Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоджамбазки номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами ще каже ’Ей колко пари даваме за винетки и виж какви пътища имаме, даже и с абс не можеш спря’

    Коментар


      #17
      При мен случая бе по-различен.Колата изобщо не беше напудрена.Момчето каза: Тая ми я дадоха като бонус. Искам толкова. Качвай се, карай и прецени колко можеш да дадеш. В края на краищата се споразумяхме.Единствено я беше подмладил с една година. Беше коректен ( може би ).Оформихме документите, качихме я на платформата ( беше без номера ) и можехме да си тръгнем. Чак тогава се реши да поиска парите.Вече 10 месеца наистина само я карам. Гори колкото и налея. Сложих и газова уредба и все още не съм и установил разхода, пък и малко километри навъртам.чичо Нено
      Fiat Punto 1,1- 1996г.
      газ-бензин , "Lovato"

      Коментар


        #18
        Аз също май не съм попадал на мошеници - Дедрата я видях на улицата пред автокъщата месец преди да я купя - тогава търсихме на брат ми.Хареса ми от пръв поглед (любов ?), спрях, разгледах я отвън. Човекът ме видя и ми я отвори, почти насила ме накара да я пробвам. Нищо не ми е говорил за предишни собственици.След месец, когато тръгнах да купувам за себе си, пак попаднах на тази кола. Все още не беше продадена, а цената вече беше с цели 700 лв надолу.Поисках пак да я пробвам. Човека вика - ето ти ключовете, има транзитни номера, има гражданска, само сложи бензин и пробвай колкото искаш. Карай я в който сервиз си избереш да я гледаш... Е, карахме я, гледахме я - и айде у нас Иначе много се смях на времето, когато един колега си купи Голф 2, "каран от някакъв пенсионер". "Пенсионерската" кола беше с лети джанти, с антикрила, спойлери и други шукаритетни неща. Много модерен пенсионер ще да е бил

        Коментар


          #19
          Всъщност съм чувал доста автоджамбазки номерца - смяна на пепелници, на педали, на стелки, поставяне на тапицерийка върху скъсаните седалки.За превъртането на километражите няма да говорим, това си е традиция, само дето това е последното нещо, което аз гледам в една кола.

          Коментар


            #20
            При оглед за кола на един приятел ( Golf 3 )Гледам колата през тва време ми казва че някакфа баба я е карала при което аз го поглеждам лошо и отговарям Бая глуха ша е била таз баба с тоя субуфер в багажника ...Друг стар номер е сменената тапицерия,седалки с една дума напудрена
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #21
              Моят пунтак го вкараха по поръчка от Италия - казах на автоджамбазина, че искам кола с 5 врати и с климатик, за еди-колко си пари - той ми казва, имам една такава ("от автокъща в Италия е, не е от автоморга!"), но е бяла и се мръщи..... "сега са на мода сребристите" Казах му, че ако ще и бембена да е, не ме интересува, искам кола в добро състояние за парите, които давах - и наистина, докараха много запазена количка, доволна съм (още повече, че автоджамбазина го избрах на случаен принцип от интернет)
              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

              Коментар


                #22
                Е като сте отворили темата за колите и бабите и понеже сега се връщам от Италия. Тая тротинетка я кара една 70 годишна баба /добре че не знае българси и не влиза и във форумама да види че и казвам баба че гледате ми после сеира/. Та колицата е на 5 години на 130 хиляди от които сигурно 1/3 са само в трафик за който тука не сме си и помисляли а за карането на бабата нямам думи. Щом се отвори възможност газ до ламарината. А самата тя се смята че кара спокойно. Ако не си го видял с очите си трудно е да го разбереш.Та правете си сами изводите какво копувате като ви кажат за бабичка. А да не говорим че в сервиз се влиза само ако не ще да работи нещо. За масла я се е сетили я не. И за капак колата беше нарочена да се продава и някой наш автоджамбазин ще си прави реклама с нея. Е този път няма да ви лъже и ще казва истината.
                Прикачени файлове
                BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                http://vbox7.com/play:124bedab

                Коментар


                  #23
                  Е сподели барем кой(къде) е този "автоджамбазин",щом си останала доволна?Дай боже скоро да дойде време да се поуслушам за нещо...

                  Коментар


                    #24
                    още му пазя визитката, ако някой има интерес, ще пратя координатите на ЛС
                    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                    Коментар


                      #25
                      Кат взимахме 155-цата преди няколко години в една автокъща на околовръстното едно момче и един по дърт,нали харесахме я разпитахме и вика момчето еее точно това беше мойта кола,точно събирах парите и вие сега да ми я вземете,даже шефа за мен я докара избирахме я 1 месец да е читава,перфектна,но не можах да събера парите бързо и я пусна с табела за продаване и сега точно почти ги събрах и да ми я вземат под носа красавицата
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #26
                        Последния шедьовър на джамбазин - 17.08.2008, Дупница, търсим кола до 4500лв. Спираме се на Ескорт Комби, 1.8, 98г.Думите на търговеца - тази кола ми излезе 4500лв, на вас ще я дам за 3000лв, защото сутринта продадох другите 3 коли, от които избих 1500лв.Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Направо паднах Не я взехме, предпочетохме Мареа.
                        Fiat Marea 1.8i 16V
                        Fiat Tipo 1.4i 8V
                        Fiat Punto 1.6i 8V
                        www.italauto-bg.net/forum/

                        Коментар


                          #27
                          Ама аз не мога да разбера защо ходите въобще до Дупница за коли като там отдавна няма хубави коли за пазаруване? Това е като червена лампичка - като си търсиш кола - Дупница.А там хем са по-скъпи, хем не са на ниво от доста време насам.Последния път гледах една 156-ца за приятел, която беше на 28 000 със протрита седалка...и като питах защо е протрита седалката търговеца ме гледа така все едно съм му ударил шамар и с най-голямата си наглост казва: -Ми направени са само на градско затова!Аз погледнах пак километража и го питах дали по-скоро не е "изгоряла" лампичката на стохилядните по някаква случайност и той взе тактично да ми обяснява, че не може всяка кола поотделно да преглежда и както идват от автовозите така ги продават и дрън ... дрън ...дрън.Пропуснах да му кажа, че по ръбовете имаше следи от шлайфпаста и си личеше къде са правени поправките, ако се вгледаш внимателно, защото не ми се влизаше в безмислени и ненужни спорове...явно докато е пътувала на автовоза са я пръскали и пастирали знам ли Лично мнение изказвам всеки е свободен да прави каквото сметне за добре разбира се
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #28
                            С един приятел обикаляхме за 307 ХДИ (така и не можах да го навия за италианка , въпреки че хареса Стилото като видя едно по улицата ) . Хареса си едно 2003 естествено на 120 000 км , въпреки че настоявах да го види в сервиза на Пежо - не пожела . Началната цена беше 13 000 лв и джамбазина вика : "мога да ти го дам най-малко за 12 500 , толкова ми е излязла от Италия " При което в последствие след като я взе поглежда моя приятел на документите и вижда , че е закупена за 4500 евро В съседната автокъща пък имаше Лагуна 2.0 96г с всички екстри + кожа на около 90 000 км Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Един цитат от Алфа форума
                            Alfa Romeo 147 JTD 07.2001 71k km по километраж (280к реални)
                            За мой късмет Пунтото ми няма такава история . Въпреки че преди 4г баща ми тръгна с група тукашни джамбази , които са взели само очукани коли Yellow_Flash_Colorz_PDT_33 . На едната историята беше , че бус я е ударил с теглича си на заден , докато е била паркирана пред някое кафене за престой Та така баща ми сам си я избра , видя я на място че не е пудрена :D Според документите е имала само 2 собственички - едната на около 30 , другата на около 40 :P Инъче тогава хит беше , че колата е била на доктор или на беззъба баба зъболекарка , ходила 1 път в месеца да си види внуцуте или до съседния квартал за домати
                            Слав написа:
                            ..явно докато е пътувала на автовоза са я пръскали и пастирали знам ли
                            По-рано бяха комбина със сърбите , там ги оправят , а джамбазите самодоволно казват : "Ела утре , идва автовоза направо ти я свалям и гледаш"Какво ли не съм видял , хоби ми е да обикалям по автоборсите . Инъче съм виждал няколко коли без предници , буквално от предното стъкло напред няма нищо , а после това става кола и се продава
                            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                            Коментар


                              #29
                              "Тая кола ако не е за теб, аз няма да ти я дам".Иначе в Дупница определено не е по-скъпо от Пловдив, примерно и колите са в по-реално състояние. Аз тук в Пловдив автомобил с неизмит двигател в автосалон не съм виждал, за разлика от Дупница, където доста често имаше такива. Изобщо като цяло там има голямо движение на автомобили и изборът е по-богат.

                              Коментар


                                #30
                                Аз пък не мога да измисля някаква опашата джамбазка лъжа, защото ич не ги слушам.... Дудне си нещо юнака, аз си лафя по телефона и неколко пъти съм се хващал как небрежно клякъм до предната гума и почвам да я спадам :D ...Ич не ме интересува кой я е карал на колко км. е реални ли са, не раелни ли... не ми пука... аз през това време звъня и питам за цена на части .... Правя си сметката и като ми се стори добра сделка я взимам иначе, ако ще и да е перфектна като има течове, заминали предници и цени на части като за лизингов автомобил... не мерси!И Мара така си я взех, беше най-спаружената и изстрадала колица в моргата, а сега цепи мрака....защото е направена като нова, та даже и по-добра....

                                Коментар

                                Working...
                                X