Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоджамбазки номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоджамбазки номера

    Предлагам да открием нова тема.....Кои са най често срещаните автоджамбазки фрази, прийоми и увещания при продажба на кола втора употреба :D Интересно ми да видя кой какъв опит има в това. Аз съм се наслушал много......Ама да видим вие какво ще кажете.....Моите любими фрази (с нотка на клишираност) са:1. "РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ" с незнам си колко удивителни след това 2. "КАЧВАШ СЕ И КАРАШ", докъде обаче не се знае .......

    #2
    ....леле обърках раздела :D моля модераторите да преместят темата в "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" Благодаря

    Коментар


      #3
      сядаш и караш и аз съм го употребявал
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Джамбазина-"Карал я е един дядо в Италия",при което отваря багажника за оглед от клиента и "случайно" вдига мокета,където преди това предвидливо е оставил някъв бастун-"Ето,даже бастуна си е забравил,като я е продавал"-това е запазена марка на русенци

        Коментар


          #5
          PA4OUSA написа:
          Джамбазина-"Карал я е един дядо в Италия",при което отваря багажника за оглед от клиента и "случайно" вдига мокета,където преди това предвидливо е оставил някъв бастун-"Ето,даже бастуна си е забравил,като я е продавал"-това е запазена марка на русенци
          Аз съм русенец и допълвам - може и очила - много стари и с огромен диоптър, без тях дядото е бил сляп като прилеп И друга фраза (в зависимост от автомобила) - "Онзи ден ходих с нея до Пловдив, гори ми 5/100, под 150 не съм падал. Ти си прави сметката!!!" (става дума, например, за Мареа 2.0 20V )ПП. Да допълня само, че човек трябва да е кръгъл идиот за да се върже на тези номера, при положение, че продавачът е длъжен да представи оригиналния италиански талон, където са записани името и датата на раждане на ВСИЧКИ собственици на автомобила. Мен същия този с очилата ме кръщаваше, че автомобилът (гледах Брава тогава) бил произведен 98г., при положение, че намерих гаранционната му карта, която е влязла в сила 03/96г.
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            . ....а за разхода последното дето ми се случи беше:"Ако щеш ми вервай, брато - 5,5 на сто с включен климатик" - VOLVO 850, 2.5 /бензин!!!!!!

            Коментар


              #7
              "Бременна докторка я е кала 4 години" - брех тази докторка за 4г. не роди ли :D
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                "Купих я за мене ама е много мощна и жената я е страх да я кара. Докато пипнеш газта и рипа. Пък и не и харесвал цвета - женска му работа. А аз толкова я избирах, два месеца съм обикалял само и само да знам че е читава кола. Не ми се дава ама твой късмет ще е май".

                Коментар


                  #9
                  А аз когато копувах моята ми казаха,че е карана в Италия от възрастна жена и я държала в гаража вече и не я искала.Както казват хората хвали старо карай ново.

                  Коментар


                    #10
                    Като търсих моята Брава гледам на Горубляне една с табела "всички екстри"! Поглеждам вътре - гледам няма климатик. Дойде продавача веднага и вика заповядайте, седнете - все едно съм отишъл на кафе. Питам го за климатика, а той вдига рамене и вика "емии... няма". Вдигнах капака и видях, че няма ABS и веднага репликата ми бе "ама тя няма и ABS". Последва култура реплика "за какво ти е, на старите коли и без това се разваля". Казах му вяло мерси и изчезнах яко дим! Чувал съм също така "хей сега ми я докараха, дойдоха едни хора да я видят и май я харесаха... не знам, помисли си, че може да се върнат"
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      в оригиналните документи (от Италия) на моята пише, че първи собственик е бил някакъв дятка 1924-и набор. след него е имала още 2-ма собственика де, но... джамбазина се чудя как не спомена дятката... явно не чете чужди езици.
                      Alfa 147 JTD 115 hp
                      ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                      Коментар


                        #12
                        Ха ха ха.Ей опасни са тия само и само за да продадът на някой автомобил , всевъзможни номера правят и говорят само да те склонят.

                        Коментар


                          #13
                          Веднъж на кола без АБС реших да пробвам продавача и му викам " Нали колата има АБС - той хвръли поглед на отворения мотор и вика да разбира се :D А колата нямаше.Друг път исках да пробвам климатика на една кола и му искам да го пусна, А той вика трябва температурата да е над 30 градуса за да тръгне :D
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            На запад само пенсионерите карат коли ,да знаете,щот са немощни,а младите велосипеди ,скейтборд,кво беше още,тротинетки и така...Един приятел си купува Голф 3 92 или 93 не помня.НА 86 000 км,карана била от няква баба само градско.То не че няма невъзможни неща де ,ама не е казано че трябва да вярваш в чудеса.А за моята човека ми вика-"за тея пари кво можеш да си земеш?Един по хубав GSM,а аз ти давам цяла кола". :D

                            Коментар


                              #15
                              infineon написа:
                              Веднъж на кола без АБС реших да пробвам продавача и му викам " Нали колата има АБС - той хвръли поглед на отворения мотор и вика да разбира се :D А колата нямаше.Друг път исках да пробвам климатика на една кола и му искам да го пусна, А той вика трябва температурата да е над 30 градуса за да тръгне :D
                              как не наби спирачките да писнат гумите да го видим тогава какво ще каже
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X