Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоджамбазки номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Мойта кола я докара от Германия на жена ми първи братовчет (аз я бях поръчал не с този мотор, но се примирих). Нямам проблеми с нея! Той е автоджамбазин , а само ако го викне негов приятел от Германия да докара някоя кола до Бг и му плаща там нЕ’кви пари! Но той ми е разказвал следния случай : Докарвал от Германия някаква Астра комби 1.7 D бяла на 180000км взел я е от автокъща (пак само да я докара до тук ) и на една бензиностаниция някакъв сърбин му вика: - Колега тая кола е моя аз я продадох на една автокъща преди един месец и е на 400000 км. А моя човек : - Абе, бегай от тука само ти имаш такава Астра, та точно тази е твойта. Сърбина : - волана е нов защото го смених и погледни капачката за резервоара от вътре е синя. Моя човек погледнал и верно се оказало така, капачката била синя. Та си представете каква индустрия е това и какви номера се прилагат за да върви този бизнес ! Та наште автоджамбази няма да лъжат , че докторки и пенсионери са карали колите ни ! Успех !
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #47
      Immortal написа:
      "...После преписах ВИН-а и гледах в нета. На другия ден я купих."Не стига, че си ни хубавица, ами си ни и умница
      А, убавица е!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_25 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

      Коментар


        #48
        u_bo написа:
        ами сподели ги , кои са тез изключения?един дупнишки лаф - "Колата е на малко километри щото е стояла на платформа пред магазина."
        Това няма как да стане - ще излезе, че правя реклама. Все пак, аз съм от Дупница, въпреки че не живея там, и претендирам, че се познавам с почти всички джамбази, кой съученик, кой рода и пр... Отделно познавам повечето популярни майстори и имам информация дали избраната кола е посещавала сервиз. Доста автомобили съм взел от тях, последната е миналия петък и знам от кой се взима кола и от кой не
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #49
          Rokambol написа:
          u_bo написа:
          ами сподели ги , кои са тез изключения?един дупнишки лаф - "Колата е на малко километри щото е стояла на платформа пред магазина."
          Това няма как да стане - ще излезе, че правя реклама. Все пак, аз съм от Дупница, въпреки че не живея там, и претендирам, че се познавам с почти всички джамбази, кой съученик, кой рода и пр... Отделно познавам повечето популярни майстори и имам информация дали избраната кола е посещавала сервиз. Доста автомобили съм взел от тях, последната е миналия петък и знам от кой се взима кола и от кой не
          Е ако ходим към Дупница за кола ще знаем кого да търсим :D
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #50
            Между другото тука във форума се продава една страшна Мареа комби - отворете нейната тема и ще видите поне 12 джамбазки номера.

            Коментар


              #51
              До скоро си търсих кола, та ми направи впечатление, че голяма част от къщите и джамбазите купуват италианки "директно" от официалните представители по региони в Италия и най-често са на служители на фирмите или на техните съпруги. А колите приличат на карани от мангали какви ли не парлапани.Справка: Горубляне 1/2 джамбази, къщата срещу Мицубиши и Балкан стар, Ауто-...Обеля, почти цяла Дупница и ...................
              Lupo - The Monster
              Е83 3D

              Коментар


                #52
                sachma написа:
                Е ако ходим към Дупница за кола ще знаем кого да търсим :D
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #53
                  хммммм интересни работи и случки стават, когато човек се реши да си купи колица втора употреба.... ....За себе си знам едно - реша ли да си купя кола (втора употреба) ще отида сам да си я избера в чужбина....някои тук ще се усмихнат и сигурно ще си кажат "тоя не знае с какво се захваща".....ходил съм и знам, вярно е че беше отдавана. Като гледам какви смешници продават автомобилите втора употреба в България, пък на всичкото отгоре какви "морги" се пласират за "некакви" пари дето са много далече от реалната цена на пазара..... ама както се вика "парите са на купувача, а колата е на продавача", както беше написал някой във форума. Пазарът на автомобили втора ръка вече е пренаситен и бизнеса вече не върви както преди. И това е нормално за сметка на нарстващите продажби на нови МПС-та в България. Това дето някой си решил да търгува и отива да внесе кола от чужбина с цел препродажба "на печалба" в БГ вече е отживелица. Не че няма да се продават коли втора ръка и занапред, но това няма да става с печалба за търговеца или поне такива каквито бяха печалбите навреме...И понеже не съм голословен пример от нашия форум: "обявен е автомобил при пускане на обява за 4 200лв. след 2 месеца цената е вече "намалена" на 3 200!!!!!", реалната на колата според мен е 2 500лв, а със всички разходи по вноса до БГ струва максимум 2000лв. Проста калкулация - закупена в Италия за 500Евро (ако е купена в пакет от няколко автомобила цената пада още поне с 10-15%), транспорт до БГ - 800лв. с автовоз. смятайте..... Всички други разходи в последствие (например екотакса) са за сметка на бъдещия купувач.Ако реша да си купя кола втора ръка от БГ, ще си търся от частно лице, там поне има вероятност да попаднеш на коректен човек....И разбира се най-добре е да си купя нова кола ....може би....скоро надявам се Пожелавам последното и на всички вас

                  Коментар


                    #54
                    Buch написа:
                    хммммм ....
                    Съгласен съм на 95% с горното мнение. Но има някой неща, които остават скрити за очите на купувачите. Няколко бързи примера:Наем на търговска площ. Заплати за охрана, ток, вода. Фирмени данъци. Застраховки. Рушвети. Рекет....а има и още.Приблизителната надценка се движи около 30% от калкулираното вложение. Много ли е или малко, не се наемам да коментирам. Желая на всеки да има възможност да си купи нов автомобил, че твърде дълго управляваме бараките на запада. И на мен ми писна, но с тези доходи, май няма скоро да се радваме на ново и модерно ауто
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #55
                      Моля без

                      Коментар

                      Working...
                      X