Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги някой поръчвал ли е от сайта [url]www.parfums-bg.com[/url] ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги някой поръчвал ли е от сайта [url]www.parfums-bg.com[/url] ?

    Гледам, че има готини парфюмчета на добри цени, но се опасявам да не са ментета. Та някой от вас колеги поръчвал ли е от този сайт и какви са му впечатленията? Благодаря на отзовалите се
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    Някой бе споменал, че продават супер ментета!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      аз лично не съм, а и не съм чувал за него! Но ако ти трябва козметика и магнитни бижута виж този сайт!

      Коментар


        #4
        Я виж този сайт http://www.ivis-bg.com/index.phpОт тук съм поръчвал разни парфюми на жена ми и е много доволна.Доставката и поръчката също са опростени.

        Коментар


          #5
          аз съм си пазарувала и от двата сайта и от "ивис" и от "Парфюмс", на Ивис са по- добри , последния път ми пратиха менте на този който си ползвам от много време , така че по- добре пазарувай от ивис
          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

          Коментар


            #6
            За парфюми - Гет.бгпоне 10 парфюма и тестери съм поръчвал - няма лъжа и измама

            Коментар


              #7
              аз си купувах от този телефон - 0897990306 - до колкото знам е на някакъв сайт, но така и не разбрах кой. иначе като цени много добре имат и тестери.

              Коментар


                #8
                Mindzu написа:
                аз си купувах от този телефон - 0897990306 - до колкото знам е на някакъв сайт, но така и не разбрах кой. иначе като цени много добре имат и тестери.
                www.parfum-bg.com

                Коментар

                Working...
                X