ли съм така , че на мен за мъж не ми е било толкоз мъчно.
          И аз имам подобен проблем като твоя като се има напредвид , че ми е четвърта кола а не първа. Аз също я продавах обаче вече реших да си я оставя за мен.
          http://vbox7.com/play:1631a342
          http://www.vbox7.com/play:316f1b62
          http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
          http://vbox7.com/play:a122a77b

          Коментар


            #6
            Re: Първата кола била като първата любов , не се забравя

            деси_бургас написа:
            Офф да си излея мъката , още не съм си продала колицата и вече ми е мъчно , толкова се чудех и умувах преди да се реша да я продам .Не ми се смейте ама сякаш е част от мен , даже и съм и говорила , винаги сме се разбирали . Няма да забравя преди малко повече от година като я видях за пръв път в автокъщата на един познат , сякаш си купувах кученце , незнам дали сте го усещали ама като си купуваш животинче то те гледа и сякаш се моли ти да си му собственик, така се почувствах и с колата . Понеже ми беше и първа лична кола много си ми е свидна , сякаш аз й бях роб а не тя на мен и никога не ми се е сърдила и да ми направи номер. Но дойде момента когато ми е малка , много пътувам и искам по- голяма кола, а и скоро ще ставам още веднъж мама и трябва да има място за всички. Никога няма да я забравя , само аз ли съм така , че на мен за мъж не ми е било толкоз мъчно.
            Дано мъж ти не чете тези слова А и е много важно по кое време си придобила първата си кола, защото моята беше по соцвреме, а нали се сещаш тогава какви коли имаше?Москвич 408 - няма и да се сетиш за такава кола сега, нали? Дано мъжете не си мислят така за жените си

            Коментар


              #7
              И аз си продавам моята. Първа ми е. Пуснал съм я на много места за продаване. И като ми звънне някой непознат номер и ми се свива сърцето. И като пита за колата с мъка отговарям: Да още се продава....а наум се моля дано не я хареса и да си ми я остави. И като я оглежда хич не си я хваля...и май се отказах да си я продавам: ми доволен съм си си от нея...и си я харесвам...
              Пунто 1.1 1994 г.

              Коментар


                #8
                Мдааа,значи поне вие няма да ми се смеете като ви кажа че от време на време си сънувам първата кола....МАЗДА 323 1,6 инджекция, два вала, турбо - 140магарета....Чиста проба любов когато си на 18 години...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Хе , хе , то и други тъгуват за първите си колите. А аз си мислех, че нещо съм се размекнал за моя малък син разбойник. :D
                  VW Bora Variant 1.6 16V '01

                  Коментар


                    #10
                    Хехе! Мдам ... въпреки че аз тогава нямах още книжка и не карах настоявах да вземем точно това типо, което карам в момента! Вече 2 години, от 1 активно! Сега обаче се пудриме още повече и не мисля за сега да го продавам! )
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Няма да забравя преди малко повече от година като я видях за пръв
                      Вместо да се радваш че всяка година си сменяш колата( и то не наложително)! :D Колата си е куп желязо предвидено да те придвижва от А до Б.Други са важните неща в живота...Както и да е де ,дано си намериш Марея и дано след една година пак да можеш да се зарадваш пък с още по-нова(хубава) кола!

                      Коментар


                        #12
                        И аз още си тъжа по Бравичката, сега имам едно браво, което купих по принуда с по-добри параметри е, но си искам предишната. А и при мен случая беше, че ми я върнаха без предница, ей така просто сплескана отпред... Смазана! Май това е по-тъжно отколкото да я продам и да знам, че друг ще се грижи за нея Даже предпочитам да имам шанс да я виждам на улицата
                        Прикачени файлове
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          msi написа:
                          След третата-четвъртата вече няма да ти пука...
                          Май си прав. За верния ми опел още ми е мъчно, вижте ми и подписа. Втората ми кола палиото все едно не е била моя. Често го виждам, но нищо не трепва в мен. Виж опела видя ли го някъде паркиран, отивам да го огледам, нещо да не е болен (разбирай ръждясал ) или недай си боже ударен.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            SHB написа:
                            Няма да забравя преди малко повече от година като я видях за пръв
                            Вместо да се радваш че всяка година си сменяш колата( и то не наложително)! :D Колата си е куп желязо предвидено да те придвижва от А до Б.Други са важните неща в живота...Както и да е де ,дано си намериш Марея и дано след една година пак да можеш да се зарадваш пък с още по-нова(хубава) кола!
                            "За едни това е просто път, за други е предизвикателство!"
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              Ами аз се притеснявам, че вероятно няма да ми повярвате....но от всички коли, които смених, от които почти всички чистак нови, най си тъжа за....темприна. Тази кола имаше дух, достойнство, чар...имах чувството, че и тя ме обича. Като и седнех на седалката - фотьол, като ми замига влюбено и всеотдайно с онова дигитално отражение на най-красивите очи / метафора с таблото /, а как нежно и еротично се люшкахме като в море с нея.......няма да я забравя никога. И никоя от посестримите и, не ми е била толкова на сърце. Казвал съм го много пъти тук, ако не се налагаше да пътувам толкова много, щях да си взема за 7-8000 лева някоя луда напудрена Темпра и щях да съм щастлив. Определено щях да съм по-щастлив....За мен Темпрата е върха на Фиат....

                              Коментар

                              Working...
                              X